Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vicces lenne feltörni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces lenne feltörni egy prosti imél postafiókját?

Figyelt kérdés
pl egyszer összevesztem egy lánnyal, és feltett képeket privát albumokra, hogy csak az ismerösei láthassák.legkönyebb módot választottam, kitaláltam egy ismerösének az imél postafiokjához tartozo jelszót, onnan már meglett az iwiw jelszava, és meg tudtam nézni a képeket.mindez olyan 1 órát vett igénybe.prostiknál kicsit nehezebb lenne, mert náluk is, csak ugy mint a cigányoknál nincs beállitva jelszóemlékeztetö, meg semmi ilyesmi.mindenesetre jo lenne elolvasni a leveleiket, hogy kicsit képbe legyek, mire kell odafigyelni egy prostinál, ugyanis nekem már esélyes, hogy hozzá kell fordulnom.
2010. aug. 21. 15:58
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen borzasztóan pesszimista! Nem azt mondták ohgy az első nő lesz afeleséged, hanem hogy pár év múlva már boldog családos ember leszel és csak nevetni fogsz a mostani kijelentéseiden.

L19

2010. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
és addig is mégis hány barátnöm lesz? jövöre 22 éves leszek, nem hinném, hogy ezen az éven én eljussak barátnöig, örülök, ha egyáltalán addig eljutok, hogy oda tudjak menni egy nöhöz, hogy az ne küldjön el 5 perc alatt.
2010. aug. 21. 21:48
 23/43 A kérdező kommentje:
mondjuk egy átlag ember elkezd csajozni olyan 14-15 évesen, 17-18 éves korára jut el, hogy lesz egy tartos kapcsolata.csak az a baj, hogy ö addig kis laza gimibe jár, ahonnan lehet lógni.én meg egyetemre járok, ahonnan nem sok értelme lógni, mert akkor repül az ember.meg szal nem annyira gondtalan mint egy gimi.a munkahely meg pláne.még egyetemen csak van nyári szünet, amikor gondtalanul lehet kufircolni heteket a barátnövel, de munkahely mellett az csak olyan félmegoldás.szal ha jutna is nekem valami, az már nem az igazi.
2010. aug. 21. 21:52
 24/43 anonim ***** válasza:

A csaj nagyon gáz ha a közeledésedre feljelentéssel reagált( mondjuk nem tudom mivel is váltottad ki, mit tettél azért, hogy fel akart jelenteni.)


Gépész leszel, megházasodsz, gyerekeid lesznek és majd mint írtam jót röhögsz ezen az elkeseredett korszakodon.

Mi a frászkarikát akarsz te tanulni a csajozás területén? Milyen lemaradás? Milyen tapasztalat? Miről beszélsz jó ember? Nem kell itt semmit bepótolni meg megtanulni ez ÖSZTÖN szűz minden férfi volt egyszer ez miért akkora tragédia senki sem kefélt már az anyukája méhében.

Légy laza és a sok negatív tapasztalataiddal ne foglalkozz( ronda vagyok stb, mert azt mondták? Kit érdekel tegyél rá magasról vagy azt akarod, hogy elérjék a célukat és tönkre tegyenek? Úgy néz ki sikerül a sok kis majomnak tönkre vágni a lelkedet, mert nagyon szétcsúsztál) Ronda? Kérdezd meg ki a ronda és ki a szép?

Ez szubjektív. Mindenkinek mást jelent. Különben is gondolom fiúk mondták meg azokat meg ki nem sz@rja le a nők véleménye számít, ha pedig csajok is mondták kit érdekel, mert ők is rondák a te szemedben. Mindenki tetszik valakinek ne parázz!

Szóval más szakon nyomulj csajokra közgáz, jogász, bölcsész akármi ott jó sok csaj van aztán tarolsz.

Ez a neked szép csaj kell meg érthető, de lehet aki neked szép csaj az nekem ronda és fordítva. Valamelyik irományodba belinkeltél egy csajt azzal, hogy neked miért nem lehet ilyen csajod valami honlapról. Pl szerintem az nagyon gáz csaj volt szerintem az ronda csaj volt neked meg szép ennyit a szépségről. RELATÍV. Fel a fejjel.


Gondolom majd erre is lesz válaszod, de az jó, mert legalább tudsz érvelni, vitatkozni aztán kitudod osztani a rondázós kö.csögöket.:D

2010. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

igazábol a nagyon szép cicababa lányok mindig taszitottak.természetes szépségü lányok érdekelnek, akik nem hangsulyozzák ki nöisességüket amolyan ribancosan.hogy kit linkeltem hova, azt már én sem tudom.sajnos.


amugy azért jelentettek fel, mrt zaklattam a volt barátnömet, jobbanmondva azt a lányt, aki eddig egyedül képes volt közel engedni magához, mitöbb ö maga kért mindent.ö pl szép volt.irigykedtek is az ismeröseim.


és tovább folytatva: a diplomához nem jár feleség.söt semmi sem változik rajtam a diplomátol.a nöket nem érdekli a diploma, és nem értem, hogy a 24-25 éves nök, akik még nem házasodtak meg, mitöbb egyedülállóak, azok mégis mit akarnak? megkeresik az ilyen nötlen senkiházi embereket, mint én? vagy ha most is vannak egyedülálló nök, akkor miért nem szedhetnék fel egyet MOST!? mert nem tudom hogyan kell.ha tudnám, már lenne.meg ha nök közt lennék akkor is lenne, de egyszerüen NINCS mindennapos nöi ismerettségem.amugy lehet irtam, voltunk egy olyan buliba, ahol szinte csak lányok voltak (elte dami koli), megismertem két lányt, akik majd eljöttek hozzám, és 3an mentünk morrisonsba.sajnos kiütöttem magam (4 év alatt elöször) ugyhogy kimaradt az este a vécében töltöttem.de valószinüleg ha épen maradok, akkor is lett volna pár kellemetlen helyzet, mert nem tudok eljutni a lánnyal oda, hogy lekapjam vagy ilyesmi.többek közt mikor nálam voltak a lányok a koliban az egész folyoson bámultak befelé a kanok, hogy mégis milyen jogon vannak nálam nök (és ráadásul milyenek)?!?!?!?! mindenkiböl az a WTF nézés áradt.azelött meg volt egy másik eset, hogy akkor is eléggé elszálltam, és hát eléggé ködös állapotban megprobáltam valora váltani álmaimat.elég jó csajokkal kezdtem táncolni, de szal ök meg már azért küldtek, mert bajok voltak az egyensulyommal.máskor eddig nem volt baj az ivászatbol sosem, mindig ura voltam a helyzeteknek.most is, hogy siofokon voltunk, szinte szinjozanon mulatoztam hajnal 5ig.csak hát ott sem jött össze semmi, mert nem is probálkoztam.jó leültem ide oda lányokhoz, de azok elég érdektelenek voltak, pedig odajöttek haverjaim, akikhez képest messze intelligensebben társalogtam a lányokkal.voltak lányok, hogy amikor kisértgettük öket, és ilyen arab faxok elkezdtek nyomulni rájuk, azt mondták nekik hogy velem vannak, aztán jól alányultam az egyik lány alá, hogy azért látszodjon, hogy velük vagyok.meg volt egy kis gogózás is, de igazábol ezek csak véletlen helyzetek, még a partismacitól fényévekre vagyok.

2010. aug. 21. 22:07
 26/43 anonim válasza:

öcsém. Ne add már fel, elmondom neked hogy nekem 23 évesen nőtt be a fejem lágya annyira hogy tudjak csajozni, Igen én is hallgattam sátorban dugást,(haver vitte el azt a csajt akit nekem nem sikerült mert béna voltam) meg miegymást és én is rohadtul felakasztottam volna magam.Egy idő után eljön az a pont hogy nem bírod és levetkőzöd azt a sok sz*rt ami megmérgezte a lelked hosszú évek alatt.Tudom mit érzel, de hidd el eljön az a pont, amikor frankón értelmetlenné válik az élet nő nélkül, és akkor lépni fogsz, és ha lépsz akkor menni fog.ez törvényszerű.

és egy jótanács, nézzél végig szépen pár ilyen "hogyan csajozzunk" oldalt van ezer 90%-a a tanácsoknak baromság, de megérted a lényegét belőle.hasznos. Nekem segítettek ezek, szánalmas vagy nem ez van.akinek emgy a csajozás az el sem tudja képzelni nmásnak mi nem megy rajta, mint matekórán, a mit nem értesz rajta cimű történet.

2010. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
nem kell a pua, kösz.
2010. aug. 22. 10:57
 28/43 A kérdező kommentje:
az a szomoru, hogy mire én rájövök, hogy ezt nem lehet igy tovább csinálni, akkorra már csak egy roncs élet marad mögöttem, és emiatt jövöm se lesz valami fényes.de most, ha elgondolom, hogy 5-10 parti, mig belejövök, hogyan lehet odaragdni kislányokhoz, aztán már csak évek, mig érzelmeket is tudok csiholni belölük.persze ebben az a baj, hogy nem járhatok hetente partizni.
2010. aug. 22. 11:09
 29/43 A kérdező kommentje:
ja meg az se nagyon könnyiti meg a dolgom, hogy egy nö mennyire buta, vagy okos, mert ugy általában a nök nem birnak.
2010. aug. 22. 11:20
 30/43 A kérdező kommentje:
meg nem a nözés technikájárol van szó, hanem egyszerüen, hogy mit tudok adni egy nönek.jó személyiséggel nem tudok szolgálni, jó alkattal sem, nem vagyok 80 kilo, nem vagyok 185centi, nem vagyok csődör, bármilyen "jó" tulajdonságom a nözésben teljesen érdektelen.
2010. aug. 22. 11:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!