Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, nektek fontos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, nektek fontos az - amúgy lúzernak tartott - férfiak hódolata is?

Figyelt kérdés

No offsense, nem provokatív célból kérdezem, tényleg érdekel. Azt vettem észre, hogy egyfelől megy a panaszkodás, hogy "pfff, milyen sok hulladék pasi bepróbálkozik!". Ha egy incel írogat ki ide kérdéseket, hogy hogyan tudna becsajozni, megy a verbális lincselés, hogy ilyen selejt ne is nézzen nőre.


Ehhez képest ha egy alsókategóriás férfi úgy dönt, hogy ő nem fut a nők után, a nők részéről jön az elemi felháborodás.


MGTOW-filozófiát követ a pasas? Erre a csajok egyből rásütik, hogy biztos nőgyűlölő. Valami szerencsétlen incel szexrobotot szeretne? A nők felháborodva fuldokolnak, hogy az illető micsoda toprongy, hogy képzeli, biztos erőszaktevő lesz belőle. Ha valaki csak annyit jegyez meg, hogy megvan szex meg nők nélkül, akkor a gyk-s csajkommandó egyből lepontozza és elhordja mindenféle férfiatlannak meg töketlennek.


Azért van ez a sértődöttség, mert bár az ilyen embereket férfiszámba se, férfiakat emberszámba se veszik a nők, de azért a hódolatuk jólesik? És ha egy ilyen alak lemond a nők utáni epekedésről, mintha a jogos jussotoktól fosztana meg, és hiányzik a pozitív visszacsatolás, elismerés?



2021. máj. 5. 08:51
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
98%

#19, 09.46

Itt mindennap tanul az ember valamit 😂 Ma azt, hogy valójában vágyakozunk a selejtek figyelmére, csak dacból utasítjuk el őket és ez a bdsm beállítottság csalhatatlan jele. Na gyere te kis szexológus, Dr. Freak, megkorbácsollak 😂😂😂😂😂

De no "offsense", ahogy a kérdező mondotta 😂😂😂😂

2021. máj. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos elég sok nő direkt félredobja ilyen helyzetekben az eszét.

Kérlek, csak arra válaszolj, hogy ezekben a lepontozott kérdésekben jókat írtam?

NEM RÓLAD!

Hanem azokról, akik pontoztak?

2021. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
97%
Azt pontozok, amit akarok. Nekem te ezt nem mondod meg. Sem más. Írsz valamit, az pontozza, aki akarja. Nem hogy inkább elgondolkodnál, miért kaptok sok pirosat. De nem, az már luxus ugye? Te mész szembe a forgalomba, de mindenkinek a qrva anyját aki szembe jön.
2021. máj. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdésre: hidegen hagy, ha valaki olyannak tetszem, aki nekem nem.

A kifejtésre: az a gond ezekkel az emberekkel, hogy valójában nem igaz, hogy nem érdeklik őket a nők.

Mondok egy analógiát: engem nem érdekel az amerikai foci. Nem játszom, nem nézem, csak élem az életem boldogan nélküle. Viszont:

- nem írok ki naponta 5 provokatív kérdést a sport kategóriába arról hogy ugyan mi olyan érdekes az amerikai fociban, és ki az a hülye akit ez még érdekel és a rajongók miért utálják ennyire azokat, akiket nem érdekel

- nem alapítok/csatlakozom "akiket nem érdekel az amerikai foci" klubbhoz, sem pedig olyan emberek társaságát nem keresem, aki szerint azok a felsőbbrendűek, akiket nem érdekel az amerikai foci

- ha valaki kiír egy kérdést egy bizonyos játékosról, aki rosszul játszik, nem kommentelem be, hogy hát igen, ezért béna az egész sport és idióta aki nézi

- ha valaki kiír egy választ, egy teljesen irreleváns témában de véletlenül kiderül belőle, hogy az illető játszik, nem írok neki egy privát üzenetet, amiben két oldalban kifejtem, hogy engem mennyire nem érdekel az ő sportja

Ezeket ugyanis akkor csinálnám, ha valójában érdekelne az amerikai foci, csak épp nagyon rossz lennék benne és csak így tudnám levezetni a frusztrációm.

2021. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
0%

"Azt pontozok, amit akarok."

Fordítok: sajnos téged SEM érdekel az igazság. Ugye, hogy ezt jelenti, amit írtál?


"Te mész szembe a forgalomba"

Itt most az egész forgalom megy szembe a józan ésszel.

Sajnos ez tényleg általános a nőknél.

Egy nővel nagyon sok - leginkább humán - dologról lehet beszélni, néhány nő a reál dolgokhoz is jól ért.

Két dologról lehetetlen: a valóságról (úgy, mint realitás, létező dolgok, igazság) és a logikáról.

A nőket az érzések vezérlik.

Ha egyszer azt érzi, hogy meg kell büntetnie valakit, és van rá lehetősége, akkor büntetni fog, és kész.

Teljesen mindegy, miért.

Ha itt most a világ 3 legnagyobb igazságát írnám le, akkor is repülnének a mínuszok, mert csak!

Ezt tartom én undorítónak.


Sajnos az, hogy a kérdező valóban hetek óta itt siránkozik, megadja az alaphangulatot a nőknek, akik ide belépnek - és innen kezdve NEM ÉRDEKLI őket, hogy mi az igazság. DURR BELE!

Odacsapnak, és kész.

Persze nem írnak semmit, mert ahhoz már nincsen adottságuk, és a vitát sem szeretik.

Amit ők akarnak, az van, és kész.

Te legalább érvelsz, és az elején jókat írtál. De most már nem, téged is elragadtak az indulatok, lásd fent, és:


"de mindenkinek a qrva anyját"

Na ez az, amit én pl. egyszer sem mondtam, és nem is szoktam ilyet tenni.

De ez ugye miért is érdekelne téged?

Lásd: igazság és logika.


Egyébként ez általános a gyiken, sajnos férfiaknál is, pl. a politikában, hogy ha valaki megpróbálja normálisan, mindkét oldalról bemutatni a dolgokat, mert ugye legtöbbször nem fekete-fehérek - akkor szépen lepontozzák mindkét oldalról, szóval pont a legjobb, legnormálisabb, az igazsághoz a legközelebb álló válaszokat szokták nulla közelében értékelni.

De ez már általános nevelési probléma, erről már volt szó máshol is.

2021. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
97%
Majd ha kevesebbet írsz, elolvasom, addig meg kapod a pirosat.
2021. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:

"A kifejtésre: az a gond ezekkel az emberekkel, hogy valójában nem igaz, hogy nem érdeklik őket a nők."

Na de ezen analógia mentén: ha az itteni nőket nem érdeklik az incelek, mgtow-ok, puák stb. - akkor miért van az, hogy egy ilyen jellegű kérdés alatt fél óra, és összejön a húsz darab "engem nem érdekelnek az ilyen pasik!" jellegű válasz?

2021. máj. 5. 10:54
 28/58 A kérdező kommentje:

"Elvileg, - ha nem érdekelnek a nők, - miért teszel fel kérdéseket a felnőtt párkapcsolatok rovatban?"

Elvileg - ha nem érdekel az incelek figyelme - miért válaszolsz az ilyen kérdésekre a felnőtt párkapcsolatok rovatban?

2021. máj. 5. 10:57
 29/58 anonim ***** válasza:
97%

Most akkor azt várod, hogy a kérdésedre ne válaszoljon senki?

Akkor felesleges kiírnod.

Véleményt kértél és mi leirtuk hogy hidegen hagy és szánalmas a nyomulásuk.

Baj van a toronyban ha szerinted azért válaszolunk mert valójában érdekel minket.

Az őszinte válasz akkor ezekszerint a rossz válasz?

Az lenne ha normális ha nem válaszolnánk semmire?

2021. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 27/28-as válaszodra: mert feltettek egy kérdést egy válaszolós oldalon, azért válaszolunk rá. Meg egy ilyen kérdést nem feltétlenül csak incel tehet fel.

Illetve attól még, hogy meg akarom osztani a véleményemet, esetleg valamilyen szempontból érdekel a téma, nem azt jelenti, hogy az egyes "lúzer" férfiak figyelmére, hódolatára vágyom (ja és a figyelem nem egyenlő a hódolattal, nem ugyanazt jelenti a két szó)... hanem pl. magyarázatot akarok adni arra, hogy mondjuk a kérdés miben sarkít

2021. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!