Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, nektek fontos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, nektek fontos az - amúgy lúzernak tartott - férfiak hódolata is?

Figyelt kérdés

No offsense, nem provokatív célból kérdezem, tényleg érdekel. Azt vettem észre, hogy egyfelől megy a panaszkodás, hogy "pfff, milyen sok hulladék pasi bepróbálkozik!". Ha egy incel írogat ki ide kérdéseket, hogy hogyan tudna becsajozni, megy a verbális lincselés, hogy ilyen selejt ne is nézzen nőre.


Ehhez képest ha egy alsókategóriás férfi úgy dönt, hogy ő nem fut a nők után, a nők részéről jön az elemi felháborodás.


MGTOW-filozófiát követ a pasas? Erre a csajok egyből rásütik, hogy biztos nőgyűlölő. Valami szerencsétlen incel szexrobotot szeretne? A nők felháborodva fuldokolnak, hogy az illető micsoda toprongy, hogy képzeli, biztos erőszaktevő lesz belőle. Ha valaki csak annyit jegyez meg, hogy megvan szex meg nők nélkül, akkor a gyk-s csajkommandó egyből lepontozza és elhordja mindenféle férfiatlannak meg töketlennek.


Azért van ez a sértődöttség, mert bár az ilyen embereket férfiszámba se, férfiakat emberszámba se veszik a nők, de azért a hódolatuk jólesik? És ha egy ilyen alak lemond a nők utáni epekedésről, mintha a jogos jussotoktól fosztana meg, és hiányzik a pozitív visszacsatolás, elismerés?



2021. máj. 5. 08:51
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%

#47: Ilyen a te "fajtád", mint a vőlegény ezen a fotón:


[link]


Ajánlom figyelmedbe a pár mindkét tagjának az arckifejezését.

2021. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
#51 voltam, kiegészíteném még azzal, hogy a fajtádra az is jellemző, hogy igazából ezt kívánjátok vissza, amit a fentebb linkelt fotó tartalmaz.
2021. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
0%

#45, 46: Bár így lenne! Voltál már társkeresőn? Én sajnos több ilyen nőbe is belefutottam.

De gyakorlatilag mindenki erre panaszkodik ott.


#44: Tévedsz... látod, milyen szimpatikus lettél. Csak valami 30%-os pontoz le, de az úgy látom, mindenkit. Idetalált egy troll is. Teljesen jó, amit írsz, viszont erre azt mondtam a #41-ben, hogy itt nem csak a kérdezőnek válaszolunk. Biztos jön ide más is olvasni, aki esetleg még bátortalanabb. Na, őneki aztán duplán nem hasznos, ahogy itt a kérdező orrát csapatostul tunkoljátok bele a földbe.

Mondjuk, ahogy látom, ugyanaz a pár nő pontozza fel egymást, és le engem, akárki akármit is ír.


#42, 43: Te meg simán szadista vagy. El se olvastad, amit előtte írtam, vagy pedig nem érdekel. Azzal együtt, hogy nem írtál nagyon rosszat... tehát egy realista szadista vagy.

Amúgy nem: sok nő nem oldja meg egyedül. Attól még, hogy TE megoldod... tele van az internet nők sirámaival, csak ők többnyire nem kerülnek rivaldafénybe, hanem macskás nénik lesznek. Ez is abból következik, hogy ugye a férfinak kell (?) többet tepernie, hát persze, hogy előtérbe kerül.

És már írtam: nem "mindjárt megsajnálni" kell, hanem segíteni. Ha nem akarod, akkor békén hagyni.


Kíváncsi vagyok, te mit csináltál volna Amerikában: ott halt meg egy szerencsétlen cukros egy forgalmas út közepén.

Senkit nem érdekelt, ahogy ott bekómázott, hiszen nyilván drogos, nem? Még mentőt se hívtak neki.


Itt valaki ajánlotta a férfihangot... hát, már hallottam róla, de nem véletlen, hogy nem olvasom. Most megnéztem: nagyon jó témákat írnak, ÉS még ráadásul a hozzászólásokban szépen ki is elemzik, ha netán az író egyoldalú volt.

Azért nem olvasom, mert halálosan biztos, hogy ez a nőket egy az egyben hidegen hagyja.

Mondjuk csak egy téma: a feministák elérték, hogy az egyik természettudományos egyetemi karon 60%-ra fölment a lányok aránya, és most küzdenek, hogy a többin is legyen ez. Kvótákkal, ilyesmi. Elemezgették, hogy ez mivel jár majd.

Na: EZ az, ami senkit se érdekel. A lényeg az, hogy minél több lány tanuljon ott. Lehetőleg több, mint férfi.

A többi ilyen témával is ugyanez a helyzet, itt is. Senkit se érdekel az igazság, mindenkit csak a saját java.

Az meg, hogy ez mivel fog járni, már ezen a fórumon kiválóan látható.


Le is írom, mert nulla alá úgyse lehet lepontozni, és talán akad, akinek legalább egy kósza gondolat elindul a fejében erről: nőuralom lesz.

Na most, a nők sajnos (többségben) hülyék az uralomhoz. Ezt már sokszor bizonyították a történelemben.

A férfiak többsége is hülye hozzá, de akkor meg miért mondom ezt?

Azért, mert a férfiak az évezredek alatt már kitalálták azokat a szabályokat, amivel ezt valamennyire kompenzálni lehet. A nők ÁLTALÁNOS megbecsülése, kötelező szabályok, illem, ilyesmi.

Egy férfitársadalom sokáig stabil volt. Nem azt mondom, hogy szuper jó volt, de stabil volt.


Most a leendő nőuralom egyértelmű. A nők szerepe úgy alakul, hogy uralomra fognak kerülni, ezt különböző gazdasági folyamatok is támogatják.

A probléma az, hogy ezt még jó ideig nem fogják tudni kezelni, csak ennyire erőszakosan, ahogy most itt csináljátok. Ezen kívül a nőuralom alatt már nem működnek majd azok a módszerek, amelyek idáig voltak (a férfi a kezdeményező, ő oldja meg a problémákat, stb). - de még nincsenek meg az új módszerek, mindenkitől a régit várják el! Ami már nem működik jól!

Férfimegbecsülésre pedig nincsen semmiféle szabály! Tehát akkor a nőuralom keményebb lesz, mint a férfiuralom volt.


Nyilván évszázadok alatt majd ki fogják dolgozni azokat a módszereket, amelyekkel a nőuralom is stabil és elfogadott lesz - de MA MÉG nem tartunk itt, ezért marad az erőszak.

Ez meg nem jó a nőknek sem, és a férfiaknak sem.

2021. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%

Ember

Neked az életben nem lesz nőd 😅😂😂😂

Részvétem 😂

2021. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%
Brühühühühühü, nyaff-nyaff... kezed-lábad keresztbe tennéd, ha végre lenne egy nőd, de így nem lesz soha.
2021. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%

#53 Marad az erőszak???

Gratulálok. És titeket ne vessünk meg, jó vicc.

2021. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen férfi "hódolatára" nem vágyom, lol. Elég, ha van közöttük egy, aki szeret.
2021. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
0%

"És titeket ne vessünk meg, jó vicc."

Te értetted, ami oda van írva?

Szerintem nem. Olvasd már el rendesen... a nőuralom érvényesítéséhez marad NEKTEK az erőszak, mert egyelőre még nincsenek jó, bejáratott módszerek. De ez mindig így van, amikor valamiféle hatalomváltás van.

Remélem, már pontoztál, igaz?

2021. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!