Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, nektek fontos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, nektek fontos az - amúgy lúzernak tartott - férfiak hódolata is?

Figyelt kérdés

No offsense, nem provokatív célból kérdezem, tényleg érdekel. Azt vettem észre, hogy egyfelől megy a panaszkodás, hogy "pfff, milyen sok hulladék pasi bepróbálkozik!". Ha egy incel írogat ki ide kérdéseket, hogy hogyan tudna becsajozni, megy a verbális lincselés, hogy ilyen selejt ne is nézzen nőre.


Ehhez képest ha egy alsókategóriás férfi úgy dönt, hogy ő nem fut a nők után, a nők részéről jön az elemi felháborodás.


MGTOW-filozófiát követ a pasas? Erre a csajok egyből rásütik, hogy biztos nőgyűlölő. Valami szerencsétlen incel szexrobotot szeretne? A nők felháborodva fuldokolnak, hogy az illető micsoda toprongy, hogy képzeli, biztos erőszaktevő lesz belőle. Ha valaki csak annyit jegyez meg, hogy megvan szex meg nők nélkül, akkor a gyk-s csajkommandó egyből lepontozza és elhordja mindenféle férfiatlannak meg töketlennek.


Azért van ez a sértődöttség, mert bár az ilyen embereket férfiszámba se, férfiakat emberszámba se veszik a nők, de azért a hódolatuk jólesik? És ha egy ilyen alak lemond a nők utáni epekedésről, mintha a jogos jussotoktól fosztana meg, és hiányzik a pozitív visszacsatolás, elismerés?



2021. máj. 5. 08:51
1 2 3 4 5 6
 31/58 Sunshinedoll ***** válasza:
97%

Nekem semmilyen pasi hódolata nem fontos :D

Ha soha az életben senki meg nem környékezne, én annak örülnék a legjobban :D

2021. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
96%
Nekem olyan értelemben fontos, hogy minél kevesebb (bármilyen) pasi próbálkozik be, annál boldogabb vagyok.
2021. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:

"Meg egy ilyen kérdést nem feltétlenül csak incel tehet fel."

Fura, pedig itt is kollektíve megy az incelezés, velem kapcsolatban is. Mert hogy biztos incel vagyok, máskülönben miért kérdeznék erről.

2021. máj. 5. 11:34
 34/58 anonim ***** válasza:
2%

"Majd ha kevesebbet írsz, elolvasom, addig meg kapod a pirosat."

Ez most becstelenség volt.

Legalább az első 2 sort elolvastad?

Ja, hogy azt se?

És persze ez van 100%-ra felpontozva? Minden itteni pontozó becstelen?

Na, ehhez gratulálok. Tényleg: ehhez, hogy 20 sort se tudsz elolvasni, de ítélkezel, már nincs mit hozzátenni.

Vajon ezek után miért tartják felületesnek a nőket? Amúgy te ennél többet írtál. Akkor téged se kell olvasni?


A kérdezőnek van igaza abban, hogy hogy kérdez - így legalább nem lehet őt és a megjegyzéseit sem lepontozni.

Abban meg igazad van, hogy te válaszoltál neki - de az itteniek többsége semmit sem válaszol, csak lepontoz!

Többet nem írok, nem vagyok én mazohista.


A TÖBBI MÁR NEM NEKED SZÓL, NEHOGY TÚL HOSSZÚ LEGYEN.


Összefoglalom, mit mondanak az itteni nők az incelekről:

- TE: hagyjál békén, nem érdekelsz. Ez úgy nagyjából normális válasz, bár nem jóindulatú.

- más nő mit mond: dögölj meg. Ez annyira már nem normális válasz.

- megint más nő: dögölj meg, de előtte imádj engem!

Na, ez a legkevésbé normális válasz.


Valahogy furcsának tartom, hogy egyetlen nő nincs, akiben felmerült volna valamiféle megoldási lehetőség.

Gondold csak meg, ha egy nő mesélne hasonló problémákról, mi történne?

Tucatjával jönnének a segítőkész férfiak, a különféle megoldási tervekkel. Ebben lenne sok rossz, nyilván... meg néhány jó is. Ez alapján ő előre tudna lépni.


Itt miért nem látok egyetlen embert sem, aki segíteni akarna?

Senkinek nem lenne jó, ha legalább néhány szerencsétlen incel segítséget kapna - mondjuk egy pszichológustól - és ezután legalábbis elviselhető ember lenne belőle?

Vagy pedig a nők eleve ennyire segítőkészek, ha ismeretlenek maradhatnak?

Nem kéne ezen gondolkodni, hölgyeim?

Mindig a férfiak oldjanak meg mindent?


Amúgy én nem vagyok incel, köszönöm.

Nyilván a pontozásnál ez sem érdekel senkit, mert ha nem szidom őket teli szájjal, akkor megy a lepontozás.

Mint ahogy pl. a kismama rovatokban, ha valakiről kiderül, hogy nem kismama.

Érdekes módon férfi nőgyógyászhoz elmész szülni - pedig ő aztán sose szült, és nő se volt soha, nem hogy kismama.


Csak tudjátok, ennek az eredménye az lesz, hogy az ilyen jellegű (női téma) kérdésekhez férfi nem fog idejönni válaszolni. Semmilyen férfi, mert csak én vagyok ilyen, hogy 3 nullázás után még mindig megpróbálok gondolkodást kelteni itt.

A többség inkább kihagyja, és közben gondol, amit gondol.

Akkor pedig hol lesz a megoldás?

Mert a nők, a mellékelt ábra szerint, azt nem hoznak!

2021. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem fontos. Annyira irrital, ha valaki keretlenul hodolgat nekem, hogy altalaban rovid idon belul elkuldom a banatba, utana hozzam se szol tobbet. (Eleinte altalaban normalisan probalok a viselkedesemmel utani arra, hogy nem erdekel az illeto, feleslegesen tori magat, csak hat ebbol nem mindenki ert :) ) Kapcsolatban elek es rohadtul nincs szuksegem senkinek a vergodesere utanam.

Szerintem szimplan azert tartjuk gaznak ezeket az incel, mgtow stb ferfiakat, mert teljesen ellentetes a noi viselkedessel, es fel nem tudjuk fogni, a ferfiak hogyan tudnak ennyire szerencsetlenek lenni, csak mert nem jut nekik noi nemiszerv. Amikor en szingli vagyok, akkor eszembe sem jut a f@sz, nem gyartok kore semmifele ideologiat, hogy most epp azert nincsen pasim, mert hirtelen leszbikus harcos ferfigyulolo feminista lettem, nincs is szuksegem ferfiakra, stb stb, hanem elem az eletem, aztan elobb-utobb megismerek valakit valahol, akivel kolcsonosen szimpatikusak vagyunk egymasnak. Az ismerkedest pedig nagyban konnyiti, hogy nincsenek semmifele ferfigyulolo eloiteleteim, hanem mindig az adott egyent itelem meg, megismeres utan. Ferfiak kozul is konnyebben megy az ismerkedes annak, aki ugyanigy all hozza.

2021. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
97%

"Gondold csak meg, ha egy nő mesélne hasonló problémákról, mi történne?

Tucatjával jönnének a segítőkész férfiak, a különféle megoldási tervekkel. Ebben lenne sok rossz, nyilván... meg néhány jó is. Ez alapján ő előre tudna lépni."


GigaLOL

A valóság a te fajtád (nem a normális férfiak) segitőkészségéről:

- Mit csináltá rosszul? Nem volt kitakarítva?

- Biztos rosszul cumizol.

- Csak használ, de örülj hogy legalább erre jó vagy.

- Most ezen mit csodálkozol? Az a baj hogy túl sokat engedtek meg magatoknak. A nőket kemény kézzel kell fogni.


😂😂😂

2021. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, istenem... amikor nők jönnek párkapcsolati problémákkal vagy ismerkedési problémákkal, akkor az incelek az elsők, akik ilyenekkel jönnek, hogy

-"a te hibád, biztos már akkor is bunkó volt, amikor összejöttetek, pedig a rendesfiúkra rá se nézel, te k...a"

- biztos hótt ronda vagy, az meg kinek kell

- "ja, hogy te kövér vagy? akkor ne nevezd magad nőnek" (konkrétan megkaptam vkitől, az azon nyígott hogy egy nőnek sem kell)

- "megérdemelted a többi felszínes nő miat, te szutyok, legalább látod, hogy mi mit szenvedünk"


Egyébként meg én nőként, ha vki nem azzal jön elsőre, hogy "azért rossz nekem minden, mert a nők mind felszínes r...ok", hanem tényleg azt látom, hogy vevő a segítségre, szoktam segíteni. Rá szoktam kérdezni, hogy kiknél, hol, hogyan ismerkedik, mi a stratégiája, a leírás alapján mire látok esélyt... ha látok a leírásban vmit, ami szemet szúr, arról szólok. És élőben is van, hogy kisegítem ismerőseimet, ha kérdeznek. Pl. volt egy tök igénytelen srác ismerősünk még suliban, elmondtuk neki, mikor rákérdezett, hogy ezerszer több esélye lenne a csajoknál, ha rendszeresen látogatná a fodrászt és nem kinyúlt melegítőben járna mindenhova. Megfogadta a tanácsot, tök sikeres lett. És itt gyk-n is látom, hogy van, aki nem támad vissza, ha az ember építő jellegű kritikát ír, hál a a jó égnek. De van, aki meg rögtön visszatámad. Egy olyat nem lehet pár embernek leírni, hogy csinos fitneszes nőt elvárni, ha az ő külseje igénytelen (saját leírás szerint kövér, kinyúlt ruhákban, vakvilágba lógó hajjal), elvárni lehet, de nem érdemes, mert nagy valószínűséggel nem kap - akkor visszaír, hogy "tőle ne várja el senki, hogy erőltetetten változtatgassa a külsejét"; vagy hogy ne random írogasson vadidegen nőkre Facebookon.


Ja, és igen, azt meg azért normális ember nem támogatja meg abajgatja, amikor vki az "incelprobléma" megoldását ilyen remekbeszabott tervekben látja, minthogy:

- afrikai nőket (de csakis szép, fiatal, egyedülállóakat, a 40éves az már fujjfujj) betelepíteni, hogy "tanulja meg a felszínes magyar g...i nő, hogy ne legyenek elvárásai", és az milyen jó lesz mindenkinek (főleg a gazdaságnak, ugye)

- szexelosztás (avagy kényszerítsünk rá embereket, hogy olyan emberrel szexeljnek, akit nem kívánnak)

- ne engedjünk át a határon jóképű nyugati férfiakat

- az állam adjon kedvezményt, SZÉP Kártyát az inceleknek, hogy ők olcsón / ingyen kaphassanak prostit, míg az "alfáj / chadek" fizessenek érte

- kémiai úton manipulálják az összes férfi testét, hogy ugyanolyan legyenek és ugyanolyan esélyekkel induljanak

2021. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 34es válaszoló

Az én dolgom a szegény megtört sikertelen férfit pszichológushoz cipelnem?

Miért nekem kell megoldanom az Ő életét?

Mindenki saját élete kovácsa

Volt már nem 1 nem 2 poszt ahol lettek osztogatva tanácsok, hogy tanulj, fejleszd magad, menj edzeni, figyelj magadra, menj pszichológushoz stb bármi amire szüksége van.

Vagy fogjam meg a kezét és cipeljem el én? Miért tenném? Mi közöm nekem hozzá?

Ha én sikertelennek éreztem magam akkor nem álltam le nyavajogni meg sajnáltatni magam, hanem össze szedtem magam és elmentem edzeni, venni pár új ruhát, hogy jobban érezzem magam a bőrömben. Olvastam, fejlesztettem magam,társaságba jártam.

Nem mástól, idegenektől vártam segítséget!

Na pont az ilyen hozzáállás miatt szánalmas itt az összes ilyen "férfi"

2021. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
95%
De, elolvastam. Csak miután 3 sort nem tudsz úgy leírni, hogy ne kritizáld és degradáld benne a nőket így vagy úgy, így tovább nem érdekelt. Tény, hogy kulturált hangnemben teszed, de attól megvetés kb minden egyes sorod. Ezt sem nekem, sem másnak nem kell elolvasnia, vagy eltűrnie, ha nem akarja. Ha megválogatnád a szavaid, lehet elolvasná a többség amit írsz, de megnyugtatlak, az első pár sor után az ember max átfutja amit írsz, vagy azt sem, mert arra sem méltó, amit idehánysz. Szapulsz itt minket, közben meg sírnál örömödben, ha jutna neked is egy nő.
2021. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Inkább idegesítő.
2021. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!