Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, nektek fontos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, nektek fontos az - amúgy lúzernak tartott - férfiak hódolata is?

Figyelt kérdés

No offsense, nem provokatív célból kérdezem, tényleg érdekel. Azt vettem észre, hogy egyfelől megy a panaszkodás, hogy "pfff, milyen sok hulladék pasi bepróbálkozik!". Ha egy incel írogat ki ide kérdéseket, hogy hogyan tudna becsajozni, megy a verbális lincselés, hogy ilyen selejt ne is nézzen nőre.


Ehhez képest ha egy alsókategóriás férfi úgy dönt, hogy ő nem fut a nők után, a nők részéről jön az elemi felháborodás.


MGTOW-filozófiát követ a pasas? Erre a csajok egyből rásütik, hogy biztos nőgyűlölő. Valami szerencsétlen incel szexrobotot szeretne? A nők felháborodva fuldokolnak, hogy az illető micsoda toprongy, hogy képzeli, biztos erőszaktevő lesz belőle. Ha valaki csak annyit jegyez meg, hogy megvan szex meg nők nélkül, akkor a gyk-s csajkommandó egyből lepontozza és elhordja mindenféle férfiatlannak meg töketlennek.


Azért van ez a sértődöttség, mert bár az ilyen embereket férfiszámba se, férfiakat emberszámba se veszik a nők, de azért a hódolatuk jólesik? És ha egy ilyen alak lemond a nők utáni epekedésről, mintha a jogos jussotoktól fosztana meg, és hiányzik a pozitív visszacsatolás, elismerés?



2021. máj. 5. 08:51
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
96%
Eh, hisztikét.
2021. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
0%

Neked semmilyent, most a kérdező viselkedik furán.

Viszont nézd meg a #5-ös, teljesen normális választ milyen gyönyörűen lepontozták!

Na: EZEK szokták pocskondiázni itt a nem alfa férfiakat, és ezt már joggal nehezményezi a kérdező is!

Azzal együtt, hogy persze neki sincs mindenben igaza.

2021. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
97%
Hát, úgy őszintén én nem tudom, mi olyat tudnék hallani egy incel privát nyomoráról, amitől nekiállnék "felháborodva fuldokolni". Szexrobot? Száni, de be my guest.
2021. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
97%
5: nem szidom ezeket a férfiakat, simán megmondom, hogy nincs esélyük. Gondolod, fáklyás menet? Sértettség, frusztráció, düh, több esetben fenyegetés. Kinek kell ez?
2021. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
98%

Nekem egyáltalán nem fontos az, hogy behódoljanak nekem, fussanak utánam. Sőt bizonyos esetekben kifejezetten zavar is - pl. akkor, amikor érzem, hogy a hódolat nem a személyemnek szól, hanem annak, hogy potenciálisan megb...ható p...a vagyok, meg amikor intelligenciára, kulturáltságra, igényességre, viselkedésre vállalhatatlan emberek nyomulnak, hogy menjek velük el, mert akkor olyan érzésem van, mintha velük lennék egy szinten, pedig nem.


Amúgy meg nem tudom, hol látod azt, hogy amiatt bárki felháborodik, hogy Tóth Józsi a Telep u. 30 alól úgy dönt, hogy marad agglegény, és nem kergeti a nőket. Arra harapnak inkább ilyen fórumokon, ha emellett a tény mellett ír egy litániát arról, hogy azért teszi, mert MINDEN NŐ PÉNZÉHES FELSZÍNES K...A, R...C, és miattuk maradt szegény tökéletes belsőjű Tóth Józsi szűz... mert azért attól az embernek kinyílik a zsebében a bicska.

2021. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
98%
Én azt nem értem, hogy a napi kötelező 20 incelkérdés helyett miért nem inkább a szexbabátokkal játszadoztok? Annyira boldogok lennénk.
2021. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
97%

Elvileg, - ha nem érdekelnek a nők, - miért teszel fel kérdéseket a felnőtt párkapcsolatok rovatban?

Ugye úgy lenne logikus, hogy ami nem érdekel, arra nem figyelek, de nálatok ez pont fordítva van. XD

2021. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj, hogy megkérdeztek valamit, hogy jajjj, engem ez tényleg érdekel... közben meg nem, qrvára nem. Csak az elméleteiteket akarjátok bizonygatni, bármit mondunk, az nem jó. Amúgy meg ki háborodott fel a szexroboton? Azon senki. De azon meg joggal háborodunk fel, hogy migráns nőket akarnak maguknak ide hozatni, majd kényszeríteni őket a szexre, mert ha nem, akkor jönne a szexrendőrség, és meggumibotoznák a nőt. Vagy hogy betiltanák a társkeresőzést csak azért, mert mások ott találják meg a szerelmet.
2021. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, hiába írsz még 20-at.

Te vagy itt az egyetlen normális nő, mert szépen, érthetően és jókat írsz.

Ellenben az a 4 nő, aki idáig rajtad kívül megjelent, nem ír egy sort sem, csak lepontoz.

Gyanús, hogy ha még többen jönnek, akkor csak a piros jelek fognak szaporodni az egyébként teljesen jó válaszon.


Akkor megírom én helyettük: ők azt várják, hogy az incelek természetesen hódoljanak nekik, és vágyakozzanak utánuk - de közben forduljanak fel, és ne reméljenek semmit.

Csak szólok, hogy ezek egy szado-mazo kapcsolat tipikus ismérvei, szóval aki így pontoz, az alapvetően szadista.


És az a baj, hogy láthatóan ezek a nők vannak nagy többségben!

2021. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
98%
Szerinted ki vágyik egy olyan ember hódolatára, akitől nem akar semmit? Nincs is annál bosszantóbb, mikor valaki nem érti meg, hogy a nem az NEM! És erőlködik, keres, követ, értetlenkedik, hogy de neki igenis jár az esély. Én is voltam így... nem akarta a másik megérteni, hogy hagyjon már! Leírtam, elmondtam ezerszer, hogy NEM! A tiltásból sem értett, akkor meg követett, alig tudtam levakarni, hónapok kellettek hozzá. A végén persze én voltam a szemét qrva, mert hitegettem. Nem tudom mivel, azzal biztos, hogy már az elejétől fogva közöltem, hogy NEM lesz köztünk semmi és barátkozni sem akarok vele.
2021. máj. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!