Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az az ok ami miatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az ok ami miatt a feleségeteket választjátok a szerető helyett? És Mi az az ok ami miatt a szeretőt választjátok a feleség helyett?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 18:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
10-es: ismerem magam, gyorsan kifulladnak a kapcsolataim.
2021. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Már hogyne lehetne megunni valakit! Az egész csak tolerancia kérdése. Én extrém módon vagyok az, így ha a hátamon diót törnének, akkor is állnám- Pont ezért nem válok el sosem, holott zéró az izgalmi foka, semmi extra, semmi szex, semmi odaadás. Egy nagy semmi. Ha lenne egy új kapcsolatom, akkor ugyanez lenne. Bármit elviselek, bármit eltűrök. Nálunk az volt a családi minta, hogy még a legutolsó emberért is feláldozni önmagunkat, még akkor is ha csrébe csak rosszat kapunk. Sőt, mindenkit a család elé kell sorolni, ha pl. gyerekkoromban lecseszett a szomszéd, a szüleim a szomszéd mellé álltak. A szüleim mindenkire panaszkodtak, de személyesen meg már mosolyogtak rájuk. Az volt a hitvallásuk, hogy mindenkivel jóban kell lenni, még akkor is, ha önmagukat feláldozzák. Egy nagy sz*r életük volt ez miatt, mert sosem lehettek önmaguk. Nekem is ezt adták át, én sem tudok ezen változtatni.
2021. jún. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
A szeretőmbe beleszerettem és egy idő után a feleségem már nagyon irritált. Fejben összeraktam, hogy nem ő változott, hanem én. Volt házassági szerződésünk, így egyértelmű volt, ki mit visz. Azoknak akik még nem házasodtak, nagyon ajánlom: ha nem kell használni, akkor nem kér enni, ha viszont kell, rendkívül leegyszerűsíti a dolgokat.
2021. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Feleség. Mert azzal fenyeget, hogy nem láthatom a gyermekemet ha szétmegyünk.

Szerető. Mert jobban passzolunk, mint a feleséggel.

2021. jún. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!