Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiban is van "macskás" férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiban is van "macskás" férfi?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a macskákat és eddig nem nagyon találkoztam olyan férfival,aki szerette volna őket.

Nekem fontos ,hogy a macskámat elfogadják.

Nektek hány macskátok van?

Milyen a kapcsolat köztetek?

Milyen a jelleme?Elfogadja az új embereket?



2021. júl. 2. 11:21
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
16%
Én is szeretem a macskákat, de attól még nem tartanék itthon 🤷‍♂️
2021. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
van egy csomó férfi, aki szereti a macskákat
2021. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
81%

Exem nagyon macskás volt, ezt elég gáznak tartottam eleinte. Aztán már nem. :) Se neki, se nekem nem volt macskám az elején, aztán nekem lett kettő kiscica. Nagyon kedves volt velük, de semmi extrém.

Most már nagyon is bírom, ha egy pasi szereti a macskákat. (Mondjuk ennél is jobban, ha a macskákat is meg a kutyákat is.)

2021. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Hókuszpók
2021. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
23%

A macskát elfogadnám, viszont sok infantilis és magát a macskának teljesen alárendelő gazdát már nem. Olyat sem aki képes szájon puszilni a macskát (ez undorító), vagy mondjuk túl sok macskája van, de ezeket nem ápolja normálisan, se oltások, se ivartalanítás, se semmi.


Ennek ez a vége: https://www.youtube.com/watch?v=EXyrFdg5IIA


De itt egy példa arra, hogy valakinek lehet sok macskája, ha megvan hozzá a megfelelő háttér - sajnos a videót törölték, de ott egy hatalmas amcsi farmon élt vagy 1100 macska, de az épületek és a terület is elég nagy volt nekik.

2021. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nőből sokkal kevesebb a macskás férfi :D


Viccet félre, persze. A macska nem nőies állat, rengeteg pasi rajong értük.

2021. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim válasza:
100%

Bizony léteznek macskás férfiak, az én párom is az :) Kettő cicust vállaltunk közösen, egyszerűen imádom nézni, milyen szeretettel bánik velük, minden mozdulatából és a tekintetéből árad feléjük a szeretet és gyengédség. Abszolút egyezik az álláspontunk a cicatartás kérdéseiben, abszolút partner benne.

Javaslom, lépj be cicás facebook csoportokba (pl .Pesten hallottam macskákkal), ott nem egyszer láttam egyedülálló macskás férfiakat, akik pont arról számoltak be, hogy nem találnak barátnőt, aki szeretné a cicákat.

2021. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
0%
Én allergiás vagyok a szőrükre, de egyébként is inkább kutyát tartanék. A macska nőies. Ugye van a Catwoman Halle Berryvel. ELképzelnél egy Catmant, az nem illene egy heteró férfihoz.
2021. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

#8 Ez aztán az érv...


Akkor már ott van a Marvel Fekete Párduca, ő nőies??


[link]

2021. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

8.


EHÖM!


[link]


Amúgy olyan idétlen nemek alapján felosztani az állatokat. Meg állatneveket adni egymásnak "becenév" gyanánt, mint Tetű meg Mókus. Nem túl felemelő az ilyesmi.

2021. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!