Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiban is van "macskás" férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiban is van "macskás" férfi?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a macskákat és eddig nem nagyon találkoztam olyan férfival,aki szerette volna őket.

Nekem fontos ,hogy a macskámat elfogadják.

Nektek hány macskátok van?

Milyen a kapcsolat köztetek?

Milyen a jelleme?Elfogadja az új embereket?



2021. júl. 2. 11:21
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

Macskás csoportokban szoktam látni férfi posztolókat is.

Élőben nem nagyon találkoztam még ilyen pasival.. Mondjuk én borsodi faluban lakok. Itt nem úgy bánik a többség az állatokkal, ahogy kéne.

Budapesten viszont találkoztam párral, a tetoválószalonba ahova járok 2 tetováló is macskás. Vettem már macskabútort pasitól, illetve egy tenyésutőt is ismerek aki férfi. Kb ennyiben kimerül a férfi macskás ismerősi köröm.


A párom inkább úgy fogalmaznék hogy elfogadta, megszokta hogy macskánk van és a macska a legfontosabb.

2021. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
94%

17

Pusziltatom a nagy darab kandúrodat. :) Cirmos? (szürke vagy vörös) Vagy fekete? Biztos nagyon cuki.

2021. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Narancs-fehér tarka :D
2021. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
0%

" és a macska a legfontosabb."


Itt egy példa az önmagát teljes mértékben a macskának alárendelő személyekről.

2021. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
96%
Mielőtt megismertem a párom, neki soha nem volt semmilyen állata, de mikor összeköltöztünk, kapott velem együtt egy nyuszit meg egy macskát. A cica velünk alszik az ágyban. :D
2021. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Férjemnek az előző csajával volt közös macskája, amit a nő magával vitt, amikor szakítottak.


Én viszont 2 cicát hoztam magammal, szóval velem mindenképpen jól járt:)

2021. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

23

Akkor két színe van? Hüm, érdekes lehet.

Én általában az egyszínűeket szeretem, de már barátkozom a többszínűekkel is.

2021. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
80%

27.


Nálunk van egy macska aki egyszerre cirmos, vörös-cirmos, fekete foltokkal, de a hasa és a "lábai" fehérek. Eszméletlen szép bundája van, főleg, ahogy az "arcán" találkozik a vörös és a cirmos rész. És mellé ráadásul egy kifejezetten nagy macskáról van szó, aki ugrani sem tud a mérete miatt, de nagyon szép még így is. Télen hatalmas bundát növeszt (nagyobbat, mint a többi cica), és akkor még nagyobbnak tűnik.

2021. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!


Imádom őket! Sajnos nekem is igazoltan macskaszőr allergiám van, már csak egy keresztes, de így csak egyet tartok. De ugye a macskáknak igazából nem mi vagyunk a gazdái, hanem mi szolgáljuk ki őket! :)


Imádom, nálam el is van kapatva, ott alszik/fetreng ahol akar. És csak hozzám jön dorombolni. Két ex-barátnőmhöz sem ment, senkihez. :)


Szoktam mondani, hogy ha társkeresésről van szó, akkor kettő dologból nem engedek. 1. Macskám marad 2. No Smoking. :)

2021. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
10%

olyan van, aki szereti a macskákat

de olyannal, aki legénysorban maradt és az érzelmi szükségleteit macskák vagy más kisebb testű háziállat révén pótolja (avagy a "macskás nő" archetípus férfi megfelelője), én még nem találkoztam.

2021. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!