Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiban is van "macskás" férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiban is van "macskás" férfi?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a macskákat és eddig nem nagyon találkoztam olyan férfival,aki szerette volna őket.

Nekem fontos ,hogy a macskámat elfogadják.

Nektek hány macskátok van?

Milyen a kapcsolat köztetek?

Milyen a jelleme?Elfogadja az új embereket?



2021. júl. 2. 11:21
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Naná, hogy van, méghozzá nem is akármilyen!
2021. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
A bátyám macskás eléggé, van egy sima házi macskája. Eléggé rá van függve :) Ki az utcára nem engedi, félti, a kertben sétáltatja, ha úgy van viszi állatorvoshoz, játékokat vesz neki, stb. Sokszor már túlzásba viszi, pl. kiviszi a kertbe a macskát, kint vannak egy jó darbig, bejönnek, negyed óra nem tellik el a macska megint ki akar menni, ki is mennek.
2021. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Egyébként férfiként én is jobban bírom a macskákat, mint a kutyákat. Ha a macskának nem tetszik az ember képe vagy valami, akkor max. elmegy onnan, kutya meg már "támadott" meg ok nélkül.
2021. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
#43-Nem pitbullt meg rotit kell tartani. Ahhoz olyan ember is kell, aki tiszteletet parancsol.
2021. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Egyébként éppen ez a kutyatartásban a szép, hogy a kutya hűségét és barátságát, tiszteletét ki kell érdemelni.


Macskát tartani nem kunszt, mert ahhoz dörgölődzik, aki épp ad kaját neki...

2021. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
45: na, azért a legtöbb kutya bárkihez hű a háztartásban, aki nem rúg bele. Azt nem kiérdemelni kell, legfeljebb elrontani lehet.
2021. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Nem is tartok kutyát egyáltalán, "idegen" kutyáknak nem tetszett a képem. Egy rossz szót nem szóltam egyikhez sem, aztán felém kapnak. F..sza!
2021. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

35:


"Talan annyi arnyalasnak, hogy ez nem Magyarorszagon van. Itt az allat nem haszontargy."


Szerintem nem az országon múlik, hanem az emberek személyiségén/érzelmi intelligenciáján, hogyan bánunk egy álattal. Persze vannak extrém kivételek ahol vérlázító módon bánnak velük.

Ugyanúgy vannak kis hazánkban is macskakedvelő férfiak szép számmal. Elég sok ilyen célra kreált fórumokban ott "vagyunk". :)

2021. júl. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!