Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiban is van "macskás" férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiban is van "macskás" férfi?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a macskákat és eddig nem nagyon találkoztam olyan férfival,aki szerette volna őket.

Nekem fontos ,hogy a macskámat elfogadják.

Nektek hány macskátok van?

Milyen a kapcsolat köztetek?

Milyen a jelleme?Elfogadja az új embereket?



2021. júl. 2. 11:21
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
0%
Férfi az nem macskás hanem sörös és pizzásdobozos.
2021. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 BeefEater ***** válasza:
100%

Szeretem a macskákat. Meg a legtöbb barátom is.

Ez a macska mindenkit elfogad akinek van keze, hogy simogassa.


35 F

2021. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 moozygoo ***** válasza:
100%
Elég sok ilyen van
2021. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
53%
Én ismertem egyet. 2 méteres hatalmas darab, szőrös csavóként ügyülübügyülözött folyton a macskájával, még közös képük is volt a falon. Szürreáliss volt.
2021. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

Ferjem olyan, hogy mikor udulohelyen cicak jonnek az asztalokhoz, es tobben gugyoresznek, darab hust adnak, simogatni lenyulnak, ezek a cicak erzik, hogy o igazi macskas ember, es az o olebe ugranak.

Pont igy ismerkedtunk meg, hogy en a sajat kis allataimrol meseltem, o meg ahogy beszelt a macskairol, tudtam, hogy az emberem.

Mikor eloszor vacsorazni hivott magahoz, es a szekemen ult a lany cica, kihuzta es masik szekre cserelte. Mert o egy diva volt.

De olyanok is voltak a macskak, minimum, mint a kutya, az ember. Elkepeszto ragaszkodas, kommunikacio volt koztunk.

Kollegairol is kiderult, gyerekeik is vannak, es a macska szinten gyerek.

Talan annyi arnyalasnak, hogy ez nem Magyarorszagon van. Itt az allat nem haszontargy.

2021. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Van egy az udvaron, meg egy a házban lakik.
2021. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
0%
A macska az nem nemes állat, nálunk nincs történelme. Egy kutya, az nemes, az ember barátja. Nem is értem, hogy lehet a 2-t egy lapon említeni. Bolond 21. század...
2021. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
51%
#37 21:42 Macskát pl. régebb óta tartanak a magyarok, mint számítógépet meg okostelefont. Szóval takarodj le a netről, és uccu paprikát kapálni!
2021. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

A környezetemben rengeteg macskás férfi van.

Én is nagyon macskás vagyok.

Ha nincs macsek és pl a párom nem rajong értük,nem erőltetném a témát,hogy de mégis legyen.

Viszont,ha nekem van cicám és úgy ismerkednék meg valakivel,akkor a macska hozzám tartozik.Ha ezt nem tudja elfogadni,akkor nincs értelme a további ismerkedésnek.

Igen, szerintem egy kisállat könnyen elfogadja az új családtagot,ha azt az ember is akarja

2021. júl. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Ritkábban látok macskás férfit, mint kutyásat, de azért ismerek egyet-kettőt.
2021. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!