Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiban is van "macskás" férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiban is van "macskás" férfi?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a macskákat és eddig nem nagyon találkoztam olyan férfival,aki szerette volna őket.

Nekem fontos ,hogy a macskámat elfogadják.

Nektek hány macskátok van?

Milyen a kapcsolat köztetek?

Milyen a jelleme?Elfogadja az új embereket?



2021. júl. 2. 11:21
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
4%

A macskáknak van vmi nőies jellegzetessége, ahogy kényeskednek, ahogy fetrengenek, ahogy heverésznek, ahogy lustálkodnak, ahogy néznek a gyönyörű szemükkel. De attól még egy férfi nyugodtan szeretheti őket.

A kutyáknak nincs ilyen férfias jellegzetessége.

2021. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%

#11 A nagy, erős hímoroszlán ugyanezt csinálja. De még a kutyám is fetreng a napon :D


Minden sütkérező állat csinálja.

2021. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
90%

11.


Akkor a tigris, oroszlán meg a többi miért számít "férfiasnak" amikor azok is macskák, csak nagyobbak? A tigris viselkedése egy az egyben a házimacska viselkedése, csak nagyobb méretben.

2021. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
6%

[link]


"Macska: ... a női princípium jelképe"

2021. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
91%

14.


Na ja, remek dolog egy a középkorig visszanyúló szimbólumrendszert követni, ami a nőket többé-kevésbé nem vette emberszámba és random kivégeztek egy csomót "boszorkányság" címszó alatt. Mondjuk férfiakat is kivégeztek, csak kevesebbet.


Ez a könyv az akkori mentalitást idézi.

2021. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
88%
#14 Kajak egy álmoskönyvből akarsz érvelni?
2021. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
0%

13

"Akkor a tigris, oroszlán meg a többi miért számít "férfiasnak" amikor azok is macskák, csak nagyobbak?"

Nekem nem számít annak. Egy kicsit sem.

Rengeteg videót nézek nagymacskákról. A nőstény oroszlánokat "nőiesnek" látom, hiszen a hím oroszlánok világosan megkülönböztethetőek a sörényük miatt.

2021. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
8%

16

Igeeen! Mert elmaradott sötét buta nőies asszonyállat vagyok, leginkább macska! Miau!

2021. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
#17 A macskákat (nőstényt és kandúrt) mégis egy kalap alá veszed, hogy az mind nőies. A nagydarab kandúrom kikéri magának :D
2021. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

17.


Én a társadalmi beidegződésre gondoltam ezzel, nem személyesen rád.

2021. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!