Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló férfiak miért költenek ennyit hivatásosra, ahelyett hogy egy párkapcsolatba tenné?

Figyelt kérdés

Régebben dolgoztam hivatásosként - 2 évig - voltak vendégeim, sok, akik minden héten legalább egyszer, de inkább kétszer jöttek hozzám ..volt aki végig... Az havonta 80 - 160e forint.

Mindegyik egyedülálló volt, átlagos kinézettel.


Most, hogy a társkeresésben vagyok azt veszem észre a férfiak nem szeretnének semmit, ami anyagi dolog beletenni ebbe a dologba (pl. virág, vacsora stb.)


Miért van ez?


2021. júl. 10. 21:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
72%
"Most, hogy a társkeresésben vagyok azt veszem észre a férfiak nem szeretnének semmit, ami anyagi dolog beletenni ebbe a dologba (pl. virág, vacsora stb.)" Ó, lehet, azért nem költenek rád, mert felismerték benned az egykori "üzletasszonyt" és nem akarnak kismillió ismeretlennel lyuksógorok lenni. Erre gondoltál már?
2021. júl. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
19%

Utolsó 2:bámulatos, mekkora gyökerek vagytok.

Senkinek nincs hozzá köze, mit dolgozott, másrészt pedig nem kellene áttolni a felelősséget a nőkre a férfiak fillérb*szásáért. Sajnos a ruppótlan és kisstílű, de annál önérzetesebben hőzöngő “férfiak” országa vagyunk.

2021. júl. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
25%
Ne veszekedjetek már, ez egy szexuális beállítottságú csoport. Én dugni jöttem ide, mindegy milyen áron.
2021. júl. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
13 ez a beszéd, akkor biztos nem okoz gondot, ha elő kell kapni a kp-t.
2021. júl. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
52%
Nem okoz gondot, de jobban szeretem ha nem a pénzemért dugunk.
2021. júl. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
49%
Akkor marad a két kezed…
2021. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
21%
Sosem csinálom magamnak, mindig keresek erre valakit. Innen is találtam már partnert. Igaz egyre nehezebb. Az itt levő nők nagyrésze leszbikus vagy biszex és csak egy harmadikat keres. De a legtöbb nő defektes ahogy én is. Szóval kevés a heteró nő aki a normál szenvedélyes vanília szexet keresi.
2021. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
41%
Vagy csak kevesebben akarnak ingyen prostik lenni.
2021. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
51%
Ingyen prosti? Mintha neked nem lenne jó érzés a szex.
2021. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
77%
"Senkinek nincs hozzá köze, mit dolgozott" Ha ez csak "egy munka", miért is kellene szégyellnie? Nyugodtan vallja be. Hát mi van abban, ugye?
2021. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!