Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló férfiak miért költenek ennyit hivatásosra, ahelyett hogy egy párkapcsolatba tenné?

Figyelt kérdés

Régebben dolgoztam hivatásosként - 2 évig - voltak vendégeim, sok, akik minden héten legalább egyszer, de inkább kétszer jöttek hozzám ..volt aki végig... Az havonta 80 - 160e forint.

Mindegyik egyedülálló volt, átlagos kinézettel.


Most, hogy a társkeresésben vagyok azt veszem észre a férfiak nem szeretnének semmit, ami anyagi dolog beletenni ebbe a dologba (pl. virág, vacsora stb.)


Miért van ez?


2021. júl. 10. 21:24
1 2 3
 21/30 Noren1989 ***** válasza:
46%
Végülis valaki a kérdésre is próbàl vàlaszolni 😆😂😄
2021. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarnak egyáltalán elköteleződni.


Vagy csak félnek tőle hogy a nőknél való sikertelenségük nem fog végetérni. És inkább a biztos sikert választják(prosti)

2021. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Érdekes...

Ha úgy közeledne hozzám az a férfi, nevezzük XY-nak, aki havi minimum 160e forintot költ rám szexért (plusz virágok, drága csoki stb...) ... akkor én ámultan-bámultan- a férfi nemzedék valami különleges kincsének megtalálási mámorában lennék.

Soha el nem engedem. Főnyeremény!


De mégis hozzám jár.. p____ostihoz... ??


Miért?

2021. júl. 11. 20:40
 24/30 anonim ***** válasza:
64%

23. Ha prostinak fizet 100% a siker esélye.

Ha barátnőt akar akkor van kb 1%esélye egy tartós kapcsolatnak.


Ök evvel nem akarnak megküzdeni.

Így érthetö?

2021. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon egyszerű: a prosti egy biztos dolog. Ha a megfelelő árkategóriáról van szó, akkor megbeszéled a nővel, mit és mikor szeretnél, odamész, ő már felkészülten vár téged, megkapod, leteszed a pénzt, majd kész, ennyi volt.

Ugyanez párkapcsolatban nem ennyire biztos. Ott is ráköltesz ugyanannyit a nőre, csak mellette lutri, mi lesz a vége és a következménye.

2021. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
87%
Azt nem tudom mások miért járnak, én viszont azért mert ilyen nőket nem kapnék meg soha. Ha mégis, akkor sem tudom megtartani. Nekem csak rossz tulajdonságaim vannak. Külsőleg és belsőleg is. Nekem ezt dobta az élet.
2021. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
72%

Örömlány esetén ha fizetsz, lesz valami.

Egy vacsora azonban nem garantál semmit. És ha elég sokat költ az ember eredmény nélkül, akkor bizony leszokik róla.


Csúnyán fog hangzani, de úgy képzeld el mint egy befektetést, az emberek a biztosra szeretnek költeni.

2021. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem veszem igénybe hivatásosok szolgáltatását, de szerintem azért, mert egyszerűen nem tetszenek senkinek.


Most magamból indultam ki.


F

2021. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
36%
Mert látják hogy egy szo..s k... vagy.
2021. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
mert a segély csak havonta 1 xer jön és abból nem lehet kapcsolatózni..
2021. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!