Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire feszélyezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire feszélyezne közös nyaraláson a pottyantós wc?

Figyelt kérdés

A párom lehozott a családjuk vidéki nyaralójába néhány napra hogy együtt töltsük ketten.


Csak azt felejtette el említeni hogy nincs kiépítve a szennyvízelvezetés, így nincs rendes angol wc sem, csak a kertben egy pottyantós a klasszikus fajtából.


Most lehet le fogtok szólni emaitt, de én elég kényes vagyok az ilyen nem túl higiénikus dolgokra, nem tudom hogyan leszek képes itt perceket eltöltve nagydolgot intézni a bűzben, főleg hogy a kertben van, közel a szomszéd kerítéshez és még pici résnyire is nyitva marad az ajtó bezárva is. Hangok gondolom kiszűrődnek, egy-egy hangosabb puki kihallatszik. Este pedig telefonnal kell világítani elvileg.


Bármi tanács vagy tipp számomra?


Aki beszólni jött kérem haladjon tovább. (21N)



2021. júl. 19. 16:50
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
37%

25 vagyok


Online vállalkozáshoz kellett egy iroda - választhattam az irodaházbani bérlést, az utcai kisüzlet vásárlást (horror áron, parkolóhely nélkül a zajos szmogban), vagy egy csendes helyen a Dunakanyari örökpanorámát.. jól döntöttem :)

2021. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
57%
30-as, akkor szarj a pottyantós wc-be, majd szagold éveken keresztül :) Nekem az ango wc teljes mértékben megfelel, tudod nálunk uraságoknál már csak így megy.
2021. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
9%

29-es!


Na most jól megmondtad nekünk! Most már kiköpheted a karót!

2021. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ha nyaralás, akkor az nálam a lazításról szól. Nem vagyok nagy igényű, nem kell tejben füröszteni meg ékszereket venni, de a normális vécé legyen már alap. A nyaralást nem "kibírni" akarom, hanem élvezni.
2021. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
58%

A fő kérdésre válaszolva: én meghalnék, de előtte megpróbálnék keresni a környéken egy benzinkutat/kávézót nagydolog esetére.


Pisilés a kertben.

2021. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
54%

Gáz

Én se lennék ott ha nem muwzáj

Szólhatott volna

2021. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
36%
#28: Kérdező! Ha tényleg ekkora probléma (amit én maximálisan meg is értek), akkor mi tart vissza attól, hogy otthagyd a francba azt a partnert, akinek szemmel láthatóan nem fontos, hogy te zavartalanul, normálisan érezd magadat, és ki tudj kapcsolni egy NYARALÁSON????
2021. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
64%
Ezért még nem kell szakítani, de én hazamennék, hogy nem erről volt szó.
2021. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem feszélyezne. Egyrészt nem lenne újdonság számomra, mert vidéki vagyok és gyerekkoromban rendszeresen jártunk rokonok szőlőjébe, ahol szintén csak pottyantós volt (meg amúgy a zuhany is kint volt a kertben :D). Valamint csak egy nyaralásról van szó, a kérdésben azt írod csak néhány napra mentetek és annyi szerintem abszolút kibírható “ilyen körülmények között” is. Szóval nyilván nem költöznék olyan helyre, ahol nincsen bevezetve a víz és nincsen fürdőszoba, de nyaraláson nem lenne ezzel bajom. Pláne, ha eleve egy lazább kiruccanásra készültem (pl. mi szoktunk járni túrázni és kempingezni sátorral és én kimondottan szeretem, hogy van ennek egy ilyen “mindegy hogy nézünk ki, koszoljuk össze magunkat, úgyis leizzadunk és ránk ragad a por” hangulata) és nem azt vártam tőle, hogy akkor majd kisestélyiben lejtek a tengerparton.
2021. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyien állást foglaltok és bíztattok. :)


Szeretem a párom, tehát nem hagynám itt, de mindenképp ez egy mínuszpont az irányába. Meg fogom fontolni a kávézós ötletet, csak ugye ott fogyasztani is kéne... Meg elsőként a napi kétszeri kakilásom valahogy egyre redukálni. :)

2021. júl. 19. 18:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!