Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire feszélyezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire feszélyezne közös nyaraláson a pottyantós wc?

Figyelt kérdés

A párom lehozott a családjuk vidéki nyaralójába néhány napra hogy együtt töltsük ketten.


Csak azt felejtette el említeni hogy nincs kiépítve a szennyvízelvezetés, így nincs rendes angol wc sem, csak a kertben egy pottyantós a klasszikus fajtából.


Most lehet le fogtok szólni emaitt, de én elég kényes vagyok az ilyen nem túl higiénikus dolgokra, nem tudom hogyan leszek képes itt perceket eltöltve nagydolgot intézni a bűzben, főleg hogy a kertben van, közel a szomszéd kerítéshez és még pici résnyire is nyitva marad az ajtó bezárva is. Hangok gondolom kiszűrődnek, egy-egy hangosabb puki kihallatszik. Este pedig telefonnal kell világítani elvileg.


Bármi tanács vagy tipp számomra?


Aki beszólni jött kérem haladjon tovább. (21N)



2021. júl. 19. 16:50
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
40%
Keress tényleg egy benzinkutat. Negatív pont pedig ne legyen a párodnak, szerintem ez eszébe se jutott, mert neki természetes, hogy ott ilyen a wc. Mondom ezt úgy, hogy a Balatoni nyaralónk angol wc-jébe is, ami saját, 4 nap múlva az érkezéstől tudok csak produkálni.
2021. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
62%
Ja, totál kényes, mert az alap összkomfortot elvárja.
2021. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
68%

Leponztoztok, de:


"As a broad rule, pooping anywhere from three times a day to three times a week is normal. Most people have a regular bowel pattern: They'll poop about the same number of times a day and at a similar time of day."

2021. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
57%
Kéretőzz át a szomszédba egy kakira.
2021. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
92%

na túlélted? mi lett?


N

2021. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
70%
Hat en mondtam volna neki hogy azonnal menjünk haza
2022. jan. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
Mi lett végül, kérdező?
2022. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!