Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek már túlvagyok rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már túlvagyok rajta?

Figyelt kérdés

Még nagyon régen "szerelmes lettem" egy családos emberbe.

Ez az érzés több éven át tartott, majd látva azt, hogy ebből nem lesz semmi, kezdtem kitörölni a fejemből az egész szituaciót.

Mondanom sem kell nem ment egyszerűen. Alkoholista lettem és depressziós.

Mélységesen elítélem a megcsalást. A hányinger kerülgetett magamtól, hogy foglalt férfit szeretek. Még a mai napig felfordul ettől a gyomrom.:/


Mivel tényleg szerettem ezt az embert, az összes rossz tulajdonságait ismerem még így is....nagyon rossz volt látni a családjával együtt.


Aztán egyik nap már nem éreztem azt mint régen. Rájöttem, hogy nem is szeretem ezt az embert és rosszul lennék, ha elhagyná a családját.

Semmilyen hatással nincs már rám hetek óta.

A kérdésem az lenne, hogy ez már így marad?

Rettegek attól, hogy megint idióta leszek.


2021. júl. 26. 10:49
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Fogalmazzunk úgy, hogy nem nagyon tudtuk egymást kikerülni.
2021. júl. 26. 20:01
 12/37 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolnám, hogy légy erős, és figyelj az alkoholra! Nagyon tud rombolni.
2021. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Még jobban meg kell erősödni!!!


Az új szerelmem én vagyok.

2021. júl. 26. 20:13
 14/37 anonim ***** válasza:
Milyen tulajdosagokkal bírt, ami 100 emberből egyben ha meg van?
2021. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Úgy volt jólelkű, hogy közben megvolt a magához való esze.


Ezt azért írom múltidőben, mert lezártam. :D

2021. júl. 26. 21:15
 16/37 anonim ***** válasza:

A jólelkűsége miben nyilvánult meg? Ismertem én is jólelkű embert, közben úgy hazudott, mint a vízfolyás, szemrebbenés nélkül. A pénztárcája mindenkinek nyitva állt, tárgyaknak nézte az embereket, a közeli-távolabbi családtagjait, ismerőseit, szeretőjét, kiderült érdekből volt mindenkivel.

Szerintem túlidealizáltad a férfit.

2021. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
#16 Akkor ő nem volt jólelkű.
2021. júl. 27. 07:23
 18/37 anonim ***** válasza:
Hogy lettél szerelmes?Elhallgatta hogy nős? Mert akkor nem egy jó lelkű ember!
2021. júl. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

De mindenki jólelkűnek tartotta, amíg meg nem ismerték, hogy van egy masik arca is. Te honnan tudod, hogy jólelkű? Azért mert kedves? Mert segítőkész, mert...sorolhatnám. Alig ismered, annyit tudsz róla, hogy jólelkű. Honnan tudod, hogy milyen életet él a színfalak mögött?

Nem kötöszködni akarok, csak inkább kibillenteni abból a rózsaszín ködnek nevezett valamiből. Egy embernek sok olyan tulajdonsága van, amit csak kifele mutat, amit mások nem látnak, de csak az, hogy valaki jólelkű, nem elég semmihez, a mindennapi életben sok más jó tulajdonsága kell legyen, hogy az esetleges rossz tulajdonságok eltörpüljenek mellette. Mert az is van, de azt te most még nem látod.

Remélem sikerül letenni az alkoholt, mert az tuti nem megoldás a felejtésre.

2021. júl. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

#18 Sosem hazudott semmiben, mindig is tudtam, hogy nős.

Amikor megismertem még nem volt nős, de már akkor is volt párja.

2021. júl. 27. 08:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!