Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek már túlvagyok rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már túlvagyok rajta?

Figyelt kérdés

Még nagyon régen "szerelmes lettem" egy családos emberbe.

Ez az érzés több éven át tartott, majd látva azt, hogy ebből nem lesz semmi, kezdtem kitörölni a fejemből az egész szituaciót.

Mondanom sem kell nem ment egyszerűen. Alkoholista lettem és depressziós.

Mélységesen elítélem a megcsalást. A hányinger kerülgetett magamtól, hogy foglalt férfit szeretek. Még a mai napig felfordul ettől a gyomrom.:/


Mivel tényleg szerettem ezt az embert, az összes rossz tulajdonságait ismerem még így is....nagyon rossz volt látni a családjával együtt.


Aztán egyik nap már nem éreztem azt mint régen. Rájöttem, hogy nem is szeretem ezt az embert és rosszul lennék, ha elhagyná a családját.

Semmilyen hatással nincs már rám hetek óta.

A kérdésem az lenne, hogy ez már így marad?

Rettegek attól, hogy megint idióta leszek.


2021. júl. 26. 10:49
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Terhes a szeretője, nemrég tudtam meg. Fúj, azt hiszem tényleg hányok ettől az embertől. 🤣🤣🤣
2021. júl. 28. 01:13
 32/37 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem olyan jólelkű, csak megjátsza. Érdekből jólelkű.
2021. júl. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Igen. Borzasztó ember:/ De az egész családja ilyen, a feleség is...
2021. júl. 28. 07:58
 34/37 anonim ***** válasza:

Hát, ha te ezeket láttad, akkor miért epekedtél utánna? Néha ott van a szemünk ekőtt, csak ki is kell nyitni azokat a szemeket. Írtad, hogy jólelkű. Erre írtam, hogy attól mert jólelkű, attól még hazudhat, vagy megjátszatja magát.

Legalább most elfelejtheted ezt a "jólelkű" díszpintyet.

2021. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
*előtt
2021. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Akkor most jó ember, vagy rossz? 🤣🤣 kicsit ellentmondásos amiket írsz.
2021. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy jó ember.
2021. júl. 28. 10:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!