Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők rengeteget harcoltak-har...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők rengeteget harcoltak-harcolnak az egyenjoguságért. Miért van az, hogy most, amikor korlátlan lehetőségek állnak előttük, néhányan az egyéni karrier helyett választanak inkább egy gazdag pasit, és annak az oldalán bazsalyognak, mint feleség?

Figyelt kérdés

#nagy korkülönbség #Karrier feladás
2021. aug. 3. 22:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
82%
Az a köze, hogy hazudtál, ide kamuztál valamit. Egyenes ember ilyet nem csinál. Ez is mutatja, hogy egy szánalmas gyökér vagy. Szívesen.
2021. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 A kérdező kommentje:

19/20 -ra: a hét legjobb vicce, hogy egy férfinak kell megvédenie nőtársaim ellen. Lehet, hogy mégis férfi vagyok, csak nem tudtam róla?

A kedves kommentelők erre azt fogják javasolni, menjek orvoshoz és vizsgáltassam meg magam...😈

Mindenesetre kösz.

2021. aug. 4. 18:39
 23/70 anonim ***** válasza:
79%
Jajj annyira unalmas már :/ Régebben szórakoztattak ezek az incel kérdések, de állandóan ugyanazt a 3-4 témát ismételgetik. (férfi többlet, pénzéhség, chadek, felszínesség a társkeresőkön)
2021. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 A kérdező kommentje:
69. évemben vagyok, de most először neveznek gyökérnek. Ez most jó vagy rossz? Minden egyes durva szavaddal magadról állítasz ki rossz bizonyítványt, nekem elhiheted. Bár úgysem hiszel nekem, de gondoltam, szólok.
2021. aug. 4. 18:46
 25/70 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a 69 éves nénik ördög emojit szoktak telefonról írni gyakorikérdéseken.
2021. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:
Most már értelmét sem látom folytatni ezt a vitát, mert dūhõs kirohanásaid uralják a témát, valamint távolbalátó képességed, amivel megállapítottad, hogy férfi vagyok.További jó szórakozást kívánok intelligenciád csillogtatásához. És hogy elégedett is légy:😅😈
2021. aug. 4. 20:07
 27/70 Sunshinedoll ***** válasza:
97%

A nők sose azért harcoltak, hogy ugyanolyan pozyciót töltsenek be, mint a férfiak, hanem hogy legyen választási lehetőségük, egyenlő esélyeik, és a döntésükért ne kapjanak sz-rt a nyakukba.


Az, hogy sok lány vagy pl. amúgy sok homoszexuális is ilyen utat választ pontosan azt mutatja, hogy még sincs olyan rendszerszintű egyenlőség, mint ahogy azt pl. te gondolod.

Ha lenne, akkor fiatallányok nem arra fanyalodnának, hogy gazdag pasival legyenek, míg befejezik az egyetemet, de legalábbis sokkal kevesebb.

Hameg tudna élni valaki egyetem mellett bármi másból, akkor azt választanák többen.

2021. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, igazad van. Az egyenlőség még messze...
2021. aug. 4. 20:37
 29/70 anonim ***** válasza:
0%

Sunshinedoll szerint mi férfiak tehetünk arról is, hogy ennyi aranyásó nő van :D Ügyes vagy, mucika, jár a keksz :D

Az egyenlőség nem még messze, hanem már messze.

2021. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Nem ezt mondtam, de hát aki nem tud szöveget értelmezni és aki Jordan Petersontól tanul társadalomtudományt attól mondjuk tényleg nehéz többet várni :D
2021. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!