Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők rengeteget harcoltak-har...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők rengeteget harcoltak-harcolnak az egyenjoguságért. Miért van az, hogy most, amikor korlátlan lehetőségek állnak előttük, néhányan az egyéni karrier helyett választanak inkább egy gazdag pasit, és annak az oldalán bazsalyognak, mint feleség?

Figyelt kérdés

#nagy korkülönbség #Karrier feladás
2021. aug. 3. 22:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
74%
39! Ezen most jót nevettem 😂 22 éves egyetemista nőkét, aki tanulás mellett dolgozik, és teljesen önfenntartó. De nyilván én vagyok a fehér holló. Nyilván…
2021. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:

Ezen sokat gondolkodtam, hogy mil-en nehéz a mai egyetemistáknak. Valaha ingyenes oktatás, kollégium, menza volt. Ma kollégium helyett gyakran albérlet, fizetős oktatás, ebéd az étteremben (ha van rá pénz, mert egyébkénz zacskós leves)

Ha a szülő nem tud segíteni diákhitel, amit évekig tõrleszthet, vagy a tanulás mellett dogoznia kell... szóval, le a kalappal

2021. aug. 5. 13:24
 43/70 anonim ***** válasza:

Könnyűnek tényleg nem könnyű, de azért, aki nagyon akarja, meg tudja oldani. Kollégium havi pár10000 Ft, vagy szobát is lehet csak bérelni, vagy többen lakótársakként is ki lehet venni lakást, úgy már vállalható pénzért. Nyilván az is nagyban függ, hogy melyik városban. De az én környezetemben a hallgatók legalább 80%-a dolgozik suli mellett, szóval egyáltalán nem ritka dolog ez. Persze sokakat segítik a szülők is, ami tényleg sokat jelent. De az egyetemen is, mondjuk szaktól függő, de államin is lehet tanulni (én is így tanulok, így nincs tandíj).

Lényeg a lényeg, aki akarja, az megoldja, de tény, hogy nem egyszerű.

2021. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
15%

#40 Amelyik nő dolgozik, általában azt is el kell tartani, mert egyrészt a legtöbben nem vagytok elég okosak ahhoz, hogy normálisan keressetek, másrészt elszórjátok a pénzt baromságokra.

#41 Igen, te vagy a fehér holló, már ha egyáltalán igazat írsz.

2021. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
94%

" a legtöbben nem vagytok elég okosak ahhoz"


Csak idén négy nő ismerősöm végzett az orvosin, egy a fogorvosin. Mesélj még kérlek!

2021. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
0%
Írtam olyat, hogy egy nő sem elég okos hozzá? Mondjuk az orvos pont nem a legjobban fizetett munkák közé tartozik.
2021. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:

"Valaha ingyenes oktatás, kollégium, menza volt. "


Most is van ingyenes oktatás, csak ahhoz el kéne érni a pontszámot. Régebben abban volt más, hogy aki nem jól teljesített, azt fel sem vették, nem tudta magát pénzzel bevásárolni. Igaz, akkortájt nem is volt jellemző, hogy 10 évig végzik az egyetemet, mert a gyengéb képességűek eleve be sme kerültek. Most meg szinte mindenkit felvesznek, aki fizet.

2021. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
50%

"

#40 Amelyik nő dolgozik, általában azt is el kell tartani, mert egyrészt a legtöbben nem vagytok elég okosak ahhoz, hogy normálisan keressetek, "


Ja, nyuszika, mert a férfiak úgy általában okosabbak :D :D Viccnek jó.

Van egy tippem, hogy te buta vagy és csóró, és ez frusztrál téged.

2021. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
0%

A férfiak között jóval többen rendelkeznek kiemelkedő intelligenciával. A két nem átlagos IQ-ja nagyjából ugyanannyi, de ez azért van, mert férfiak között több az értelmi fogyatékos.

Buta és csóró semmiképpen nem vagyok, szellemi munkát végzek, amivel a magyar átlagfizetés dupláját keresem.

2021. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
49! Az lehet, hogy az átlag dupláját keresed, de értelmileg biztos nem vagy az átlag felett. Ilyen megnyilvánulásokkal, mint itt.
2021. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!