Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam fel a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam fel a páromnak ezt a vágyamat, vagy jobb, ha magamban tartom?

Figyelt kérdés
Párommal kicsit több, mint 1 éve vagyunk együtt. Van egy nagyon jó barátja, akivel gyerekkoruk óta barátok, azaz 28 éve. Sokszor jön hozzánk, mi is szoktunk menni hozzá. Tavaly karácsony előtt lett vége egy hosszú kapcsolatának, azóta nincs senkije. A munkája egy bizonyos területén szoktam neki segíteni, napi-kétnapi szinten biztosan beszélünk. Érdekes, mert korábban egyáltalán nem tartottam jó pasinak, az idő folyamán, ahogy egyre jobban megismertem, változott bennem valami, de azt hozzátenném, hogy a párom klasszisokkal helyesebb. 1 hete elkezdtem arról fantáziálni, hogy milyen lenne, ha egyszer hármasban lennénk együtt, és ő lenne a harmadik. Bennem van egy félelem, hogy utána mi lenne a fiúk, illetve az én és a srác kapcsolatával, nem romlana-e meg, de mégis teljesen belebizsergek a gondolatba is már, hogy milyen lenne egy ilyen alkalom.
2021. aug. 21. 13:53
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem, most sem mondanám rá, hogy álmaim pasija a srác, csak a belső tulajdonságai, viselkedése miatt megkedveltem és szebbnek látom, mint korábban, de ha szingli lennék, akkor sem jönnék össze vele.
2021. aug. 21. 15:10
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a 2 lány gondolata vonza mert hogy már meg is történt, nem jelenti azt hogy bevenne egy pasit is 3.iknak. Azt meg megértem, hogy ismertlen pasival nem akard, de nem hiszem hogy a 28 éve tartó barátjával kéne.
2021. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
65%

Amugy gyerekek, nektek mi bajotok? En sem mennek bele egy harmasba, de nem mindenki ugyan olyan. Ha ennyire borzasztonak talaljatok, akkor ignoraljatok a kerdest es gorgessetek tovabb. Ha meg valaszolni sem tudtok ra normalisan (ez lenne az oldal egesz lenyege) akkor meg foleg. Ez nem kinyilvanitomavelemenyem.hu.

Nem ertem titeket miert zavar az, hogy olyan emberek, akiknek az arcuk es a nevuk is ismeretlen mit csinalnak egymassal a negy fal kozott. Meg ugy alapbol, nem veletek akarja csinalni, szoval mire fel ez a nagy felhaborodas?

Aki ezen idegrohamot kap, akkor meg se mernem emliteni, hogy leteznek olyan emberek is ezen a vilagon, akik nyitott, vagy poligam kapcsolatban erzik jol magukat. :D

2021. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
56%

Pont ez a baj hogy kedveled. Akik hármasoznak ott az ellenkező neműek a szexben kívül nincsenek kapcsolatban.

De tedd tönkre a kapcsolatod az ő barátságukat.

2021. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
18%

Én eléggé máshogy gondolom, mint a többi válaszoló.

Szerintem teljesen nyugodtan közöld vele a dolgot. Ha egyértelmű nemet mond, akkor ne erőltesd. Próbáld meg túltenni magad rajta.

Megfelelő érzelmi inteligenciával rendelkező, érett felnőtt embereknek nem szabadna, hogy gondot jelentsen a vágyaikról nyiltan és őszintén beszélni. Ha valkik bíznak egymásban, akkor bátran megosztjákegymással a leg őrültebb, leg perverzebb vágyaikat. Ha a másik valmit nem akar, azt nem lehet erőltetni, de őszintén kell tudni beszélni ezekről a dolgokról.

2021. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Végül összehoztátok? Jól jöttetek ki belőle?
2021. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!