Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők mennyire látják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülők mennyire látják reálisan a gyerekük lehetőségeit a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Nyilván a szülők általában büszkék a gyerekeikre. Szeretik dicsérni őket, hogy ez a Karcsi olyan rendes és okos fiú, Sári meg egy igazi tündér és istenien főz. De mennyire látják, hogy a gyereküknek valójában(!) hol van a helye a "táplálékláncban"?

(Nyilván itt már felnőtt gyerekekre gondolok. )



2022. jan. 17. 10:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Nagyot változott a világ, a mai 20-30 évesek szülei még abban élnek, ami az ő fiatal korukban volt, hogy zsák a foltját megtalálta. Most már nem így van.
2022. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11 De, ma is így van.Csak nem mindenki azonos tulajdonságok miatt/ tulajdonságok hiánya miatt sorol két embert azonos kategóriába.
2022. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12-es, hogy érted? Mondjuk szép a lány, de szegény, akkor megfelel neki a ronda informatikus, ha jómódú?
2022. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

13 Mindig is így működött a világ.

Egyébként a gyakorlatban nagyjából úgy mérhető a "zsák megtalálja a foltját" jelenség, hogy kinek milyen partner jut.Persze, lehetnek eltérések a párkeresési preferenciákban, de hogy a példádnál maradjunk.Ha egy szép lány pénzes pasit akar, akkor a külső másodlagos.Az is igaz, hogy egy szép, de szegényebb lány egy jómódú, és egészen jó külsejű férfit is találhat magának, nem csak csúnyát és jómodút.

2022. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Változó. Az enyémek például semennyire. Más generáció, és nincs túl sok fogalmuk róla, hogy ma mik az elvárások. Anyám meg van győződve róla, hogy kizárólag azért vagyok sikertelen, mert nem vagyok az a tipikus főző-sütő, gondoskodó házitündérke. Szerinte a külső nem igazán számít, elég ilyen kis háziaskának meg rendesnek lenni, és már kelleni is fog az ember lánya a férfiaknak.
2022. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is hasonlóan látom. Félre ne értsetek, alapjában véve jó kapcsolatom van a szüleimmel, és hiszem, hogy igyekeztek mindig kihozni a maximumot a lehetőségeikből. Tehát szeretem őket meg minden.

Viszont nekem is feltűnt, hogy ebben a témában kicsit alternatív valóságban élnek.

Ez szerintem a szülők többségére igaz.

Általában nem látják reálisan sem a saját gyereküket, sem a mai társkeresési "rendszert". Amivel még nem is lenne semmi baj. De mivel a valóság megcáfolja a nézeteiket - ami miatt mintha a gyerekükre neheztelnének.

2022. jan. 18. 07:42
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim ezzel soha nem is foglalkoztak. Csak tanuljak, hogy legyen jó munkahelyem és kész. Hogy lesz-e valakim az már mindegy.
2022. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!