Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a félred.gásról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a félred.gásról?

Figyelt kérdés

Direkt nem megcsalást írtam!

A kérdés célja nem egy konkrét élethelyzet megoldása, hanem egy beszélgetés kezdeményezés a témában.

Én nyilván képvislek egy markáns és a megszokottól eltérő véleményt (különben mi értelme lenne beszelgetni?), de nem tekintem ezt mindenkire érvényesnek és nem vitatkozni akarok, inkább érvelni veletek.


Tehát az állításom az, hogyha odaáll a párod eléd és közli, hogy szeretne lefeküdni x-y-al, de ez semmiképpen sem azért tenné, mert nem szeret vagy un vagy bármi, egyszerűen vágya tamadt mással szexelni és nem szeretne ezért elhagyni, akkor ha valóban szereted szinte kötelességed ezt neki megengedni.

Hiszen, ha őszintén, a szeretet legtisztább értelmében szeretek valakit, akkor ami neki jó, az nekem is jó.

Ha nem engedem ezt meg, akkor azért nem engedem meg, mert egyrészt önző vagyok, másrészt pedig félek tőle mi lesz belőle.


Ha eltekintek a vallási áhitatottol és a normalitás önigazoló érvétől, akkor ezeken kívül semmilyen más értelmes érvet szerintem nem lehet felhozni felvetés elutasítása mellett, mégis ez a normális ma.


Mit gondoltok erről? Tudtok más érvet? Kérlek ne vitatkozzatok, érveljetek.


2022. jan. 24. 21:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, most is éppen a harmadik pali alól írok neked ma este. Kedvenc hobbim az ittas vezetés mellett.
2022. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kötöd feltételhez a szerelmet miért kell őszintének lennie és beszámolni róla ?Tehát ha nem beszél a szándékáról ugyan ezen okokból az nem oké?
2022. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A cinizmus nem egy erény. :p
2022. jan. 24. 21:36
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki volt itt cinikus?
2022. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2, Beszámolni egymás érzéseiről a szerelem része, a lelki intimitás része szerintem. Ez elengedhetetlen egy kapcsolatban.
2022. jan. 24. 21:37
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Ha szeretem, azt szeretném, hogy neki is jó legyen. Ez nem jelenti azt, hogy el kell viselnem, ha nekem rossz. Tehát - mivel ez nekem rossz lenne - útjára engedném, hadd menjen, dugjon mással.

Mindig is azon az állásponton álltam, hogy a szerelem nem elégséges, legfeljebb szükséges feltétele a kapcsolatnak.

2022. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6, Ez tény, hogy számodra okozhat fájdalmat, akár elég erősen. Tehát feltehetjük újabb érvnek.

- Fájdalom elkerülése.

2022. jan. 24. 21:41
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

2.érv :fertőzések elkerülése

3. érv : megaláztatás érzésének elkerülése

4. érv : apa hol van ? nyugi mindjárt jön kicsit jól érzi magát.

2022. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A gond az, hogy ez a felsorolás még így is elég.... érdekes képet mutat.

Milyen ember lehet tehát, aki nemet mond?

- Önző,

- fájdalom kerülő,

- és félszeg.

Ez nem hangzik túl jól, ugye?

2022. jan. 24. 21:46
 10/23 A kérdező kommentje:

2. érv, csinálhatják gumival is, nem?

3. érv, a megaláztatást elfogadom, bár inkább csak akkor ha kiderül. A párod előtt nem feltétlenül szerintem.

4. érv, tehát szerinted amíg nem apa vagy anya valaki, addig ez neked belefér?

2022. jan. 24. 21:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!