Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha házas férfiként tudod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha házas férfiként tudod egy csajról, hogy ő is házas és nagyon kedvel, miért nem kerülöd el?

Figyelt kérdés
Nem a kalandokról van szó. Ha tudomásodra jut, hogy a csaj többet érez irántad. Miért vagy a közelében?
2022. febr. 23. 16:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Dehogy akar megdugni.

Csak egyszerűen nem foglalkozik az érzéseiddel. Jól értem, hogy neki kellene elbújkálni, mert te nem tudod kontrollálni az érzelmeid?

2022. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Nem, nem érted. Nem erre írtam.


Egyrészt tudom. Másrészt azt nem ertem, ha én tudni valakiről, hogy érez irántam valamit és semmit nem akarok tőle, akkor általában elkerulom, mert kínos stb. Nem akarok vele beszélgetni, nem keresem a társaságát. Így értsd!

2022. febr. 23. 17:18
 13/36 anonim ***** válasza:
Csüggesztő belegondolni , hogy ebben a világban bármikor rámozdulhatnak a barátnőmre és csak a hűségén múlik az egész!
2022. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Pedig gondolj bele. Emberek vagyunk, nem robotok. Én sem csalom a párom, soha nem is fogom, de ettől még a lelkem megingott
2022. febr. 23. 17:29
 15/36 anonim ***** válasza:

Értem. Valószínűleg, ha ennyire zavarna, akkor elkerülném és nem beszélgetnék vele.

Mert most a saját érzéseid kéred rajta számon, mintha az ő felelőssége lenne, hogy beleszerettél.

2022. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Dehogy kérem számon. Valószínű, nem fogalmazok jól.


Nem értem miért keres. Így érthetőbb? Miért akar a közelemben lenni? Stb.

2022. febr. 23. 17:33
 17/36 anonim ***** válasza:
Mióta számít hűségnek az hogy csak "a lelked megingott"!?
2022. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Nem, nem hűség és azt is leirtam, hogy cseppet sem vagyok rá büszke.


De soha nem csalnám meg testileg , így jobb? Épp elég baj ez, bár ne így lenne. És azon vagyok, hogy elfelejtsem, de ha mindig a közelemben akár lenni, rohadt nehéz.

2022. febr. 23. 17:36
 19/36 anonim ***** válasza:

Barátságról nem hallottál?

Tudod , 2 értelmes (hűséges) ember között létrejövő baráti kapcsolat!

2022. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Gondolj bele ha megingott a lelked akkor szereted egyáltalán a társad?
2022. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!