Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha házas férfiként tudod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha házas férfiként tudod egy csajról, hogy ő is házas és nagyon kedvel, miért nem kerülöd el?

Figyelt kérdés
Nem a kalandokról van szó. Ha tudomásodra jut, hogy a csaj többet érez irántad. Miért vagy a közelében?
2022. febr. 23. 16:54
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Dey csak szerintem ott lehetetlen baratságot tartani, ahol érzelem van.
2022. febr. 23. 17:39
 22/36 anonim ***** válasza:

Azt senki sem fogja tudni szerintem értelmesen megmondani, hogy miért van a közeledben az a férfi.

Az viszont jó kérdés, hogy mit tennél akkor, ha eljönne az a fordulat, hogy eléd áll: elhagytam a feleségem, mert veled akarok lenni.

Ha erre a szituációra nem az az egyetlen létező válaszod, hogy semmit, akkor ideje beszélned a férjeddel.

Ha a "semmit" a válasz, akkor türelem, higgadt fej, távolságtartás. Előbb-utóbb megszelidül az érzés.

2022. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Ez érzelmi megcsalás. Rosszabb mintha dugtatok volna egyet.
2022. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Ok, szóval te beleestél, ő megtudta, de ő nem esett beléd?


És akkor miért keres téged?


Amíg nem tudta, addig miért kerestétek egymást? Pl. munka miatt vagy csak úgy? Valószínűleg ugyanazért keres most hogy tudja, mint amiért akkor keresett mikor nem tudta.


Te miért reagálsz a keresésére ha zavar? Miért nem szakítod meg vele a kapcsolatot? Miért gondolod, hogy nem kéne keresnie többé?

2022. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Előtte is kereste a társaságom és nagyon is azt érzem, hogy kölcsönös, de nyilván házas emberek vagyunk stop van. Azért nem tudom elkerülni, mert a mellettem lévő irodában dolgozik.
2022. febr. 24. 07:10
 26/36 anonim ***** válasza:
Nem elkerülésről van szó, inkább figyelmen kívül hagyásról!
2022. febr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Jah azon rajta vagyok. Írtam Írtam, ha vissza olvasó, hogy azon dolgozom, hogy elfelejtsem. Nekem a férjem többet ér, nincs az az ember, akiért megérné megbántanom valaha is. Épp elég baj, hogy gond van most a lelkemben. De dolgozom rajta. Csak idegesít, hogy állandóan bejön hozzám beszélgetni stb. Kerülni próbálom, de olyan, mintha nem hagyná
2022. febr. 24. 07:39
 28/36 A kérdező kommentje:
Hogy értsétek. Én nem leszek megcsaló, sem szerető. Eszembe sem jut. Csak a kínlódás zavar és keresem a megoldást.
2022. febr. 24. 07:40
 29/36 anonim ***** válasza:

A fejedben kell rendet tenned: ki a fontosabb neked?

És ne gyere azzal, hogy már leírtad mert akkor lezárnád az agyalást.

2022. febr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Gondolj bele a férjed érted él, te meg valaki másról álmodozol.

Képzeld milyen szar érzés lenne neki ha tudná?

2022. febr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!