Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha házas férfiként tudod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha házas férfiként tudod egy csajról, hogy ő is házas és nagyon kedvel, miért nem kerülöd el?

Figyelt kérdés
Nem a kalandokról van szó. Ha tudomásodra jut, hogy a csaj többet érez irántad. Miért vagy a közelében?
2022. febr. 23. 16:54
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Nyilván a férjem. Ez egy percig sem kérdés. Ezt egy pillanatnyi elmebajnak tartom, ami el kell múljon.
2022. febr. 24. 07:54
 32/36 anonim ***** válasza:
Én csak remélni tudom, hogy olyan a kapcsolatom a barátnőmmel amiben kölcsönösen a legfontosabbak vagyunk egymásnak!
2022. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Tudod az élet sajnos nem mindig fekete és fehér. Vannak hullámvölgyek és jobb időszakok. Nálunk épp egy hullámvölgy van. Nagyon jól tudom, hogy ezért mászhatott a lelkembe, különben ez soha nem lehetett volna így. De ez az időszak is véget ér egyszer remélem! És minden olyan lesz, amilyen volt.
2022. febr. 24. 08:08
 34/36 anonim ***** válasza:

Beszélj a férjeddel, hogy szeretnél több együtt töltött időt, programot.

Talán az újból összekovácsol titeket.

2022. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Azt csináljuk épp. Most töltöttünk egy hosszú hétvégét kettesben.
2022. febr. 24. 08:22
 36/36 anonim ***** válasza:
Olyan már nem lesz amilyen volt. Telnek az évek, minden hullámvölgyben másra leszel rákattanva.
2022. febr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!