Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a lány komolyan 5/10 és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány komolyan 5/10 és "nem topmodell"? 😥

Figyelt kérdés

Itt vannak a kommentek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Én próbálom elfogadni magam és a social media nyomása ellenére nem rondának érezni magam, de amikor objektíve szép arcú, bájos lányokat így leszólnak a férfiak, akkor nagyon el tud menni az önbizalmam. Mégis milyen egy jó nő akkor? Szeretem magam átlagosnak gondolni annak ellenére, hogy nem sok mindenkinek tetszettem életemben, de ha ez a lány az átlag (vagy még rosszabb), akkor én tényleg egy bányarém vagyok.

[link]


2022. márc. 24. 23:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
100%

#50:


Szerintem kifejezetten el van torzulva az arca már.


Sosem tekintenék rá “úgy” nőként. Nem mellesleg ezt a szintet baromi könnyű megütni lányként. Mondjuk én megütöm, de sokan mások is. Sőt, relatíve a legtöbb lány.

2022. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
100%

#51: Éppen ezaz. Fiatal, és már most is olyan "műanyag" hatást kelt. Mi lesz pár év múlva, mikor már az öregedés jelei is megjelennek? Borzasztóan károsnak tartom egyébként, hogy van egy közönség, akik szerint ilyen a "jó nő". Valószínűleg ő sem csináltatta volna ezt magával, ha inkább negatív és nem pozitív visszajelzéseket kap.

De nem, pasiként ájuljunk el tőle, hogy milyen jó nő is az ilyen, a csajok meg irigykedjenek rá és legyen kisebbségi érzésük, hogy hozzá képest sehol sincsenek. Vagy ami még rosszabb, nekiállnak követni. Csak aztán eljön a 30-40 éves kor is, amikor ezek visszaütnek. Akkor már nem lesz "fiatal, jó csaj", ezeket a dolgokat nem fogja tudni visszafordítani. A pasik már lekopnak, mert vannak újabb, fiatalabb, jobb csajok, a nők pedig már inkább lesajnálják mint irigylik.

2022. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
100%

Markó Rebeka legfrissebb videója a valóság. Ő is csak olyan mint egy átlagos nő. A videó elején ki van sminkelve, de a VALÓSÁG 15:44-nél kezdődik! Sose hasonlítsd magad egy profi sminkeshez. :)


https://www.youtube.com/watch?v=ciq3_gGJvPI

2022. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
Na tessék. Erről beszéltem. Egyáltalán nem csúnya, de nem is az az utcán minden pasi megfordul utána típus.
2022. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy mióta pejoratív jelző az, hogy “átlagos”?
2022. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:

"Nem mellesleg ezt a szintet baromi könnyű megütni lányként."

Hát én nem ütöm meg, bárhogy igyekszem. Nem azért, mert nincs "önbizalmam", mert szerintem a legtöbb barátnőm szintén nem üti meg a szintet. Eddig nem gondoltam, hogy ez akkora probléma lenne, mert adok magamra, csinosan öltözöm, én Rebekával ellentétben vékony és sportos is vagyok, viszont akkor is fényévekre van tőlem, főleg a beavatkozások előtti állapotában. De ha ez az átlag, akkor kb. durván átlag alatti a lányok többsége, akit ismerek.

Illusztrációképp akkor tehát ez a gyenge átlag, a szimmetrikus, nőies arc, szép formájú száj, kék szemek stb.

[link]


Én én viszont örülök, ha megütöm ezt a szintet, ami szerintem VALÓBAN az átlag:

[link]

[link]


Akkor ezek szerint a második körben linkelt nők durván átlag alattiak?

2022. márc. 25. 10:19
 57/71 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ők az átlagos, de ezzel együtt vonzó lányok, akiket linkeltél. Rajtuk is van kis optikai tuning, de ezzel együtt még természetesnek hatnak.


Rebekáról viszont linkelt az 53-as válaszoló egy videót, aminek a végén ő is smink nélkül van. Azt nézd, ne az agyonfilterezett, jól beállított insta képeket.

2022. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
83%

És nem érti... Vagy troll vagy ennyire ostoba.

Kár is ide minden betű.

2022. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, a valóság az hogy a csaj az insta képeken szép.


A videó végén amit linkeltek meg átlagos.


Az ide kommentwlo pasik meg annak is örülnének a valóságban ha a videós verzió szinvonalnal lenne esélyük.

2022. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 Noren1989 ***** válasza:
78%
Megjegyzem, a linkelt videót még az előzményeimből is törölnöm kellett.
2022. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!