Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a lány komolyan 5/10 és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány komolyan 5/10 és "nem topmodell"? 😥

Figyelt kérdés

Itt vannak a kommentek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Én próbálom elfogadni magam és a social media nyomása ellenére nem rondának érezni magam, de amikor objektíve szép arcú, bájos lányokat így leszólnak a férfiak, akkor nagyon el tud menni az önbizalmam. Mégis milyen egy jó nő akkor? Szeretem magam átlagosnak gondolni annak ellenére, hogy nem sok mindenkinek tetszettem életemben, de ha ez a lány az átlag (vagy még rosszabb), akkor én tényleg egy bányarém vagyok.

[link]


2022. márc. 24. 23:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem smink nélkül még az átlagos szintet sem éri el.
2022. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:

"Valóban szép nőket említettél, nem fogok tudni vitatkozni veled ezen. De a kettő közül melyik matematikus/fizikus PhD fokozattal :)?"

Egyik sem. És? A kérdező nem arra volt kíváncsi, melyik nőnek van a legjobb tudományos karrierje.

2022. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:

#53-as vagyok.

Én linkeltem a videót. Azért tettem, mert a mai fiatalok (nem mindenki) nem tudnak elszakadni az insta és egyéb közösségi oldalak művi világától. Markó Rebeka igaz hogy botoxoltat, de legalább felvállalja a valódi arcát a pattanásaival, hegeivel együtt! Ezt kellene mindenkinek megérteni, hogy emberek vagyunk, és senki nem olyan tökéletes, mint amit közvetít magáról a retusált képeivel.

Senkinek sem kellene másokhoz hasonlítgatnia önmagát. Minden ember egyedi és megismételhetetlen. A számokkal való osztályozás meg csak lelki problémákhoz vezet. Így csak a pszichológushoz járók száma fog növekedni.

2022. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
De neked mi közöd van Rebekához amúgy? Ha nekünk nem tetszik PONT Ő, akkor szerinted te sem tetszel senkinek? Milyen idióta logika ez?
2022. márc. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
14%

A PhD-s gyökérnek üzenem:


Unokatesomnak is van és a jó múltkor azt mondta hogy ő nem engedné hogy Magyarországon ilyen alja munkákat végezzenek mint a mezőgazdaság. Ő mindent behozatna külföldről.

Én az OKJ-s képzésemmel meg csak pislogtam hogy ez most helyből ilyen hülye vagy nekifutasbol.

Szóval ennyit a PhD és az intelligencia kapcsolatáról.

2022. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
100%
A koponyája formáján tűnődöm. Olyan sajtos-fokhagymás lángos feje van.
2022. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
69%

#66:


Nekem Némó jut róla eszembe. Kicsit gömbhalas. Valahol olyan furcsa, mert nagyon kerek is, de olyan éles-kerek, szögletes. Ez az az arcforma sajnos, amivel 50 kilósan is garantáltan túlsúlyosnak néznek selfieken.

2022. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
27%

#56 szimmetrikus... Mármint SZIMMETRIKUS??? :D Ferde az orra, a szemei nem egyformák, nem is egy magasan vannak, az arcformája sem teljesen szimmetrikus, ráadásul full gömb. Szimplán csak ismeri a jó szögeit (amivel amúgy nincs gond, a képek jobbak lesznek tőle, de szebb nem lesz).

A másik 2 lány, akiket linkeltél sokkal szebbek annál a csajnál, csak nincs rajtuk annyi vakolat. De szebb, arányosabb az arcuk. Egy jó stílussal, jól megválasztott hajszínnel, frizurával simán 10/7, főleg az első, ha már szamozgatunk.

2022. márc. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
53%

Ne izgulj kérdező az ide kommentelok mindig nagy kritizatorok, ha miss universe-t linkelted volna arra is azt mondanák hogy "hát bottal se piszkalnam meg, Mari a kis boltban is kulonbul néz ki"

Közbe meg örülnének ha egyáltalán rájuk nézne egy nő.

2022. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:

69, ez a csaj tényleg nem jo de az igaz amit írtál

Extra gyönyörű nőkre is olyanokat írkálnak a nethuszárok hogy szetrohogom magam, közben meg mindenüket odaadnak hogy úgy nezhessenek ki/olyan nojuk lehessen :D

2022. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!