Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a lány komolyan 5/10 és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány komolyan 5/10 és "nem topmodell"? 😥

Figyelt kérdés

Itt vannak a kommentek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Én próbálom elfogadni magam és a social media nyomása ellenére nem rondának érezni magam, de amikor objektíve szép arcú, bájos lányokat így leszólnak a férfiak, akkor nagyon el tud menni az önbizalmam. Mégis milyen egy jó nő akkor? Szeretem magam átlagosnak gondolni annak ellenére, hogy nem sok mindenkinek tetszettem életemben, de ha ez a lány az átlag (vagy még rosszabb), akkor én tényleg egy bányarém vagyok.

[link]


2022. márc. 24. 23:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
46%

#29


22-es vagyok. Valóban szép nőket említettél, nem fogok tudni vitatkozni veled ezen. De a kettő közül melyik matematikus/fizikus PhD fokozattal :)? Nekem ez nagyon tud imponálni még ha mindent nem is ír felül, mondhatni feláll(na) az okos nőkre (ha lenne náluk esélyem).

2022. márc. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem jo csaj…
2022. márc. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nekem nagyon kívül esik a preferenciámon. Nem kellene.
2022. márc. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
64%
Ez a Rebeka lyány olyan 25 ezres kategória lenne ha prosti lenne. Ennyit ér körülbelül. Fizetsz, megdugod aztán elfelejted.
2022. márc. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
16%

Én nagyon hasonlitok az eredetileg linkelt lányra. Csak nem voltak szépészeti beavatkozasaim.

Ahhoz képest hogy 10/5osek vagyunk eddig a korombeli pasikbol akikkel találkoztam tízből nyolc próbálkozott. Képzelem mit elhetnek át a 10/10es nők.

2022. márc. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
77%
Kerdezo, ha ezen mulik az onbizalmad, keress fel egy pszichologust.
2022. márc. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
88%
Igen, egy kerekfejű, mű plázacica. Az 5/10 kb elég is neki.
2022. márc. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy olvastam ezt a kérdést az jutott eszembe, hogy még csak nem is értitek mi a baj.

Pontozásos mércét állítotok fel ilyen botoxolt retusált filterezett beállított insta picsáknak akik a valóságban teljesen átlagosak.

Magatokat és másokat hasonlítotok egy olyan képhez ami nem tökrözi a valóságot.

Dobálóztok a "topmodell" szavakkal és súlyos ön ás világképnézet problémáitok vannak.

Nincs sem saját önbecsülésetek sem önbizalmatok ezáltal.

És ez több mint szomorú.

De hogy akérdésre is válaszoljak, igen ez egy átlagos csaj a smink, a retus, a filter és a beállítás nélkül.

És garantálom hogy simán elmész mellette az utcán ezek nélkül.

2022. márc. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
77%

Hát figyi, a csaj a képen szerintem jól néz ki. A csaj a videóban ellenben (aki alvileg ugyanaz) nem. Ez alapján igen, átlag 10/5. Ez meg messze nem azt jelenti, hogy a plasztikázott nők a szépek, sőt, pont hogy kevésbé lesznek szépek.

A nem topmodell kifejezés pedig alapvetően nem pejoratív. Én se vagyok top modell, mert alacsony, sportos, segges, melles nő nagyok, más karekterű arccal, mint amilyen nekik van. Ettől függetlenül úgy gondolom, szép vagyok, legalábbis annak a rétegnek, akiket én is vonzónak találok. És mivel férjem is van, aki számomra maximálisan vonzó, nem is gondolom, hogy vergődnöm kéne, amiért nem vagyok top modell. Nem sokra mennék a magas, vékony alakommal, és karakteres arcommal, ha annak, akit szeretek, nem tetszik.

2022. márc. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és egyébként szakadj le az instáról, ha csak szorongást okoz. A szocialmedia hamis. Még konkrétan a fehérnemű modellek is szarrá retusálják magukat, hogy megfeleljenek az insta ideálnak.
2022. márc. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!