Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a lány komolyan 5/10 és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány komolyan 5/10 és "nem topmodell"? 😥

Figyelt kérdés

Itt vannak a kommentek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Én próbálom elfogadni magam és a social media nyomása ellenére nem rondának érezni magam, de amikor objektíve szép arcú, bájos lányokat így leszólnak a férfiak, akkor nagyon el tud menni az önbizalmam. Mégis milyen egy jó nő akkor? Szeretem magam átlagosnak gondolni annak ellenére, hogy nem sok mindenkinek tetszettem életemben, de ha ez a lány az átlag (vagy még rosszabb), akkor én tényleg egy bányarém vagyok.

[link]


2022. márc. 24. 23:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 Noren1989 ***** válasza:
71%
Nekem nem jön be a Hold-arc.
2022. márc. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
83%
Túlzottan foglalkoztat a szépséged. Pedig hódítani nemcsak szépséggel lehet. Ha van egy kellemes kisugárzásod, mosolygós és kedves vagy, az már elég lehet ahhoz, hogy egy férfi vonzónak találjon. Viszont ha láthatóan szorongsz, mintha a találkozásokon egy színpadra lépnél, hogy "jajj, biztosan nem tetszem neki", meg agyonsminkeled magad, azzal biztosan nem leszel túl vonzó. A lelkeden dolgozz, hogy ne görcsölj annyira, s máris jobb helyzetbe kerülsz a férfiak körében. Görcsölés és negatív önértékelés mellett még szépséggel sem lennél vonzó.
2022. márc. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
52%
Az elsővel értek egyet. Szép nő rengeteg van, de az intelligens nagyon ritka, ezért az a legfontosabb nekünk.
2022. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
68%
De Markó Rebekát nem amiatt vegzálják, mert ne lett volna szép, hanem azért, mert a tini követőinek promotálja a plasztikai műtéteket és nagyon bizarrak a videói. Egyfelől tényleg nem egy topmodell, mivel arca és alakja sincsen hozzá (ahogy a többségnek), viszont ezen a képen már teljesen el van torzulva az arca sok botoxtól; a szája, orcák, homloka. Egy plaztikroncsnak néz ki és hidd el, ez annak is lejön, aki laikus a témában. Ha egy átlagos lánynak tartod magad, akkor feltehetőleg most így natúran is szebb lehetsz, mint a Rebeka. Az ő bagázsukban amúgy sincs egy értékelhető szépségű lány - nem ezért vannak felkapva. Tehát az, hogy te folyamatosan azt hallod, hogy nekik biztosan szépnek kell lenniük, mert fel vannak hype-olva, az badarság. Nézd meg Farkas Timit…
2022. márc. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:
Sokan félreértették a kérdés lényegét. Nem hasonlítom magam botoxolt-agyonsminkelt instacsajokhoz, szimplán azon akadtam fel, hogy szép lányokat is fikáztok, kritizáltok, amikor én összetenném a két kezem, ha akár Markó Rebeka nyomába érhetnék. De ugye "ronda nő nagyon kevés van, az ápoltság a lényeg" meg "legyen önbizalmad". Aha. Ha Markó Rebeka jóindulattal 5/10, akkor igenis rengeteg ronda nő sétálgat az utcán, mert amerre én járok, ott 10-ből kb. 7 lány kevésbé jó adottságokkal rendelkezik nála (botoxtól/fillerektől/hízástól eltekintve).
2022. márc. 25. 08:23
 46/71 anonim ***** válasza:
100%

#45 látom csak a lényeget nem érted. Ilyen "Markó Renátához" hasonlítgatod magad, ő az etalon számodra.

Miközben ugyanolyan átlag qurva mint a többi smink, photoshopp, filter, meg beállítás nélkül.

Ez a szarság rombolja az önképed, és még csak nem is érted miről van szó.

2022. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
73%

Nézd, aranyom.


A Rebeka nem egy túl szép lány. Túl kerek, férfias arc, túlsúlyos test - ha az egyik kimagasló lenne, azt mondaná az ember, hogy oké. Ne hasonlítgasd magadat hozzájuk. Egy ózdi proli leány jó indulattal szebb lehet, mint ők - objektív szemmel. Esetleg a te szemednek szép. De ha hiszel nekem, te is, én is, a Klinikáknál várakozó nők 2/3-a reggel felkelve is szebb lány, mint ez a két tyúk botoxkezelések után is. Legyen szemed észrevenni.

2022. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
100%
Én továbbra is tartom magam a linkelt kérdésbeli 2es válaszomhoz, átlagos csaj, helyes lány. Ezt pontosítanám azzal, hogy helyes LENNE, ha nem lenne botoxolva meg nem ilyen proliszórakoztató tartalmatlan hülyeségben szerepelne. Mert egy kép alapján nem lehet megítélni valakit, hogy tényleg vonzó-e. Max a kép lesz vonzó, de maga a személy azon nem jön át. Viszont egy videó már sokkal többet elárul, ott átjön egy kisugárzás, több-kevesebb személyiség. Ezek alapján pedig ez a lány 18-20 éves tinigondolkodású, tucatfiúknak vonzó. Az érettebb 25-30 éves, felnőttebb gondolkozású férfiak már más alapján nézik a szépséget, kisugárzást, vonzalmat. Mint ahogy írták is előttem, sokkal inkább számít már az intelligencia, a műveltség, a gondolkodásmód, mint 20 évesen. És én se mondom, hogy nem szép a videóban a lány, csak ilyenkor mást is figyelembe veszek, nem csak azt, hogy mennyire szimmetrikusak a dolgok rajta. Nem csak a geometriát. Hanem bizony nagyon nagyban hozzájárul, hogy milyen a kisugárzása, milyen a személyisége, a megnyílvanulása. És 29 éves férfiként nekem ez egy átlagos tini kategória, buta videóban megjelenve. Nekem más a vonzó már. Akkor kellene elkeseredned, ha a világon az összes férfinak meg akarsz feleni, amúgy meg miért is az számít, hogy egy csaj, akivel nem egyeztek pontosan külsőre, "nem egy topmodell" sokak szemében? Sokat kell még érned fejben, és hidd el, az okosságoddal, kedvességeddel, kisugárzásoddal sokkal nagyobb sikered lesz, mintha a külsődre fektetnél minden hangsúlyt. Én úgy vagyok vele, hogy elfogadom magam, a páromnak is bejövök. És pont. A többi ember véleménye nagyon nem ér fel ezekhez. Magadon kívül egy embert kell taláni, akinek tetszesz, és boldog lehetsz. Ennyi
2022. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
44%

Biszex szemmel amúgy most kicsit prosztó leszek, de ez a Belmondo idézet jut eszembe róla és a Timiről is mindig:


“Ha ilyen lenne az én csajom

Nekem sosem állna fel rá, tudom”


😅😅😅😅

2022. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
100%

Először is azt kellene megérteni, hogy férfiként másként gondolunk a szépségre, mint a nők. A legtöbb ellentét éppen ebből adódik. Ennek a lánynak az arcán gyakorlatilag minden meg van csinálva, legalábbis a képeken így tűnik. Feltöltött arc és száj, már-már természetellenesen szabályos és hófehér fogak, sehol egy bőrhiba és mindezt úgy, hogy a felnőtt élete legelején jár.

Oké, ez kellett ahhoz, hogy ennyi követője legyen, úgy érzi, hogy így tud érvényesülni, ez rendben is van. Na de gyakorlatilag elmondhatjuk, hogy kihozta magából a mindenkori maximumot. Innen már nincs feljebb, csakis lejjebb. Férfiként viszont megfelelő tapasztalatokkal ezeket a mázakat simán le tudjuk kaparni róla virtuálisan és akkor ott lesz egy átlagos csaj az utcáról. Ha már mindenképpen értékelgetni kell, akkor jelenleg tényleg 10/5-ös, a nagyobb beavatkozások nélkül viszont nálam 10/7-es lenne. Mert nem a képen szereplő lány ébred melletted reggelente, nem ő fog veled otthon filmet nézni, viszont ő lesz az, aki veled lesz ha bárhová elmentek. Na nem miattad teszi fel a harci díszt, hanem önmaga miatt. És akkor mindjárt ott vagy, hogy egy csomóan irigykednek rád, mert ezt a képen szereplő lányt látják veled, neki megy az egótuning ezerrel, te viszont nem ezzel a lánnyal fogsz együtt élni.

2022. márc. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!