Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a számomra legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a számomra legfontosabb lányt akaratomon kívül, de önhibámból megbántottam és nem áll szóba velem, érdemes lehet közös ismerős segítségét igénybe venni "közvetítőként"?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megbántottam a számomra legfontosabb lányt, nem akartam de nagyon rossz hangulatban voltam és teljesen padlóra kerültem amikor azt mondta nem tud velem találkozni, így elég depresszív dolgokkal árasztottam el őt Facebookon, utána hiába kértem bocsánatot már nem válaszolt, és ugye személyesen sem tudok vele találkozni (a telefonszámát meg nem tudom, de ha tudnám sem merném felhívni mert szerintem azzal végleg elvágnám magam hogy még zaklatom is). Arra gondoltam felhívom egy közös ismerősünket, egy másik lányt aki neki közeli barátja és tanácsot, segítséget kérek tőle, de nem tudom ez mennyire jó ötlet? Mást nem tudok kitalálni, én őszintén sajnálom és bánom a dolgot, de ha nem tudom ezt a tudtára adni akkor vége a barátságunknak, azt meg szerintem túl sem élném.

2022. ápr. 1. 12:32
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nem tudja senki értelmezni amit írtam: nem pszichológiai tanácsadást kértem, hanem azt szeretném hogy újra jóban legyünk. Érdekelne, hogy ezek szerint ha ti megbántanátok valakit véletlenül akkor ahelyett hogy megpróbálnátok bocsánatot kérni és kibékülni vele, inkább végleg megszakítanátok vele a kapcsolatot? Ha ennyire nem fontos nektek senki, akkor bocsánat, de nektek van szükségetek pszichológusra mert szociopaták vagytok.

Nekem az a lány nagyon fontos. Igen, tudom hogy túl ragaszkodó vagyok, de egyszerűen szeretem, fontos a számomra, ettől még nem vagyok rossz ember. Viszont ha nem próbálom meg elérni őt valahogy, akkor lehet soha többé nem beszélünk. Ez miért lenne jó megoldás? Egyébként nem írta hogy hagyjam békén, csak nem válaszolt: lehet szomorú vagy dühös rám, ezért szeretnék beszélni vele valahogy és elmondani hogy marha voltam és szeretném ha kibékülnénk. Nem tudom emiatt miért kéne nekem pszichológus, mert szeretek valakit és nem szeretném elveszíteni... -.-"

#7 Köszönöm az egyetlen használható választ, ezen vagyok, ezért gondolkodtam hogy ismerőstől segítséget kérek, akiben meg lehet bízni.

2022. ápr. 1. 13:12
 12/53 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, ezért tudom miről beszélsz.
2022. ápr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért nem tudja a kérdező értelmezni amit írtunk: ahhoz, hogy jóban légy valakivel, nem árt ha nem vagy egy görcsös, akaszkodó energiavámpír.


Voltam hasonló sztoriban mint a fent vázolt, csak a másik oldalon. Egy darabig elviseltem szegény depis kis piócát, ápolgattam a lelkét, ezután bunkózott velem. őszinte jóindulatból neki is a pszichológust tanácsoltam. Nem tudom hogy végül ment-e, mert továbbra is csak depizett és bunkózott úgyhogy végül letiltottam.

Ha nekiállt volna az ismerőseimet zaklatni a baromságaival, akkor szerintem beajánlottam volna neki egy verést is, pedig békés embernek tartom magam. Szerencsére több esze volt ennél, csak a saját ismerősei profiljáról írogatott, azokat ignoráltam és kész.


Ha én megbántok valakit, akkor megbeszélem az illetővel és kibékülünk. Általában sikerül, amiben segít hogy korábban nem pszicho módon viselkedek.

2022. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Erre akkor sem az a megoldás,hogy egy barátnőjén keresztül zaklatod. Volt ilyenben részem és tök ciki volt,mert a barátnőm nem tudott az adott srácról túl sokat. Erre őt kezdte el zaklatni. Menj el orvoshoz,mert ez nem normális.
2022. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért kell pszichológus mert nem akarod elveszíteni, hanem mert úgy érzed nem élnéd túl és mert a depressziós szövegeiddel őt traktálod ahelyett hogy segítséget kérnél….
2022. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

Jó, akkor hadd hallgassam már meg ti milyen módszert ajánlanátok arra hogy ki tudjak vele békülni, ha sem személyesen sem neten nem tudom elérni? Sajnos amit írtam nem tudom visszaszívni, de őszintén megbántam és jóvá akarom tenni.

És pont ez a lány volt az aki kirángatott úgy-ahogy a depresszióból, ezért szerettem volna elhívni valahová hogy megköszönjem neki és minél szorosabbra fűzzem vele a kapcsolatom. Csak mivel nem tudok vele találkozni így megint visszazuhantam. Attól hogy elmegyek orvoshoz attól még nem fogok vele kibékülni... -.-

2022. ápr. 1. 13:33
 17/53 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek a pszichológust javaslókkal, görcsös matricának, energiavámpírnak tűnsz, bocsi. Még annyit hozzátennék a dologhoz ettől függetlenül, hogy nem óvodában vagyunk, hogy más embereken keresztül üzengessünk. Ez rátok tartozik, ha bocsánatot akarsz kérni tedd meg te magad és ne keverj bele másokat, úgy, hogy közben mindenkit kellemetlen helyzetbe hozol.
2022. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

"Jó, akkor hadd hallgassam már meg ti milyen módszert ajánlanátok arra hogy ki tudjak vele békülni, ha sem személyesen sem neten nem tudom elérni?"

Írj neki. Ha szeretne, akkor válaszol. Ha nem szeretne, akkor vedd tudomásul. Ennyi.

2022. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%
De ne egy kvázi idegen lánytól függjön már a mentális állapotod... ő egyszer rendes volt és segített, de nem élhetsz ezzel vissza, hogy rátukmálod magad megint. Neked szükséged van rá azt vágom, de láthatólag ő nem kér belőled, mert nem akar a lelkiszemetesed lenni. Nem hálálkodni kell, hanem normálisan viselkedni...
2022. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

#17 Már írtam neki. Ha tudnék vele személyesen találkozni megtenném, de nem tudok. Így muszáj más megoldást keresnem.

A sértegetésed jóindulatból elengedem a fülem mellett, bár ha szerinted az hogy szeretek valakit és nem akarom elveszíteni egy ostoba hiba miatt, az energiavámpírság, akkor lehet neked se ártana egy orvos, mert nincsenek érzéseid más emberek iránt. Az se sokkal jobb.

2022. ápr. 1. 13:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!