Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a számomra legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a számomra legfontosabb lányt akaratomon kívül, de önhibámból megbántottam és nem áll szóba velem, érdemes lehet közös ismerős segítségét igénybe venni "közvetítőként"?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megbántottam a számomra legfontosabb lányt, nem akartam de nagyon rossz hangulatban voltam és teljesen padlóra kerültem amikor azt mondta nem tud velem találkozni, így elég depresszív dolgokkal árasztottam el őt Facebookon, utána hiába kértem bocsánatot már nem válaszolt, és ugye személyesen sem tudok vele találkozni (a telefonszámát meg nem tudom, de ha tudnám sem merném felhívni mert szerintem azzal végleg elvágnám magam hogy még zaklatom is). Arra gondoltam felhívom egy közös ismerősünket, egy másik lányt aki neki közeli barátja és tanácsot, segítséget kérek tőle, de nem tudom ez mennyire jó ötlet? Mást nem tudok kitalálni, én őszintén sajnálom és bánom a dolgot, de ha nem tudom ezt a tudtára adni akkor vége a barátságunknak, azt meg szerintem túl sem élném.

2022. ápr. 1. 12:32
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
0%

Hasonlóan voltam mint te..bocsánatot kértem de rideg maradt én se hovom nem megyek màr..

Hallgass csak a többiekre vàrj 7-9évet reménykedj aztàn észreveszed megöregedtél még depisebb lettél..


Nekem is pszihologust javasoltak holott a màsik is ludas aki olvas nyomoz utànnam csoda ha bedepiztem..a sok jàtszmàzàst untam meg

2022. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Ja és nem én zaklatom nem vagyok ragacs
2022. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Egyébként most az utóbbi válaszaid alapján meg sem tűnsz annyira gazosnak.


Elmondod mi volt az a hú de nagy dolog amit razuditottal? Miért nem ír vissza, miket mondtál neki?

2022. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!