Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a számomra legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a számomra legfontosabb lányt akaratomon kívül, de önhibámból megbántottam és nem áll szóba velem, érdemes lehet közös ismerős segítségét igénybe venni "közvetítőként"?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megbántottam a számomra legfontosabb lányt, nem akartam de nagyon rossz hangulatban voltam és teljesen padlóra kerültem amikor azt mondta nem tud velem találkozni, így elég depresszív dolgokkal árasztottam el őt Facebookon, utána hiába kértem bocsánatot már nem válaszolt, és ugye személyesen sem tudok vele találkozni (a telefonszámát meg nem tudom, de ha tudnám sem merném felhívni mert szerintem azzal végleg elvágnám magam hogy még zaklatom is). Arra gondoltam felhívom egy közös ismerősünket, egy másik lányt aki neki közeli barátja és tanácsot, segítséget kérek tőle, de nem tudom ez mennyire jó ötlet? Mást nem tudok kitalálni, én őszintén sajnálom és bánom a dolgot, de ha nem tudom ezt a tudtára adni akkor vége a barátságunknak, azt meg szerintem túl sem élném.

2022. ápr. 1. 12:32
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

#36 Lehet hogy így van, de nagyon bízom benne hogy nem. Élőben nagyon rendes volt vele, meg is ölelt többször és végig kedves volt és megértő, lehet pont emiatt estem át nagyon a ló tulsó oldalára. Tudom hogy gázos amit csináltam, szeretném helyrehozni. Remélem nem késő.

#37 Nem haragszom, sőt köszönöm, most ébredtem rá hogy ennyien írtátok hogy tényleg esélyes hogy bennem van a hiba. Tudom hogy nem vagyok most jó passzban, és eléggé kétségbe voltam esve, de most vettem egy nagy levegőt és belátom hogy igazatok van, szóval igazából köszönettel tartozom. Én mindent megteszek azért hogy rendbejöjjek, most egy darabig megpróbálom más dolgokkal lekötni magam és beszélni erről valakivel, utána pedig ha elég idő eltelt és tisztább vagyok fejben akkor tárgyilagosabban és óvatosabban fogok neki írni valamit. Egyedül arra vágyom hogy ne veszítsem el őt, és bármire hajlandó vagyok érte. Tényleg bármire. Megpróbálok erős maradni.

2022. ápr. 1. 14:04
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

Jó látni, hogy végül beláttad. Őszintén sok sikert kívánok. Hagyj neki egy kis időt, ha kiszellőzik a fejetek akkor lehet hogy meg tudjátok beszélni.

Ha gondolod, majd írd meg itt hogy sikerült-e felvenned vele újra a kapcsolatot. Szurkolok.

Nem tűnsz rossz embernek, csak kissé traumatizáltnak. Remélem rendbejönnek a dolgaid.

2022. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

#39 Magam miatt ÉS érte.

#40 Köszönöm, tényleg szét vagyok esve, sajnos az utóbbi pár évben eléggé elhagytam magam és túlságosan is erős élmény maradt bennem ezzel a lánnyal töltött közös idő, ezért estem át a ló túloldalára. Mindent meg fogok tenni, hogy rendbe jöjjek és egész ember legyek minél hamarabb, ezt nektek is, neki is és magamnak is megígérem. Köszönöm a biztatást! :)

2022. ápr. 1. 14:07
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

38-as Nem érte kell rendbe jönnöd, hanem magadért! Sosem lesz egészséges párkapcsolatod, sőt semmilyen sem, ha a boldogságot, kiegyensúlyozottságot, másba kapaszkodva akarod elérni, mert csak őt nyomod le ezáltal.

A problémáidat helyetted senki sem tudja megoldani, menj el pszichológushoz, sokat tud segíteni!

2022. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
#42 Nagyon köszönöm! Remélem tudok majd vele beszélni erről, hagyok időt magunknak, pár hetet minimum.
2022. ápr. 1. 14:08
 46/53 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez szuper, hogy beláttad, csak jó lenne azt észben tartani, hogy sokszor nem is miattunk "veszítünk el" embereket. Ne a lány miatt akarj fejlődni, hanem magadért. Fontosak az emberi kapcsolatok, de az életünkbe mindig ki-be jönnek személyek, nagy szerelmek húnynak ki és évtizedes barátságok sikkadhatnak el. Viszont mi mindig magunkkal vagyunk és ezért kell fejlődnünk, nem másoknak, hanem magunknak kell bizonyítanunk, mert végső soron egyedül vagyunk. A másokért eszközölt változtatások meg sosem tartósak és cérnaszálon függenek.
2022. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

#44 Úgy gondoltam hogy magam miatt jövök rendbe, hogy vele is rendbe jöjjön a kapcsolatom. Szeretnék értékes és egészséges ember lenni, hogy neki se teher legyek és lássa hogy jó ember vagyok akinek érdemes adni egy esélyt. Tudom hogy benne van elég megértés és szeretet ehhez, tényleg esélyes hogy megijedt tőlem vagy ráunt a nyavalygásomra, szóval meg tudom őt végül is érteni, hagyok időt magunknak, és próbálok tisztább fejjel, vidámabban és higgadtabban írni majd neki ha elég idő eltelt.

Beszélni fogok erről valakivel mindenképpen a köztes időben. Mindent megteszek hogy talpra álljak, még ma elkezdem. Remélem nem késő még hogy rendbehozzam a dolgokat.

2022. ápr. 1. 14:15
 48/53 A kérdező kommentje:
#46 Lehet igazad van, de egy esélyt szeretnék adni a dolognak, mert mondom, élőben annyira kedves volt velem és szeretetteljes, hogy szerintem ha rendbejönnék fejben és ezt ő is látná akkor nem szakítaná meg velem végleg a kapcsolatot. Szeretnék erősebb, vidámabb és tisztább lenni, nyilván magam miatt is, de pont azért hogy én is megtaláljam a boldogságom. Szóval 50-50, magam miatt is ÉS érte is szeretnék minél hamarabb rendbe jönni.
2022. ápr. 1. 14:17
 49/53 anonim ***** válasza:
35%

"szeretem őt és vele lenni a legjobb, és pont emiatt vagyok sokkal jobban ha vele beszélhetek, ha láthatom"


Szerintem szar ember vagy. Nem azért fontos neked, hogy bocsánatot kérj, mert megbántottad, hanem hogy továbbra is zaklathasd és kihasználd.

2022. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

Kedves #49, pont nem érdekel szerinted mi vagyok, sajnos nem mérvadó számomra mit gondolsz, pláne úgy hogy láthatóan vagy el sem olvastad a teljes tényállást, vagy csak nem tudod értelmezni.

De igenis fontos nekem hogy bocsánatot kérjek tőle, nem szeretném ha rosszul érezné magát miattam, és csalódnia kellene bennem miután oly sokat tett értem. És ha ez mégis megtörtént, akkor mindent megpróbálok elkövetni hogy helyrehozzam és ismét olyan ember legyek számára akit megismert. És soha nem akarnám őt kihasználni, pont hogy én tennék meg érte bármit, az hogy ennyire pozitív hatással volt rám, az nem kihasználás, hanem magától jött hozadéka az ő kedvességének, és szerintem egy jó dolog, aki volt már szerelmes az tudja ez milyen érzés. Az pedig hogy ezek után szeretnék minél többet vele lenni, szerintem természetes, nem tudom neked van-e párod, vagy akár barátaid, családtagjaid, de az a természetes ha az ember minél többet akar azokkal lenni akiket szeret.

És nem, nem fogom zaklatni, szerencsére a kommentelők itt időben felnyitották a szemem, mielőtt még újabb hülyeséget csináltam volna, az elmúlt órákban rengeteget gondolkodtam, szívtam egy kis friss levegőt, lehiggadtam és rájöttem mennyire igazuk van és mennyire rosszul csináltam eddig mindent. Nem fogok írni sem neki, sem másnak most, két lépést hátralépek, és összeszedem magam fejben és lelkileg is amennyire csak tudom. Gyűjtöm a pozitív impulzusokat, élményeket beszélek szakemberrel, családdal, barátokkal, tiszta fejjel átgondolom a dolgokat, és majd akkor írok neki mikor már készen állok rá hogy újra egész emberként kommunikáljak vele, és vélhetően benne is ülepedett a dolog. Ez lesz, és megesküdtem hogy elég erős maradok hogy tartsam is magam hozzá. Szeretnék egy jó emberré válni, és nem fog innentől érdekelni semmi negatív dolog, elegem van belőle, a mai naptól új életet kezdek. És az első lépés hogy ignorálom a lenéző, rosszindulatú kommenteket. Szóval ignorállak, bocsánat.

2022. ápr. 1. 15:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!