Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a számomra legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a számomra legfontosabb lányt akaratomon kívül, de önhibámból megbántottam és nem áll szóba velem, érdemes lehet közös ismerős segítségét igénybe venni "közvetítőként"?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megbántottam a számomra legfontosabb lányt, nem akartam de nagyon rossz hangulatban voltam és teljesen padlóra kerültem amikor azt mondta nem tud velem találkozni, így elég depresszív dolgokkal árasztottam el őt Facebookon, utána hiába kértem bocsánatot már nem válaszolt, és ugye személyesen sem tudok vele találkozni (a telefonszámát meg nem tudom, de ha tudnám sem merném felhívni mert szerintem azzal végleg elvágnám magam hogy még zaklatom is). Arra gondoltam felhívom egy közös ismerősünket, egy másik lányt aki neki közeli barátja és tanácsot, segítséget kérek tőle, de nem tudom ez mennyire jó ötlet? Mást nem tudok kitalálni, én őszintén sajnálom és bánom a dolgot, de ha nem tudom ezt a tudtára adni akkor vége a barátságunknak, azt meg szerintem túl sem élném.

2022. ápr. 1. 12:32
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
#28 Ez lehet jó ötlet, csak rohadtul hiányzik az a baj. De próbálok akkor erőt venni magamon és pár hétig békénhagyni őt. Utána meg egy tisztább, tárgyilagosabb üzenetben tisztázni hogy miért voltam ekkora nyomoronc és még egyszer bocsánatot kérni. (Akkor egyelőre nem hívom fel ezt a közös ismerős csajszit.) Nagyon remélem nem veszítem el.
2022. ápr. 1. 13:49
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
Így van, hidd el neked is jót fog tenni, látni fogod,hogy erős vagy és egyedül is megy, akár az is ,hogy jobban legyél. Hidd el ezek a szünetek, kisebb távolságok nem rosszak. Segítenek máshogy látni a dolgokat, gyógyítanak.
2022. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

#31

Na, ez már egy normálisabb ötlet.

2022. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérjél többször bocsánatot, mert az is fullasztó egy idő után. Az emberek nem bírják az ilyen "bocs hogy élek" típusú nyomikat. Már üzenetben gondolom miket írhattál szerencsétlennek. Inkább kérdezd meg pár hét múlva, hogy ő hogy van, mivel telnek a napjai. Kicsit gondoljál magadon kívül másra is. De én a helyében mindenképp gyanakodnék és nem igazán lelkesednék érted, mert úgy élhetsz a fejében, mint a depis fura srác, aki zaklat.
2022. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

#29 Egy rossz szót sem mondtam rá, pont ellenkezőleg, túl kedves és őszinte voltam vele, ennyire nem kellett volna, belátom utólag.


Akkor hogy lássátok hogy én is csak a legjobbat akarom, rendben, elfogadom amit írtok, nem beszélek erről harmadik féllel, és pár hétig békén hagyom őt, és megpróbálom összeszedni magam lelkileg és mentálisan is. Beszélek majd az orvosommal.

Csak kérlek értsétek meg hogy nagyon fontos ő nekem, és NEM azért mert tőle várom a gyógyulásom, hanem mert szeretem mint embert, mint lányt és mint barátot IS. És az hogy ettől jobban vagyok pont ennek a pozitív hozadéka. Én csak azt akarom hogy minden rendben legyen köztünk hosszabb távon. Ha ehhez egy kis szünet kell akkor ám legyen, türelemmel várok, és próbálok fejben rendbe jönni.

Kérlek ne ítéljetek el emiatt, igen, vannak velem gondok, de talán nem vagyok menthetetlen, és nagyon szeretném ha ő megmaradna nekem. Nem vagyok szerintem ettől rossz ember.

Köszönöm a válaszaitokat!

2022. ápr. 1. 13:56
 36/53 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem írta hogy rossz ember vagy, csupán azt kell megértened hogy azért mert te ezt szeretnéd, ő lehet nem szeretne az életed része lenni és ehhez minden joga megvan.
2022. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
Jól van legalább beláttad, ez is nagy lépés. Bocs ha megbántottalak valamelyik válaszommal, de az anonimitás mindig elősegíti a nyersebb és ŐSZINTÉBB kommunikációt. Sok sikert, kívánom, hogy rendbejöjjél!
2022. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
#34 Tartok akkor egy kis szünetet a vele való kommunikációban, és pár hét múlva majd hideg fejjel rákérdezek mizu vele. Bocsánatot csak a depis viselkedésem miatt akarok kérni tőle, hogy ne haragudjon rám emiatt. Rendbe szeretnék jönni, ő pedig ehhez a katalizátor, eldöntöttem hogy érte megteszem és erős leszek, bármi legyen is. Csak ne veszítsem el.
2022. ápr. 1. 13:59
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
Ne érte!!! Magad miatt!
2022. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ember vagy, csak kicsit szétcsúszhattál. Én szerintem rendbe fogsz jönni, és ez is megoldódik. Nekem öröm látni,hogy valakinek még számítanak az emberi kapcsolatok, és nem csak úgy eldobja. És az is,hogy látod,hogy hol hibáztál, és hajlandó vagy vàltoztatni. Fontos és jó,hogy ezt felismerted.
2022. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!