Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a számomra legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a számomra legfontosabb lányt akaratomon kívül, de önhibámból megbántottam és nem áll szóba velem, érdemes lehet közös ismerős segítségét igénybe venni "közvetítőként"?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megbántottam a számomra legfontosabb lányt, nem akartam de nagyon rossz hangulatban voltam és teljesen padlóra kerültem amikor azt mondta nem tud velem találkozni, így elég depresszív dolgokkal árasztottam el őt Facebookon, utána hiába kértem bocsánatot már nem válaszolt, és ugye személyesen sem tudok vele találkozni (a telefonszámát meg nem tudom, de ha tudnám sem merném felhívni mert szerintem azzal végleg elvágnám magam hogy még zaklatom is). Arra gondoltam felhívom egy közös ismerősünket, egy másik lányt aki neki közeli barátja és tanácsot, segítséget kérek tőle, de nem tudom ez mennyire jó ötlet? Mást nem tudok kitalálni, én őszintén sajnálom és bánom a dolgot, de ha nem tudom ezt a tudtára adni akkor vége a barátságunknak, azt meg szerintem túl sem élném.

2022. ápr. 1. 12:32
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%

"Attól hogy elmegyek orvoshoz attól még nem fogok vele kibékülni.."

Én mondjuk pont ellenkezőleg látom, a lány helyében pont hogy CSAK akkor békülnék ki veled, ha azt látnám hogy tettél is valamit azért hogy rendben légy, és nem annyi a terved hogy a jövőben is tőlem függsz.

Fogadd el, hogy az emberek nem plüssállatok amikkel akkor szórakozol amikor neked úgy van kedved.

2022. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek megvan az élete és mindenki saját magáért felelős. Azért nem ad senki neked “erdembeli” tanácsot mert erre nincs. Ha az illető nem kér belőled akkor nem kér belőled és az hogy emiatt visszazuhansz az is csak azt mutatja hogy pszichológusra van szükséged, akármennyire nem tetszik ez a válasz számodra. És voltam én is depressziós, veszítettem el én is emiatt embereket amit akkor úgy éltem meg hogy mindenki hátat fordít nekem, de a mai fejemmel már teljesen igazat adok nekik.
2022. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem ir vissza? Vagy letiltott és ezért nem tudsz neki üzenni?
2022. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
És áruld már el, ha nem válaszol neked és nem kíváncsi rád, egy 3. személy ezen mit segítene? Csak mindkettőjük előtt beégetnéd magad és még szánalmasabbnak tűnnél... ez a csaj nem haragszik rád, inkább nem érdekled és próbál távolságot tartani, mert ha egy kicsit is kedves te rácuppansz, mint egy pióca.
2022. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
#19 Tisztáznék pár dolgot. A lány nem idegen, évek óta ismerem. Másrészt nem azzal segített hogy a lelki szemetesem lett, hanem pont hogy azzal hogy normálisan tudtam vele beszélni normális dolgokról, és ez segített jobban érezni magam. Amikor legutóbb élőben beszéltünk semmi depresszív dologról nem volt szó, nagyon jól esett vele beszélgetni. Pont ezért akartam vele megint találkozni mert vele jól érzem magam, kedvelem őt, és pont ez segítene teljesen helyrejönnöm. És nem, nem kihasználni akarom hogy kvázi az orvosom legyen, hanem pont fordítva, szeretem őt és vele lenni a legjobb, és pont emiatt vagyok sokkal jobban ha vele beszélhetek, ha láthatom.
2022. ápr. 1. 13:43
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

"az hogy szeretek valakit és nem akarom elveszíteni egy ostoba hiba miatt, az energiavámpírság"


Nagyon félreértetted a 17-es válaszolót. Nyilván nem azért vagy energiavámpír, mert szeretnél kibékülni valakivel akit kedvelsz.


Inkább ezekből lehet következtetni az energiavámpírságra:

"elég depresszív dolgokkal árasztottam el őt Facebookon"

"hogy lelkileg rongy vagyok azt mindketten tudják akikről szó van"

"kirángatott úgy-ahogy a depresszióból"

"nem tudok vele találkozni így megint visszazuhantam"


Ezekből egyértelmű, hogy rá alapozod a lelki békédet. Tőle várod el, hogy megoldja életed minden gondját, mintha az ő felelőssége lenne.

Ami igazán ijesztő, hogy ez egyenes út az érzelmi zsaroláshoz is. NEM MONDOM HOGY TE MÁRIS EZT CSINÁLOD, de az ilyen emberek szoktak később öngyilkossággal fenyegetőzni, és hasonlók.

A helyében én se állnék veled szóba többet, legalábbis addig biztosan nem, amíg nem kezelteted a lelki problémáidat.

2022. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
#23 Nem tiltott le csak nem ír vissza több napja. Semmi sértőt nem mondtam neki csak kiöntöttem neki a szívemet. Nem kellett volna, tudom.
2022. ápr. 1. 13:44
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám picit lenyugodni a kedélyeket akkor. Ne zaklasd, idő kell neki is,hogy tisztábban lásson.
2022. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
87%
Hát én is beparáznék, ha valakinek segítek meg hú de szeret, aztán egyszer nem találkozom vele és emiatt a facebookon szid. Tipikus a kisujjam nyújtom, a karom kell. A csaj időben felismerte, hogy para vagy, ezért ghostingol. Hagyd őt békén, amíg nem jössz rendbe. Mellesleg rohadt önző vagy, hogy rá akarod magad kényszeríteni, amikor láthatóan ő nem kíváncsi rád. Attól meg nem lesztek kevésbé idegenek, hogy évek óta ismeritek egymást. Ez a lány neked senki, nem tartozik neked semmivel és tartsd tiszteletben, hogy nem kíván veled lógni. Sok vagy és ragacsos, mint a kulimász. Mellesleg agresszív is és szemellenzős, mert 20-an írjuk le, hogy veled van gond és mégis a saját igazad hajtod. Akkor csinálj amit akarsz, égesd be magad még jobban.
2022. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
81%

Te is olyan vagy, aki előre eldöntötte, hogy baromi jó ötlet már a lány ismerőseit is zaklatni, hátha kibékül veled (nem fog). Kiírtad a kérdést arra számítva, hogy majd mindenki jól megveregeti a vállad, hogy ez igen öreg, nagyon jó ötlet, és most nem érted mi történik.

Pedig látod, hogy mindenki lebeszél róla, akkor csak nem mindenki más hülye, nem? Ebbe nem gondolsz bele? A legjobb tanács, amit kaptál a pszichológus, akárhogy is fáj, ha nem rakod magad rendbe, csak másokat teszel tönkre ebben az állapotban. A lány meg tuti direkt kerül, engedd el, amíg nem hozod helyre magad. Utána megnézed a kiírt kérdésed és te is rájössz mennyire para ötlet.

2022. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!