Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, mikor úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, mikor úgy beszélnek egy nőről hogy “dugom” és társai?

Figyelt kérdés
Ha egy nő beszél arról, hogy együtt volt egy férfivel akkor nem azt mondja, hogy megdugatta magát. De sok férfi meg úgy mondja, hogy megdugtam, meg hasonlók. Én vagyok túl érzékeny vagy ez tényleg lealacsonyító a nőkre nézve?
2022. ápr. 27. 18:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%
Nem zavar. Ez pontosan kifejezi, hogy viszonyul az illető az adott nőhöz. Akinek többet jelent az adott nő, nem fogja ezt mondani, sőt, kulturált ember eleve nem beszél a nemi életéről, mert az csak rá és a másik félre tartozik.
2022. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ezzel nem feltétlen értek egyet, mert a legjobb barátnőmmel én beszélek róla és attól még kultúráltnak tartom magam. Köszönöm a választ egyébként 😊
2022. ápr. 27. 18:11
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Jó szűrő, hogy aki így beszél azzal nem érdemes leállni.
2022. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nekem sem szimpatikus, nekem is az jön le, hogy az adott illető vagy nagyon kultúrálatlan, vagy semmire sem tartja az adott nőt
2022. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
19%
Ezt riba**ncokra, egyszer használatos nőkre használják leginkább.
2022. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
7%
Maradjunk annyiban, hogy akire ezt mondja valaki, az többnyire meg is érdemli.
2022. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Az egyszer használatos nő se a legszebb kifejezés…😳
2022. ápr. 27. 19:46
 8/39 anonim ***** válasza:
7%
A világ egyik legegyszerűbb dolga elkerülni, hogy az legyél.
2022. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Ne szexeljek?
2022. ápr. 27. 19:52
 10/39 anonim ***** válasza:
69%

"Én vagyok túl érzékeny vagy ez tényleg lealacsonyító a nőkre nézve?"

Sokszor igen, azt fejezi ki, hogy használati tárgy a nő. Ennek ellenére vannak olyan helyzetek, ahol tényleg az "X jól megdugta Y-t" a legmegfelelőbb kifejezés az akció leírására, negatív felhang nélkül.

2022. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!