Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, mikor úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, mikor úgy beszélnek egy nőről hogy “dugom” és társai?

Figyelt kérdés
Ha egy nő beszél arról, hogy együtt volt egy férfivel akkor nem azt mondja, hogy megdugatta magát. De sok férfi meg úgy mondja, hogy megdugtam, meg hasonlók. Én vagyok túl érzékeny vagy ez tényleg lealacsonyító a nőkre nézve?
2022. ápr. 27. 18:03
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
10%

De, szexelj nyugodtan.


A lényeg, hogy ne tudja meg a népség, hogy hány f**aszt láttál.

2022. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

#10

Ebben van valami, de mégis lealacsonyítónak érzem.


#11

Nyilván, a kérdés csak költői volt:) Csak fura, hogy még mindig ott tartunk, hogy ilyeneket írnak egy nőre, hogy egyszerhasználatos. Hányinger kap el ettől.

2022. ápr. 27. 19:58
 13/39 anonim ***** válasza:
76%

Én nőként használom a dugtunk és annak hasonló színvonalú, azonos jelentésű társait.

Nem érzem lealacsonyítónak az ilyen jellegű kifejezéseket, engem mindig a kontextus érdekel. Ékes szavakkal és bravúros grammatikai eszközökkel is lehet degradálni valakit. Megértem ha másokat ez zavar, de naiv az olyan ember aki azt hiszi, hogy az előítélet vagy a nárcizmus szókincs kérdése - a magatartás akkor is marad ha az ítélkező delikvens kezébe jut egy szótár (ért már kellemetlen meglepetés egy Dr.-al való beszélgetés után).

2022. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
0%

12.

A helyes kifejezés az lenne, hogy a többség számára egyszer használatos, egy szegény szerencsétlennek meg lehet a végzete.

2022. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Igazából nem maga a szó zavar, hanem ahogy kifejezik magukat nem arra utal, hogy közösen vettek részt a dologban, hanem hogy a férfi használta a nőt azzal, hogy megdugta.
2022. ápr. 27. 20:04
 16/39 anonim ***** válasza:
0%
15. Mert a férfiak számára ezt jelenti ez a kifejezés. Dugható, megdugnám, ez a nő is megvolt, megdugtam, beleraktam. Kész. Nem látnak bele a másik nőbe egy játéknál többet. És ez így van jól. Kapcsolatban, szerelemben persze ez máshogy működik.
2022. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

#16

Kérlek ne írj többet mert nagyon nem tudok azonosulni a válaszaiddal. Egy egyéjszakás kapcsolatban is lehet tisztelettel bánni a másikkal, nem kell degradálni.

2022. ápr. 27. 20:08
 18/39 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy férfi azt mondja egy nőre, hogy megdugnám, abban csak annyi van, hogy megdugná. Ezért is vehető bele ebbe a körbe (a dugható kategóriába) a legtöbb nő. Ellenben lehet ha egy nő mondja ezt, ő már bele lát valami plusz abba a férfiba, akiről ezt mondja.
2022. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%
Befejeztem. Én sem tudok azonosulni ezzel, de az emberek nagy része így működik.
2022. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Azt írtad, így van ez jól. Szerintem nincs. Egy pasira miért nem mondják hogy egyszerhasználatos? Kettős mérce az egész.
2022. ápr. 27. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!