Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, mikor úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, mikor úgy beszélnek egy nőről hogy “dugom” és társai?

Figyelt kérdés
Ha egy nő beszél arról, hogy együtt volt egy férfivel akkor nem azt mondja, hogy megdugatta magát. De sok férfi meg úgy mondja, hogy megdugtam, meg hasonlók. Én vagyok túl érzékeny vagy ez tényleg lealacsonyító a nőkre nézve?
2022. ápr. 27. 18:03
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%
Illetve hasonlítsuk össze miért más megítélésű ha egy férfi fekszik le sok nővel, vagy egy nő sok férfival. A férfi a többi férfi szemében olyannak számít, aki ledöntötte ezeket a nőket, meggyőzte őket, elcsábította, lehet akárhogy mondani. A nő viszont az, aki megadta magát. Egy férfi nem adja meg magát, mert így is úgy is belemegy a szexbe, nem kell megadnia magát.
2022. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

#31


Pont ezzel a felfogással van kivetnivalóm:)

2022. ápr. 28. 12:25
 33/39 anonim ***** válasza:
50%
Akkor változtasd meg a !általános férfi gondolkodást.
2022. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom és nem is akarom, megkeresem aki nem így gondolkozik.
2022. ápr. 28. 12:28
 35/39 anonim ***** válasza:
46%
Viszont az érted, hogy a férfiakat nem kell meghódítani? Még legrosszabb esetben is összeszorítja a fogát és beteszi.
2022. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Ezért lehet erről a kérdésről vitázni, ezért nem egyértelmű. Mert általában véve a nők nem feküdnek le akárkivel. (persze bizonyos határokat mindkét esetben értek)
2022. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

#33

Nem kell megváltoztatni, változik magától is, organikusan. A korszellemmel együtt. Rengeteg társadalmi kérdésről mást gondolunk már most, mint a nagyszüleink, ez gondolom, feltűnt.

2022. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

37. Igen, de a monogám kapcsolatok a társadalom alapját képezik. A társadalmban a nemi egyenlőség legszebb kifejezése is egy monogám kapcsolat két ember között.

Ha ettől minél távolabb megyünk, úgy egyre több hasonló kérdés, vita felmerülhet.

2022. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Azért azt még hozzátenném, hogy egy olyan monogám kapcsolat, ahol a két fél egyenlő, mert ez a múlt századokban tényleg nem volt alapvető a társadalomban.
2022. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!