Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, mikor úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, mikor úgy beszélnek egy nőről hogy “dugom” és társai?

Figyelt kérdés
Ha egy nő beszél arról, hogy együtt volt egy férfivel akkor nem azt mondja, hogy megdugatta magát. De sok férfi meg úgy mondja, hogy megdugtam, meg hasonlók. Én vagyok túl érzékeny vagy ez tényleg lealacsonyító a nőkre nézve?
2022. ápr. 27. 18:03
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

18-as "Ellenben lehet ha egy nő mondja ezt, ő már bele lát valami plusz abba a férfiba, akiről ezt mondja"

Ez marhaság, ne haragudj. Amikor egy nő ezt a kifejezést használja akkor max "tűzoltásra" jó az adott férfi. Abban igazad van, hogy a nő más szempontot is figyelembe vesz a külsőn kívül (pl. nem jelenthet a férfi veszélyt a testi épségére) de ezek tényleg csak fundamentális dolgok amikre a sikeres szexuális aktushoz szükség van. Ettől még lehet az adott férfi pl. rettenetesen idegesítő vagy közel elviselhetetlen jellemű. Más kérdés, hogy sok nő libidója nem annyira magas, hogy kellemetlen szociális interakcióknak tegye ki magát, de ettől még nem lesz "plusz" abban akit "megdugnának".

2022. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Van egyébként kifejezés az egyszerhasználatos férfiakra: fuckboy, hímr*banc, dugópajti stb. ami kifejezetten azt fejezi ki, hogy az adott férfi nem jó semmire a közösülésen kívül.

Azért ritkábban használták ezek a kifejezések mert a nők (főleg ahogy öregszenek) a komoly kapcsolatokat preferálják, de amikor én voltam fiatal az ilyen "eldobható kolbászokat" nem a "párunknak" hívtuk mikor kibeszéltük őket.

2022. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok szent, volt több egyejszakas kalandom is ami sokszor akár több éjszaka volt de lazábban mint egy párkapcsolat. Őket én sem páromnak hívtam nyilván , de tisztelettel beszéltem róluk, ha már egyszer szexeltünk?! 😅
2022. ápr. 27. 20:32
 24/39 anonim ***** válasza:
81%

Ki dönti el amúgy, hogy ki az "egyszer használatos" nő? Van ennek valamiféle objektív fokmérője? Mert szerintem a pasit, aki így tekint egy embertársára, sokkal inkább minősíti ez a szóhasználat, mint a nőt, akit ő ehhez hasonló, méltatlan szavakkal ír le.

Igen, egyetértek azzal, hogy a "dugtunk" más felhangú, mint a "megdugtam", mert míg előbbi egy közösen végzett tevékenységre utal, amelyből minden részvevő profitál(t), addig az utóbbinak az a konnotációja, hogy én, a faszacsávó, használatba vettem annak a luvnyának a testét, kvázi beletöröltem a phaszom. És nem, rohadtul nem úgy van jól, ha fejben (vagy akár gyakorlatban) dehumanizálod azt, akivel szexuális kapcsolatot létesítesz, vagy bárki mást egyáltalában véve. Ha párkapcsolatban vagytok, ha nem, ha van szerelem, ha nincs.

Ezt úgy mondom, hogy én viszont "szent" vagyok (nem egyéjszakásozom, "barátság extrákkal" viszonyban sem voltam senkivel), szóval személyesen kevéssé érint a téma, egyszerűen csak nem tartom helyesnek ezt a mentalitást, és nem gondolom, hogy ebből kellene kulturális normát gyártani.

2022. ápr. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Én is megdugnám az összes nőt, csak nem vagyok izmos meg gazdag.


20/F incel

2022. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

#24

Nagyon jól megfogalmaztad, köszönöm:)

2022. ápr. 28. 09:47
 27/39 anonim ***** válasza:
68%

#24 "Igen, egyetértek azzal, hogy a "dugtunk" más felhangú, mint a "megdugtam", mert míg előbbi egy közösen végzett tevékenységre utal, amelyből minden részvevő profitál(t), addig az utóbbinak az a konnotációja, hogy én, a faszacsávó, használatba vettem annak a luvnyának a testét, kvázi beletöröltem a phaszom."


Bár az esetek többségében tényleg ez a konnotációja, azért egy kicsit vitatkoznék. #10-es vagyok, én írtam azt, hogy néha teljesen helytálló a kifejezés. Nekem az a tapasztalatom, hogy időnként az esik a legjobban a barátnődnek/feleségednek/szexpartnerednek, hogy férfiként jó alaposan megdugod. Igen, ez rá a legjobb szó. Azokra a menetekre gondolok, amiket nem a romantikázás és érzelmek, hanem az állatias ösztönök vezérelnek ÉS egyúttal férfiként nálad az irányítás, leuralod a nőt*, alaposan beizzítod, és jó kiadósan megrakod, hogy még három nap múlva is borzongjon, ha eszébe jutnak az orgazmusai.

*(természetesen mindvégig odafigyelve, ez minden körülmények közt alap)

A "dugtunk"-ot arra szoktam használni, amikor állatias ösztönök vezérelték a szexet, de kevésbé volt domináns a férfi.

2022. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
80%

#27

Te amúgy a Sexológus nicknevű felhasználó vagy? Ő szokott ilyen bölcsességet sugárzó hozzászólásokat írni minden kérdés alá (csak már elrejtett névvel, korábban látható volt neki).

Nem a te válaszodra reagáltam. Te is pontosan tudod, hogy nem utal a szexuális aktus mikéntjére a mindennapokban, ha egy férfi azt mondja társaságban, hogy "dugom xy-t". Lovaglóban végzett, nő által diktált tempójú aktusra ugyanezt a kifejezést használják széles körökben. Mert ez rohadtul nem a kivitelezés módjának a körbeírásáról szól, hanem a reláció, az erőviszonyok tisztázásáról. Olvasd végig a többi választ, mielőtt kikérnéd magadnak az enyémet.

2022. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
0%
Azért férfiak körében hamarabb hírértéket kap, ha valaki könnyen kapható, dugható, mint fordítva. Most komolyan nem érzitek a különbséget?
2022. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

#29

Azért mert Bélával lefeküdtem kapcsolaton kívül, hiába mondja el Dezsőnek, nem fogok vele is.

2022. ápr. 28. 12:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!