Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiatal férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiatal férfi aki vezető beosztásban dolgozik, és szereti a bdsm dolgokat?

Figyelt kérdés

Nemtudom hol tudnék ilyen emberrel ismerkedni, aki normális is. A vezető beosztás inkább csak a domináns rész miatt fontos... Amúgy van jó állásom. Csak kicsit imponál az is, ha a fönökkel vagyok együtt, még ha nem is az én fönököm.


27/N



2022. máj. 23. 21:08
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

😂

Én a 34 évesnek hiszek. :D

2022. máj. 23. 22:03
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

A 8-as vagyok!


Segítek egy kicsit!


Elmentek egy ügyvédhez, kicsengettek neki 60-80 ezer forintot, és pár nap múlva ti is cégvezetők lesztek! Nem olyan bonyolult ez, csak nincs hozzá se ötletetek, se bátorságotok, se kezdőtőkétek!


Este tízkor azért érek rá kommentelni, mert ilyenkor már nem dolgozom, napközben meg azért, mert senki nem szól rám, hogy ne kommentelgessek munkaidőben!


Azt meg sehol nem írtam, hogy milliárdos vagyok!

2022. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%

Igen, lényegében én is cégvezető vagyok, mert vállalkozóként dolgoozom 3-ik éve. Kiváltottam a katát, most már vezetem az egyszemélyes cégem :D.

Nos a rendes cég az ott kezdődik, hogy havi 1,2 millió felett keresel és bejegyezteted a céged 3 millió forintért... ez alatt szájhős vagy, aki nagymenőnek akar tűnni az olyanok szemében, akik csillogó szemmel néznek a nyakkendő-öltöny párosra, de fingjuk nincs, mi van mögötte.

2022. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%

Tehát 1,18 milliónál még nem "rendes cég", de 1,22 milliónál már az! Értem!

Ezt meg is jegyzem magamnak!


A 3 millió forintos törzstőke meg annyit jelent, hogy nyilatkozatot teszel az ügyvédednek, hogy befizetted a cég házi pénztárába, ő meg elhiszi neked, hogy tényleg, hiszen ezért fizetsz neki! Valójában a kutya nem néz utána, hogy tényleg befizetted-e. Egyébként is kitörölheted a segged 3 millióval!

2022. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
Közben kiderült, hogy a kérdező férfi, arra recskázik, hogy emberek kitárulkoznak neki privátban.
2022. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
30%
Igen, tőlem is hamar elköszönt!
2022. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Ez hülye. A 15,és a 16-os valószínűleg ugyanaz a személy. A nagy art director aki akkora egy seggfej, h csak na, ugyh elküldtem a francba.


Senkinek se fogom bizonyitgatni, h nő vgyk. Pont leszarom. De egy embertől köszöntem el, bocsámat, kettőtől, akik azért magasan kiverték a biztosítékot. Sorry, h van jogom szűrni az embereket.

2022. máj. 23. 22:51
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy nő, de ezen az oldalon ez nem meglepő, rengeteg a perverz, otthoh incelkedő nyomi.
2022. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Pedig az vgyk. Ha nem az lennek akkor konkretan b..i lennék. Hat nemtudom. :D jól elvagytok. Mire kellene vernie egy férfinak, ha ezt a kerdest nezzuk? Mar alapjában nem ertem. Jah oke. Ha b.. i akkor verje. Na mindegx.

Amugy smpixie mar meg volt nőként. Ha pasi lennek, akkor is pasik irnanak ram, es nem nők. Lol. Úristen. Nagy az isten állatkertje.

De igazaból elárulom, h anno volt egy masik profilom. Ott leveleztem egy férfival. Akivel ilyen témákról is beszéltünk, meg a yoni masszazsról. És igazaból öt szeretném megtalalni, de kb esélytelennek találom. Felhasználó névre se tudok rákeresni. És ezeket az infókat tudtam róla csak. Meg azt, h melyik metro megállónál száll le, de nem fogok ott dekkolni órákig... Nem örült vgyk. Sajnos csak gyakorin leveleztünk elég sokaig, de az a profilom megszűnt, az emailem miatt... Hosszú a story. Bár valszeg ezt se veszi be senki. Mindenki mástól elnézést, aki írna. Most hirtelen majd mindenki vérszemet kap, és hirtelen minden pasi szemébe mégis nő leszek, és el leszek hordva k.... nak. De csak szólok a k... nak nem ez a fogalma. Remélem egyszer átérzitek majd azt amit én. Keresni vkit, aki valszeg sose lesz meg. Pedig közel lakunk egymáshoz...

2022. máj. 23. 23:26
 20/24 anonim ***** válasza:
27%
Kérező egy az egyben úgy beszél mint egy pasi, szóval ha esetleg valóban nő, akkor nem a szebbik fajta :D
2022. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!