Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiatal férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiatal férfi aki vezető beosztásban dolgozik, és szereti a bdsm dolgokat?

Figyelt kérdés

Nemtudom hol tudnék ilyen emberrel ismerkedni, aki normális is. A vezető beosztás inkább csak a domináns rész miatt fontos... Amúgy van jó állásom. Csak kicsit imponál az is, ha a fönökkel vagyok együtt, még ha nem is az én fönököm.


27/N



2022. máj. 23. 21:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Tetszenek a feltételek, MLM huszárok előnyben.
2022. máj. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

1,2 millát viszonylag kis erőfeszítéssel egy egyszemélyes kft-ben vagy katásként is megkeresel, ha szoftverfejlesztő vagy.

És akkor dolgozol amikor akarsz, én pl. éjszaka szoktam. Délben kelek, csinálok ezt azt, délután sportolok, aztán este leülök dolgozni.

Szóval aki itt 1,2 millióról írogat nagyon nincs képben. Cégvezető az ott kezdődik sztem h évente legalább egy 50-100 millió osztalékot kiveszel. Azalatt nincs értelme az alkalmazottaknak, csak viszik a pénzt. Egyedül mindent jobban meg tudsz csinálni, és azért havi 1-2 millából eléldegélsz viszonylag okésan. De ahhoz hogy szintet lépj (budai ház, balatoni nyaraló, Audi, Maldív szigetek stb) ahhoz évente 100 millió kell legalább, ha 40 éves korodig össze kell szedned ezeket. Igen ehhez már kell jópár alkalmazott. De ha nem tudod a 100 millió profitot kitermelni akkor csak magadat szivatod a sok ingyenlő prosztóval akit fel kell venned olyan feladatokra amit te sokkal jobban megcsinálnál, ha lenne időd.

2022. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szia, igen, en…


Hatarozott, agilis, maximalista, cegvezeto vagyok.

Dominans

2022. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én szeretem a BDSM-et, és vezető beosztásban vagyok. Este a 7-es busz vonálán megtalálsz.
2022. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!