Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve vagyok beleesve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyok beleesve a tanáromba. Felnőtt oktatás. Kezdeményeznétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Eleinte úgy gondoltam hogy reagált dolgokra. Rámosolyogtam, legközelebb ő is. Volt hogy odaült hozzám beszélgetni a jegyeimről. Külön odafigyelt rám mindig. Még most is másképp bánik velem mint a többiekkel. Ezt a t{bbiek is észrevették (kedvenc meg stréber a gúny nevem) Még a hangja is megváltozik ha velem beszél. Most végzek, hogyan adjam a tudtára hogy benne lennék bármiben? Én 28 ő 35. Vagy ne lépjek semmit? Amikor rámnéz vagy velem beszél egyszerűen megváltozik az arca úgy mosolyog, olyan melegen vagy én nem is tudom. Más tanárok is kedvelnek, kettő tutira, de nem bánnak velem másképp, és nem néznek rám így. Csak nála látom.

2022. máj. 26. 22:48
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Mindig arra gondolok hogy ha valamit tényleg akart volna akkor már jelezte volna, méghozzá egyértelműen. Gondolom csak kicsit tetszettem neki és csak "arra" gondolt, így ha én nem másztam rá, nem is érdekli tovább a dolog.
2022. jún. 6. 13:44
 12/32 anonim ***** válasza:
72%
Vegyél neki virágot :D
2022. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Mi baj lehet most őszintén?

Az oktatásnak vege, ha elutasít nem látod többet.

Ha őt is érdekled akkor meg bármi lehet.

Csak azzal veszítesz, ha nem teszel semmit.

2022. jún. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
69%
Ha vége a sulinak tegyél egy próbát! A helyesírásodba belekötő okádék egyénnel pedig ne foglalkozz! Ez vmi savanyú pitsa lehet, akit senki nem bax meg.
2022. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

#11 Ez általánosságban igaz lenne, viszont vannak esetek, amikor nem azonnal próbálkozik az ember. A tanár-diák viszony, ami egyszer véget ér, pont ilyen.


Úgy tudom, jogilag nem lenne akadálya a kapcsolatnak, mert mindketten felnőttek vagytok, de függelmi viszony akkor is, így nem lennétek egyenrangúak, amíg tart az oktatás. Valamint rosszindulatú pletykákra is okot adhatna. Mikor ér véget a suli?

2022. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Most a hónap közepén.

Rosszindulatú pletykák már így is vannak.

2022. jún. 7. 22:24
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

6-osnak szimpatikus a véleménye.


Szerintem PRÓBÁLD MEG! Semmit sem veszítesz, ne gondold, hogy ő biztosan lépett volna eddig, ha akart volna valamit tőled, az emberi lélek ennél jóval bonyolultabb.

Valószínűleg a meglátásaid helyesek, a megérzésed jó irányba terel. A helyedben, ha vége az oktatásnak, elhívnám egy kávéra, kötetlen beszélgetésre, mondhatod, hogy a terveidről szeretnél valakivel beszélgetni, segítséget, tanácsot kérni, vagy egyéb indokkal. Egy kávéban ki ne lenne benne egy régi tanítvánnyal, aki méghozzá kedves is a szívének?

Vegyél egy nagy levegőt és keresd meg, ha szabad lesz a terep és abszolváltad a tanulmányaid.

2022. jún. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

17-es vagyok.

Rosszindulatú pletykák még akkor is születhetnek, ha nulla okot adsz rá, tehát soha ne eszerint cselekedj.

3 év sok idő, ha ezalatt nem vesztetted érdeklődésed felé, már jelent valamit. A korkülönbség sem számottevő, teljesen ideális.

2022. jún. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld meg, de úgy, hogy ne legyen fogás rajtad.

Pl, hogy szívesen beszélgetnél vele mert szimpatikus volt és elhívnád kávézni.


Én már csináltam ilyet, természetesen pont akkor jöttek csoporttársak arra, és a végén kérdezték, hogy ez mi volt, én meg mondtam, hogy nem kávézhatok számomra szimpatikus emberrel?


Szerintem ebben semmi rossz nincs, szóval hajrá. Felnőtt emberek vagytok, ha kulturáltan tudjátok kezelni,, nincs probléma.

2022. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltad?
2022. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!