Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve vagyok beleesve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyok beleesve a tanáromba. Felnőtt oktatás. Kezdeményeznétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Eleinte úgy gondoltam hogy reagált dolgokra. Rámosolyogtam, legközelebb ő is. Volt hogy odaült hozzám beszélgetni a jegyeimről. Külön odafigyelt rám mindig. Még most is másképp bánik velem mint a többiekkel. Ezt a t{bbiek is észrevették (kedvenc meg stréber a gúny nevem) Még a hangja is megváltozik ha velem beszél. Most végzek, hogyan adjam a tudtára hogy benne lennék bármiben? Én 28 ő 35. Vagy ne lépjek semmit? Amikor rámnéz vagy velem beszél egyszerűen megváltozik az arca úgy mosolyog, olyan melegen vagy én nem is tudom. Más tanárok is kedvelnek, kettő tutira, de nem bánnak velem másképp, és nem néznek rám így. Csak nála látom.

2022. máj. 26. 22:48
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Még nem szexeltünk.
2022. aug. 25. 10:21
 32/32 anonim ***** válasza:

Foglalt a pasi?

Mert egyébként fura, hogy 2 hónap alatt csak 8x találkoztatok és semmi szex, hisz 30 elmúlt.

2022. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!