Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalként volt olyan érzésete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalként volt olyan érzésetek hogy idősebbek hogy tartják egymást vonzónak?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt pontosan, hogy pl. te mondjuk gimis vagy egyetemista vagy, és ha ránézel 30+ os emberekre akkor látod az éveket rajta, arcán, testén, viselkedésén(?), és valahogy szinte "felfoghatatlannak" érzed hogy mit tartanak vonzónak egymásban, egyáltalán szex hogy alakul ki akkor már egyáltalán.

2022. jún. 24. 09:46
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, eddig nem tudtam a szó jelentését, nyilván azért lettem lepontozva xd
2022. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
10%

Ez is egy jó beteg kerdes!

1) Minden normális fiatal az érettekre bukik. Legyen az fiú vagy lány!

2) Nekem fiatalon pont hogy az volt a bajom hogy én láttam milyen párt szeretnék idősebb korban, a helyes tinicsajok meg pár év alatt rohadtul megcsunyultak! Sehogy sem jött ki a matek!

2022. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
36%
Nem, nekem tiniként is Colin Firth tetszett, aki akkor már 40 körül volt.
2022. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
77%
Én egyszerűen nem fogom fel, hogy van ekkora milf-mánia ezen a fórumon (mondjuk sejtem, itt elég sok nem tipikus dolog nagy arányban fordul elő a válaszok). Fiatalon az egész haveri körömben egyetlen srác volt, aki úgy-ahogy kuriózumként bekalkulálta 40-50 körüli nőket, mindenki más a fiatal nőkre izgult és hajtott.
2022. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
90%
Megmondom őszintén, nekem nem... de lehet, ehhez kellettek a szüleim, akinen látszott mindig is, akár 30asok, akár 40esek, akár 50esek, és most, 60as éveikben is, hogy szeretik egymást. Nekem az volt a természetes, hogy mindenki vonzónak találja a saját korosztályát (is).
2022. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
77%

22. Mert csak a nők csúnyulnak meg?

Nézd csak meg szegény Dicapriot...

Fiatal korában nagyon sármos volt, jóképű, utána teljesen megváltozott az arca és kb mindene.

Ez genetika függő!

2022. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Apukám tizenéves volt, mikor megkérdezte az akkor 37 éves anyját, hogy "Anyu, ti még csináljátok? Mert ti már nagyon öregek vagytok!" Mama visszadobta a kérdést apám 37. születésnapját, azóta ezen röhögünk :D

Apum most 60 éves, én 34. Kamaszként nekem is fura volt ebbe belegondolni, olyan öregnek tűntek a 30-as, 40-es emberek is. Most, hogy én vagyok ennyi idős, már nyilván nem furcsa, nem tűnnek öregnek, és valahogy az évekkel az ízlés is változik, nekem pl. már a 20 éves fiúk olyan gyerekesek, nem tudnék vonzódni hozzájuk.

2022. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én is és a haverjaim is így voltunk vele, ahogy leírtad. 16 éves szemmel egy 36 éves nő öregnek tűnt )ahogy egy 36 éves férfi is vén tatának tűnik a 16 évesek között). Viszont az ember az idővel változik. Valahogy úgy tudnám megfogalmazni a dolgot, hogy kibővül, egyre idősebb embereket képes vagy vonzónak találni külsőre is, ugyanakkor viszont ezen korosztályok egyre kisebb hányada felel meg (valószínűleg nem függetlenül attól, hogy idővel egyre több ember lesz látványosan rossz karban). Tehát pl. kamaszként egész jó nőnek tartod a 18 éves lányok mondjuk 40 százalékát, a 30-as nők közül meg (egyelőre) kábé senkit. Aztán 30 éves fejjel egész jó nőnek tartod a 35 éves nők mondjuk 25 százalékát, az 50-esek közül meg (egyelőre) kábé senkit. És így tovább.
2022. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
#25 itt nem a szeretetről van szó, hanem a szexuális vágyról. én is rengeteg idős párt ismerek, akik nagyon szeretik egymást... mint két nagyon-nagyon közeli barát.
2022. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
79%
Kamaszként már nem, 26 évesen 30 éves pasim volt, szóval vonzódtam hozzá. Gyerekként viszont kiakadtam a szüleim korosztályán, akik olyan harmincasok voltak akkor. Mivel a 80-as években, 90-es évek elején voltam gyerek, sok osztálytársamnak bajszos volt az apja. Azon is elborzadtam, hogy csak nem csókolóznak, fúúúj, milyen már, hogy ott fityeg a szájánál az a szőr?😂 A szőrösöket ma se bírom, és 35 fölött nem tartok vonzónak senkit.(Én 40vagyok.)
2022. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!