Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi elhív vacsorázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi elhív vacsorázni és ő dönti el mit együnk, nem kéne felajánlania, hogy fizet? Miért érzem magam kellemetlenül?

Figyelt kérdés

Sztori(én vagyok a lány):


Elhiv vacsizni üzenetben. Sétálgatunk, és sokszor feljön a téma, hogy akkor ma vacsizunk. Minden alkalommal elmondja, hogy akkor én hívom meg őt?én fizetek majd? De ezt kicsit poénkodva mondja, szóval félig meddig nevetek is rajta. Minimum 10szer elhangzik, hogy akkor ugye én fogok fizetni? Már milliószor válaszoltam rá, hogy “figyu, szivesen meghivlak vacsira, semmi baj”, ennek ellenére még jónéhányszor rákérdezett.

pizza hutba megyünk( tehát nem valami luxus étterem).Megegyezünk, hogy egy pizzát közösen fogyasztunk el. Mindketten mást akarunk, de én végül engedek, igy azt rendeljük, amit ő kíván.

Ezután jön a fizetés, azt mondja szaladjunk el ( gondolom poén volt); mindegy, a lényeg, hogy rákérdez, fizessünk közösen felezve a számlát? Nyilvan igent mondtam.


Ami zavart a sztoriban nem maga a számla felezése, inkább az, amit elötte lejátszott, sztem az, hogy milliószor felhozza, hogy akkor én fizetek max akkor lett volna poén utolag, ha egyébként ő fizetett volna, így visszagondolva inkább megalázó.

Nem vagyunk tinik ő harmincas éveiben van, én huszas éveim közepén..ja és elötte párszor találkoztunk már, egyszer ő meghivott egy kávéra, utana én visszahivtam szintén kávéra, a többi találkozón csak sétáltunk...


2022. jún. 25. 12:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Szanalmas mikor azt hiszitek nektek lof...t sem kell beletennetek a kapcsolatba!


Nincs meg a teljes sztori, hogy a csávó mit tesz bele, de ha a drága kocsiját koptatja plusz benzin akkor igenis fizessen már a csaj!


Bár neked annyi eszed sincs hogy pizzahutban lehet kérni két kicsit is de a csávó ott csinálja előtted, mondod neki hogy fele ilyen fele olyan legyen...

2022. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Bogárka! le van szrva a drága kocsid. Te fizetsz azért, mert van autóm? Szerencaétlen! A pasi hívta meg, ő jelölte ki az étermet és a kaját. Akkor pedig fizessen.


Milyen Pizzahut? Jól vagy vagy hőgutát kaptál? Ostba phasz vagy.

Ha a csávó ilyent velem csinálna, akkor nem fele ilyen, fele olyan, hanem azonnal vége lenne a randinak.

2022. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

#21

Neked semmi nem jött àt ezek szerint, hogy itt mi volt a probléma...

2022. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!