Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz a husis és nem annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a husis és nem annyira szép lányokkal, vagy éppenséggel csúnyákkal?

Figyelt kérdés

úgy értem lesz pasijuk? szerelmük? csládjuk?

fiúk!

mennyire számít a külső?


2010. szept. 23. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne velük? Lesz férjük és gyerekük.

Sok nőt látok szembejönni az utcán a férjével és a gyerekével, akik nekem nem kellenének, mert szerintem csúnyák, vagy ép túlsúlyosak, netán ellenszenvesek…stb.

De mégis megtalálták a maguk számára megfelelő partnert, akivel családot is tudtak alapítani.

2010. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
100%
Na mondok egy példát,van egy ismerősöm,nagyon jó nő,vékony jó mell,jó popsi,szép arc,de egyszerüen annyira nem tudja kihasnálni a nőiességét...Nem bír ismerkedni,és a fiúk elöbb vesznek észre engem...nincs tökéletes alakom,de ügyesen bánok vele,és ez a lényeg,emiatt vagyok magabiztos,és szerzek meg szinte akárkit.
2010. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
67%

Hmm,husis,pufi lány vagyok,szép arccal(mindenki ezt mondja :) ) a párom pedig vékony,izmos srác,helyes. :) Nem számít,baromság azt mondani,hogy a ducik nem kellenének. :)

18/L

2010. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
24%
Ha egy jó csaj csúnya pasival jár, akkor azt csak a pénz miatt teszi.
2010. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezaz... Ismerek egy dundi nem túl szép csaj és már egy pár éve kapcsolatban van egy sráccal. Nekem meg nincs senkim pedig nem vagyok kövér. Szóval nem mindig az az igazság hogy nekik csak később lesz párjuk. Ezt majd a sors hozza. Lehet sokkal hamarabb találják meg az igazit mint egy modell.
2010. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
37%
Csak pótléknak feleségnek valók. De a férfiak a legnagyobb szexet és szerelmet nem velük élik meg, persze mindenkinek más az izlése. Én pl csinos vagyok meg szép sokak szerint, de szerintem megcsak átlagos és csak csúnyább pasijaim voltak, nekem valahogy pasiban minél csúnyább annál szebb. A pasikba a nő nem a külsőt nézi.
2010. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 ezvan:D ***** válasza:
100%
ez az..mi ezaz elmélet h"ha husis vagy már csúnya is"??:Onem értem már teljesen és ezt most nem azért irtam mert én husis lennék vagy iylesmi 54 kg vok :D csak ugy mellesleg..de hát ezen már kiakadok:O 16/L
2010. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%

Sok duci nőnek olyan gyönyörű arca van, hogy irigylésre méltó. És ilyen eseteknél az már mellékes, hogy husis.

Szerintem.

Egyébként egyszer mindenki megtalálja a saját magához illő párját.

2010. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig szinte mindig olyan fiúk tetszettek,akik a bnőimnek nem..xD Mondogatták,hogy háát nem a legszebbek -.- (Bocsi,hogy nem fiú vok..xD :) )

Szóval,mindenkinek más az esete,és van,akibe meglátunk vmit és magával ragad.*.* Mindenkinek mást jelent a szép!:D


L.15

2010. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a husis lányok tetszenek.
2010. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!