Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz a husis és nem annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a husis és nem annyira szép lányokkal, vagy éppenséggel csúnyákkal?

Figyelt kérdés

úgy értem lesz pasijuk? szerelmük? csládjuk?

fiúk!

mennyire számít a külső?


2010. szept. 23. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:

kicsit elszomorított pár válasz...

:(

2010. szept. 23. 18:41
 22/61 anonim ***** válasza:
Vékony szőke hajú csaj vagyok,Sokak szerint szép.Szerintem attol hogy duci valaki nem csunya.Én pl.a duci pasikat szeretem.Najó nem a kövéreket,hanem a ducikat:)Most jelenleg is duci párom van lassan 1 éve:) meg ő elötte is a legtöbb ducika volt:)
2010. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
30%
Azok is találnak maguknak párt, csak mondjuk majd valami töketlen hülyegyereket.
2010. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
68%

ezvan:D-nak:Senki nem írta, hogy aki túlsúlyos az már csúnya.A kérdés az, hogy mi van azokkal akik csúnyák IS, és túlsúlyosak IS.


Én, aránylag közkedvelt, szép lány vagyok.( Festett platinaszőke haj, kék szem, vékony.. )

Soha nem jönnék össze túlsúlyos fiúval ( ha fiú lennék, túlsúlyos csajjal ) ez annyira az elhanyagoltság jele szerintem..Jó, van aki betegség miatt hízott meg ( 1%kb, de nehogymár ne tudjon lefogyni..:) ), de a többi..Most ha valaki nem bírja ki, hogy ne zabáljon meg naponta 20tábla csokit meg szalonnát, miért nem megy el futni, vagy megy el edzeni?Mert lusták.Nekem pedig ilyenre nincs szükségem.Semmi másra, csak akaratra van szükség ehhez.Ha pedig valakinek ennyi akaratereje sincs, hogy lefogyjon, pedig van rajta +50kg, azt csak lesajnálni tudom..Van ez a 90napos diéta, az oldalon is írják, hogy 10+kg-kat dobnak le, és csak annyi, hogy odafigyelnek arra, mit esznek.Lényeg, soha nem kellene túlsúlyos..:S


Csúnyának lenni..Ez szerintem marhára relatív..Van, akinek a plázacicák a csúnyák, van akiknek ők az álmaik.Van akiknek az emok a csúnyák, van akiknek az álmukkal egyenlőek.Jó, vannak tényleg undorító emberek, de ha valaki tényleg full reménytelen, az nyilvánvalóan a saját rétegében találja meg a megfelelőt.Akárhogyan is nézzük..Olyan előfordul, hogy

Szép csaj - Átlagos fiú

Jó pali - Átlagos lány

Szép csaj- Jó pali ( hmmmm:P )

Csúnya - csúnya

Nadeazért olyan, hogy

Nagyoncsúnyacsaj - Nagyon jo pali

Vagy

Nagyon jo csaj - Nagyon csúnya pali

Elég ritka..

Szóval, ha valakinek ( főleg aki csúnya ) nem magasak az elvárásai, találhat magának valakit.

Ha van pénze, meg bmwbe ül, akkor meg kár tagadni, de lényegtelen, hogy néz ki, a legjobb nők fognak mellette ülni.


Amúgy hagy mondjam el..Tegnap vártam a buszt..Ott volt 1 nő meg 1 pali..A nő kegyetlenül csúnya volt, kb mint egy ffi..A palinak pedig tök baba arca volt, bár eléggé b*zis beütése volt ( az az igazi b*zis, szóval nem olyasmi, hogy vasalthaj stb..:D ), de nem volt rossz.ééés egy babakocsit tologattak, meg felfalták szinte egymást..Elméleti síkon, mindenki megtalálja az igazit, bár mivel nem egyenlő a ffiak és a nők száma, gyakorlatban már nem biztos.De ( főleg, ha valakii fiatal ), valószínűleg nem kell apácának mennie.


Amúgy..Kisugárzás..Ez k*rva sokat jelent.Nem 1 haverom van, aki arcra 0, mégis van barátnőjük, mert hihetetlen nagy marhák, és a kisugárzásuk simán übereli a kinézetüket.:)

2010. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
Mondjuk véleményem szerint erre a kérdésre nem lehet nagyon ugy mond őszintén válaszolni mert mindenkinek más a csunya más a szép amugy kivül minden ember megtalálja a magához valo párt elég néha körül nézni az utcán! Ugye ezzel a kérdésel főleg azoknak esik most roszul akiknek nincs már hoszu ideje párkapcsolata és ők tők elfogják hinni majd magukrol hogy azért nincsen nekik párjuk mert csunyák!
2010. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek a husi lányok.
2010. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim válasza:
Szerintem minél szebb egy làny, annàl nehezebb megtalàlnia A pàrjàt. Inàbb őket kell sajnàlni.
2010. nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
100%

14:14 - Ezen nagyon jót nevettem :) A szép lánynak csak válogatnia kell.

Ha csúnya fiú lennél, tudnád mi az, nehezen párt találni :)

2010. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:

ma 14:21


Egyetértek. Bár mi meg nem tudjuk, milyen egy magát csúnyának tartó lánynak. :)

2010. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
100%

én duci vagyok. és egy csodás férjem van... mackós, de intelligens, kreativ, tele ötletekkel és nagyon fejlett EQ-val. hülyeség:

1) hogy a ducik és mások számára csúnyák nem találnak párt, vagy csak selejtet. A két ember lelkétől sok minden függ. Aki csak külső alapján dönt arról, hogy kivel áll szóba, az nagyon felszínes és ilyen lesz az élete is, nem túl stabil kapcsolatokkal. Mert az álompasi is pocakot ereszt 30 év felett (a legtöbb), neki is lesz rossz időszaka (amikor gyűrött, depis, kissé elhanyagolt), ő is lehet beteg évekre (és ha olyan a helyzet, akkor még a kakából is ki kell vakarni). És az álomnő is meg fog hízni terhesen (amit mivel álomnő, a pasija zokon vesz álalában), ő is lesz depis, ő is lesz nyúzott (amikor még a smink is sz@rul fog neki állni) stb.

2) nem csak az duci, aki beteg, vagy csokit-szalonnát zabál mértéktelenül, ahogy valaki irta. egyértelmű, h az ilyennek nem volt még normális emberi kapcsolata (még baráti sem) olyan genetikájú emberrel, aki nem 50kilóvasággyal adottsággal van megáldva. Nevetséges, amit az illető írt.

2010. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!