Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz a husis és nem annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a husis és nem annyira szép lányokkal, vagy éppenséggel csúnyákkal?

Figyelt kérdés

úgy értem lesz pasijuk? szerelmük? csládjuk?

fiúk!

mennyire számít a külső?


2010. szept. 23. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:

ma 08:26


"de valahogy nem lennék összezuhanva hogyha tapadnának rám a csajok."


Nem? :) Akkor sem, ha mindről éreznéd, hogy csak használni akarja a testedet? :)


"Nem kéne hogy mindnek bejöjjek, de azért ha néha tetszenék annak aki nekem tetszik azzal megelégednék."


Talán nem csak a külsőt kellene nézned. Tudom, közhely, de így van. :)


"Az sem jó, ha reggel már felébredni sincs kedved, vagy éppen este úgy fekszel le hogy inkább fel sem ébrednél reggel, lenne már vége ennek a sz@r életnek."


Ezzel a mentalitással meg ne is számíts semmi jóra. :) Te talán vonzónak találnál egy olyan nőt, aki nem tudja megbecsülni a saját életét, és ilyen gondolatai szoktak lenni? Ugye, ugye... Mellesleg, egy dolgot tudj: aki önmagát nem tudja szeretni, másokat sem lesz képes soha.


Engem is lényegében csak kudarcok értek a nők terén eddig, de eszemben sincsen így gondolkodni. Neked is ezt tudom javasolni. Keress kihívásokat, keress olyan dolgokat, amiknek örülsz, keress olyan dolgokat, amik elterelik a figyelmedet a párkapcsolatról.


"Szóval inkább a bőség zavara, aztán ha a külsején kívül más nem is jött be, na bumm, legalább dugtunk egy jót..."


Ilyen mentalitással meg aztán tényleg elég kevés esélyed van. :) Talán, ha nem az lenne a fő cél, hogy "legalább dugtunk egy jót"... Na mindegy, azért sok sikert. :)

2010. nov. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!