Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz a husis és nem annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a husis és nem annyira szép lányokkal, vagy éppenséggel csúnyákkal?

Figyelt kérdés

úgy értem lesz pasijuk? szerelmük? csládjuk?

fiúk!

mennyire számít a külső?


2010. szept. 23. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:

ma 14:25


De azért remélem tudod, hogy itt nem is igazán a duciságról van szó, hanem az emberek mentalitásáról. Ha a hozzád hasonló mentalitású nők lennének többségben, jobb lenne a világ.

2010. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
köszönöm :)
2010. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
0%

14:25

A kérdésre kell válaszolni szerintem nem mások válaszaira:)

Köszi - köszi :)


Amúgy meg..

"2) nem csak az duci, aki beteg, vagy csokit-szalonnát zabál mértéktelenül, ahogy valaki irta. egyértelmű, h az ilyennek nem volt még normális emberi kapcsolata (még baráti sem) olyan genetikájú emberrel, aki nem 50kilóvasággyal adottsággal van megáldva. Nevetséges, amit az illető írt."


Hát ja.Nincs is 100+kgs ismerősöm.Zavar?Egyébként meg 50kg az már pont, hogy nem anorexiás ( eltekintve az egésznap "jajj milyen dagadt vagyok, az a r*banc meg 50kg ha van" véleményektől.:)

Amúgy meg genetika..Jajj hagyjuk már:D

Én is genetikailag full vékony voltam, nem híztam sose.Mostmeg,figyelek rá, hogy mit eszek, és feljött rám 10kg..Hagyjuk a kerítést, amivel a husik áltatják magukat:)

Jöhetnek a minuszok,pont nem érdekel:D

2010. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:

A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:22


100%-ig igazad van!

Szánalmasak, főleg mikor bebeszélik maguknak, h a pasik valójában ezt szeretik, aki meg nem az biztos bu*zi:D

Nagy volt mikor strandon két hájpacni tangában beszélgetett arról, h a pasik biztos azért nem mennek oda hozzájuk, mert félénkek meg h bu*zik meg stb:D

2010. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
100%

15:22

a genetika pont arról szól, hogy 1) vagy sosem voltál gebe, 2) 25-30 felett már minden falat számít, és jönnek rád a kilók, akkor is, ha figyelsz az étkezésre. A genetika nem arról szól, hogy tizenévesen ki hogy néz ki! akkor MÉG a legtöbben jól tartják magukat, mert a szervezet még nem elraktároz, hanem a növekedést, fejlődést szolgálja ki, általában arra fordítódnak a kalóriák. Az, hogy valójában milyen a genetikád, majd 30 felett fog kiderülni, amikor már raktároz a szervezet. A genetika pedig abban áll, hogy mennyit, miként, hova raktároz, és mennyire gyors az anyagcseréd.

Amúgy meg nem túl intelligens és érzékeny a stílusod, gratulálok. Az utánad kommentelőnek szintén. És a kérdésre is válaszoltam a saját példámon keresztül, kiscsillag :)

2010. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:

15:49

Az a strandos tetszik:D De tudod, ők nem hájpacnik, hiába van rajtuk 2222felesleges kg, ők csak picit husisak.:) Tudod, nekik sértő az ilyen szóhasználat..És a ffiak pont őket szeretik, akiken van mit fogni..Persze, ha van egy náluk 2222kg-val könnyebb csaj ( ergo, nincs rajta semmi felesleg ) arra már lehet mondani, hogy anorexiás, gebe, 10000% bulémiás, és percenként hánytatja magát, ja meg a "vaságyastól 20kg"..Irigyek, és áltatják magukat, hogy ők a tökéletesek, és ők kellenek mindenkinek.Jéézusom de szánalmas:/..MINDIG a vékony, jól kinéző csajokat szólják le ezek, ahelyett, hogy tennének érte valamit, hogy ne térdig érő mellük legyen 18(!) évesen..Gratulálok..:)


"a genetika pont arról szól, hogy 1) vagy sosem voltál gebe"


Gebe..Pont erről beszéltem..:) De ha mi vékonyak mondanánk egy dagadtra, hogy dagadt, mi lennénk a b*unkóg*cik, mert hogy máshoz nem értünk csak a leszóláshoz..Amúgy meg nem voltam?:) 165cm - 40kg.Szerinted?:) Mostmeg már az 50fölé eső kgkat súrolom;)


"2) 25-30 felett már minden falat számít, és jönnek rád a kilók, akkor is, ha figyelsz az étkezésre."

Érdekes, anya 2 szülés után, rendszeres ( csak éppen jól megválasztott nem zsírtól tocsogó szalonna, és társai ) kaja mellett alig súrolja az 53kgt..Jó, tudom genetika ( vagy esetleg figyel arra, hogy mit eszik?:))))))) ) Ha hiszed, ha nem tökéletes alakja van.Boltba személyit kérnek tőle, mikor cigit vesz, pedig nem 10 évvel múlt el 18, és mindenhol a nővéremnek nézik..


"A genetika nem arról szól, hogy tizenévesen ki hogy néz ki! akkor MÉG a legtöbben jól tartják magukat, mert a szervezet még nem elraktároz, hanem a növekedést, fejlődést szolgálja ki, általában arra fordítódnak a kalóriák. "


Hol élsz te?

Több fiatal van elhízva mint öreg.A suliba minden 3.lánynak akkora combja van, mint a derekam..Ez is biztos genetika..Ezek szerint hihetetlen sz*r genetikája van minden 3. magyarnak?Nemár:D


"Az, hogy valójában milyen a genetikád, majd 30 felett fog kiderülni, amikor már raktároz a szervezet. A genetika pedig abban áll, hogy mennyit, miként, hova raktároz, és mennyire gyors az anyagcseréd."


Magad ellen beszélsz.:) Ha 30 alatt lényegtelen milyen a genetikád, akkor miért van annyi elhízott ember BŐVEN 30 alatt, és minek beszélsz annyit a genetikáról, amikor ÁLTALÁBAN nem 30 évesen ismered meg a férjed.Ráadásul a kérdést: "pasijuk, szerelmük", valószínű nem egy 30+ éves tette fel.Tehát a genetika témával magad ellen beszéltél.


naszia kiscsillag:D

2010. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:

ma 15:22


"Egyébként meg 50kg az már pont, hogy nem anorexiás"


Ez bizony csak attól függ, hogy milyen magas az illető. :)


"Amúgy meg genetika..Jajj hagyjuk már:D

Én is genetikailag full vékony voltam, nem híztam sose.Mostmeg,figyelek rá, hogy mit eszek, és feljött rám 10kg..Hagyjuk a kerítést, amivel a husik áltatják magukat:)"


Bocs, de ha figyelsz arra, amit eszel, és ehhez képest szedtél fel 10 kg-ot, ez éppen azt bizonyítja, hogy a dolog genetikus, nem tűnit fel? :D


"Jöhetnek a minuszok"


Tőlem már meg is kaptad. :D

2010. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:

ma 15:49


"Nagy volt mikor strandon két hájpacni tangában beszélgetett arról, h a pasik biztos azért nem mennek oda hozzájuk, mert félénkek meg h bu*zik meg stb:D"


Ne keverd már össze a külsőt az intelligenciával, mert abszolút semmi közük egymáshoz. :)

2010. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
0%

18:01

ma 15:22


"Egyébként meg 50kg az már pont, hogy nem anorexiás"


Ez bizony csak attól függ, hogy milyen magas az illető. :)


Akkor meg minek írod, hogy 50kg vaságyastól?Nem tűnik fel, hogy saját magad ellen harcolsz?:D


"Amúgy meg genetika..Jajj hagyjuk már:D


Bocs, de ha figyelsz arra, amit eszel, és ehhez képest szedtél fel 10 kg-ot, ez éppen azt bizonyítja, hogy a dolog genetikus, nem tűnit fel? :D


Mi genetikus?Ha megzabálsz 20tábla csokit hízol, ha megzabálsz 20 kg almát, nem.Normálisan kell enni, és nem leszel dagadt ( ha már minket lehet gebének hívni, titeket/őket is lehet dagadtnak;) )


"Tőlem már meg is kaptad. :D"


Igen?:(((

Pont lesz*rom:D

2010. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
0%

18:02

"Ne keverd már össze a külsőt az intelligenciával, mert abszolút semmi közük egymáshoz. :)"


Ez nem összekeverés volt a részéről, hanem egy általánosság, amit kb minden dagadt így gondol.Mi van nem tudsz fogyni azt ideges vagy?:D Talán nem gépezni kéne egésznap, hanem mondjuk mozogni.:)

Jo..Tudom..Te pont 45 kg vagy:D:D:D

2010. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!