Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz a husis és nem annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a husis és nem annyira szép lányokkal, vagy éppenséggel csúnyákkal?

Figyelt kérdés

úgy értem lesz pasijuk? szerelmük? csládjuk?

fiúk!

mennyire számít a külső?


2010. szept. 23. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:

"Akkor minek írod h nem igaz?:D"


Tudni nem tudom, ez a véleményem. :)


"És ha de?Vagy nem lehet változni előnyünkre, vagy mi van?Tudod, én teszek azért, hogy jobban nézzek ki, ellentétbe az elhízottakkal, akik mindent a genetikára fognakk..:)"


Van, aki meg nem tesz érte, hanem ELFOGADJA, hogy vannak túlsúlyos emberek, de ettől ők nem értéktelenebbek, mint te vagy én. Na mit szólsz? :)


"Hidd el nem vágsz földhöz a véleményeddel, csak mikor 20adszor küzdesz magad ellen már unalmas kicsit.:)"


Én nem küzdök magam ellen. A hozzád hasonló oktalan gyűlölködők ellen annál inkább.


"Ez túlzás..:) Vannak nálad sokkal idegesítőbb emberek, de te inkább beleesel a nevetséges kategóriába, mint az elviselhetetlenbe.Főleg amikor egyik szavaddal ütöd a másikat:D"


Akkor legalább jó napot szerzek neked. ;) Azt meg Nem hinném, hogy egyik szavammal ütném a másikat.


"Örülök, hogy még nem láttad.Meg szerintem ő is örül, hogy még nem látott:D"


Én szívesen megnézném. :)


"Mellesleg, mégha ez a te köreidbe nemis fordul elő ( tökéletes alak:)) ), nálunk igen."


Na és mi van akkor, ha én nem a TÖKÉLETES alakra gerjedek, hm? :) Sőt, helyesen úgy kell ezt leírni, hogy az ÁLTALAT TÖKÉLETESNEK TARTOTT alakra.


"És lehet belekötni, mivel pont te írtad, hogy nem láttad még, írhatsz akármit nekem lesz igazam.:))))"


De mint írtam, a tökéletes az bizony egy szubjektív fogalom, nincsen objektív méréje. Nem lesz igazad, mert te tökéletesnek látod, más meg lehet, hogy nem fogja annak látni. És ne gyere azzal, hogy azért nem látja annak, mert irigy, inkább próbálj racionálisan érvelni.


"Télleg?:D Az előbb anyám még a cigi miatt volt vékony:D"


Ezt írtam:

"Gondolom még nem hallottál arról, hogy a cigarattának az egyik legerősebb mellékhatása az, hogy csökkenti az éhségéérzetet és fogy is tőle az ember, illetve, nem hízik el. Majd, ha leszokik, akkor próbálkozzon meg azzal, hogy megtartja a súlyát. :)"


De tudod mit, kiegészítem: "nem hízik el olyan könnyen."


Tudom, hogy neked így sem felel meg, dehát ez van. Nem írtam olyata, hogy CSAKIS a cigi miatt nem hízik el.


"Jolvan..Genetika:D"


Bizony. De te ezt nem vagy hajlandó elfogadni, nem baj.


"Aki lusta, hogy fogyjon, meg is érdemli.A társadalom mindig is kilökte, és ezek után is kifogja lökni azokat, akik nem felelnek meg a társadalmi normáknak."


Már miért érdemelné meg? Megint biztosan meglepő, sőt hihetetlen dolgot fogok neked mondani, de bizony van a társadalomnak egy jelentős része, aki nem löki el magától azt, aki "más". Te nem tartozol ezen emberek közé. A te szegénységed.


"Ezt szerintem meg én döntöm el, hogy ki felett ítélkezek és ki felett nem."Tudod, ebben az országban minden embernek alkotmányadta joga van a véleménnyilvánításhoz.":))))"


A véleménynyilvánítás nem egyenlő az ítélkezéssel. Ezt te is nagyon jól tudod. Vagy nem. :)


"-Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"


Dehát ezt saját magadnak is írhattad volna, ugyanúgy. :)


"-Azonkívűl, mivel csak lesajnálni tudom az olyan embereket mint te, hogy nem tudják elfogadni más véleményét, és megrögzötten mennek a saját igazuk után,"


Nem tűnt fel te is PONTOSAN ugyanezt teszed? :)


"nem szeretnék velük/veletek tovább foglalkozni.:)"


Mégis minduntalan visszatérsz ide válaszolgatni. Milyen érdekes ez. :)

2010. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

Gecc,te tényleg egy lúzer vagy, annyi közöd lehet a nőkhöz, h semmi:D

Nem Nő meg nem is nőnemű, hanem ffi vagyok, igazán feltűnhetett volna a stílusomból:D

Meg hiába játszod itt az eszed, a női irigység minden nőben benne van!

Jah meg ez is szánalmas,h beveszed ezt a dumát, amit itt nyomnak a nők:D

Te az a tipikus kis majom lehetsz, aki próbálkozna a nőknél,de azok nem foglalkoznak vele:D

De tudom,te egy Casanova vagy, már több 100 nőd volt, csak azt nem értem, h akkor h lehet h ennyire nem ismered őket.

2010. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
hát én nő vagyok, Utolsó, de nekem nem jönne be a stílusod :) sőt.. hidegrázást kapok tőle. Szóval talán nem kéne azért más pasit leszólni, mert más a véleménye, mint neked.
2010. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:14"


"A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:54"


Ha a megelőző hozzászólásokat mint te írtad, akkor csak gratulálni tudok. Elég gáz dolog egyszerre több néven nyomni a fórumot, főleg úgy, hogy az egyiken nőnek, a másikon meg férfinak adod ki magadat. :)

2010. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:

ma 16:45


Köszi, csajszi. :)

2010. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 A kérdező kommentje:

hú, jó sok válasz érkezet!!!

olvastam pár választ, amiről az volt a benyomásom, h egy hülye pcsa írta, vagy egy tini csaj, aki buta, mert az olyan válasz, hogy "selejt"... inkább nem mondok semmit, de nagy felszínességre utal. nem a külső alapján kell ítélni. nektek nem az a fontos, h valaki jófej-e?! Mert nekem igen. Egy srácnál sose számított, hogy hogy néz ki, csak nagyon kicsit (hogy ne hányjam el magam). Nem tudom, hpogy ki írta azt a válszt, hogy a szépeknek nehezebb találniuk, de igaza van! Aki csúnya, és összejön valakivel, legalább tudja, hogy nem a segge miatt járnak vele, hanem azért, ami belül van... Egyébként én is husis vagyok, meg elég csúnya, de ez most mellékes... Legalább nem egész nap magammal folglalkozom, mint a plázapicskuk. Én is csomószor fogyóztam, de minidig visszajött, pedig nem "zabálok 20 tábla csokkit meg szalonnát" -_-"

komolyan mondom, néhány válsz feldühített! hogy lehet valaki ennyire........... HÜLYE?!

2010. nov. 22. 21:05
 57/61 A kérdező kommentje:
2010. nov. 22. 21:17
 58/61 anonim ***** válasza:

Azt valaki magyarázza már el nekem, hogy egy szép lánynak/fiúnak miért nehéz párt találni, mert nem értem :)

A szép embereknek csak válogatni kell, egy idő után kis szerencsével megtalálja az igazit és közben még élvezi is az életet...


egy csúnyácska fiú

2010. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

ma 17:00


Valószínűleg azért, mert ha valaki szép/jóképű (nemtől függően ugye), akkor tapadnak rá a férfiak/nők. És valószínűleg a bőség zavarában nem egyszerű eldönteni azt, hogy ki az, aki csak azért akar vele lenni, hogy legyen egy jók kinéző barátnője/barátja, vagy vagy vonzódik ugyan hozzá, de csak a külseje miatt akarja őt, vagy netán csak a szexre megy. Tényleg elképzelhető, hogy egy szép nőnek, ha tényleg az értékek alapján akar párt találni, nehéz dolga van, mert kevés az olyan férfi, aki tényleg őt akarja, a maga valójában, és nem csak a testét.

2010. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

tegnap 17:26: rendben, van igazság abban amit mondasz, de valahogy nem lennék összezuhanva hogyha tapadnának rám a csajok. Nem kéne hogy mindnek bejöjjek, de azért ha néha tetszenék annak aki nekem tetszik azzal megelégednék.

Az sem jó, ha reggel már felébredni sincs kedved, vagy éppen este úgy fekszel le hogy inkább fel sem ébrednél reggel, lenne már vége ennek a sz@r életnek. Szóval inkább a bőség zavara, aztán ha a külsején kívül más nem is jött be, na bumm, legalább dugtunk egy jót...


egy csúnyácska fiú

2010. nov. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!