Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz a husis és nem annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a husis és nem annyira szép lányokkal, vagy éppenséggel csúnyákkal?

Figyelt kérdés

úgy értem lesz pasijuk? szerelmük? csládjuk?

fiúk!

mennyire számít a külső?


2010. szept. 23. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:

ma 17:25


"MINDIG a vékony, jól kinéző csajokat szólják le ezek"


Ez nyilvánvalóan nem igaz. :D


"Gebe..Pont erről beszéltem..:) De ha mi vékonyak mondanánk egy dagadtra, hogy dagadt, mi lennénk a b*unkóg*cik, mert hogy máshoz nem értünk csak a leszóláshoz.."


Ha leszólod azt, aki téged leszól, akkor lesüllyedsz az ő szintjére. Ez nem tűnt fel még?


"Amúgy meg nem voltam?:) 165cm - 40kg.Szerinted?:) Mostmeg már az 50fölé eső kgkat súrolom;)Szerinted?:)"


165 cm-hez 40 kg? Férfiként mondom neked a véleményemet: ez NAGONY kevés.


"Mostmeg már az 50fölé eső kgkat súrolom;)"


Na látod, ez már határéset. :)


"Érdekes, anya 2 szülés után, rendszeres ( csak éppen jól megválasztott nem zsírtól tocsogó szalonna, és társai ) kaja mellett alig súrolja az 53kgt..Jó, tudom genetika ( vagy esetleg figyel arra, hogy mit eszik?:)))))) )"


Genetika IS, és tudatos táplálkzás IS. :)


"Ha hiszed, ha nem tökéletes alakja van."


Szeritned. De ugye nem gondolod, hogy a tökéletes alak a világon mindenkinek ugyanazt jelenti? :)


"Boltba személyit kérnek tőle, mikor cigit vesz,"


Gondolom még nem hallottál arról, hogy a cigarattának az egyik legerősebb mellékhatása az, hogy csökkenti az éhségéérzetet és fogy is tőle az ember, illetve, nem hízik el. Majd, ha leszokik, akkor próbálkozzon meg azzal, hogy megtartja a súlyát. :) Addig miről is beszélünk?

Mellesleg amúgy is tönkre fogja vágni az egészségét a ciki. Messze jobban, mint, ha valakin van mondjuk 10 % fölösleg. :)


"Hol élsz te?

Több fiatal van elhízva mint öreg.A suliba minden 3.lánynak akkora combja van, mint a derekam.."


Látod látod, mondom én, hogy nem kellene a túlsúlyosok stílusát felvenned, mert nem áll jól neked. :D


"Ez is biztos genetika..Ezek szerint hihetetlen sz*r genetikája van minden 3. magyarnak?Nemár:D"


Tulajdonképpen te miről beszélsz? :D Arról volt szó, hogy vannak, akiken a genetikájukból adódóan van némi felesleg. Ebbe kötöttél bele. Senki sem mondta, hogy a többség ilyen.


"Ha 30 alatt lényegtelen milyen a genetikád, akkor miért van annyi elhízott ember BŐVEN 30 alatt,"


Talán azért, mert rosszul értelmezed az elhízottság fogalmát. :)


"és minek beszélsz annyit a genetikáról, amikor ÁLTALÁBAN nem 30 évesen ismered meg a férjed."


El kell, hogy keserítselek, a világ jelenlegi állapotában bizony arra tendál, hogy a házasság és a gyermekvállalás is akár 30 éves korig, vagy még tovább tolódik. :)


"Ráadásul a kérdést: "pasijuk, szerelmük", valószínű nem egy 30+ éves tette fel.Tehát a genetika témával magad ellen beszéltél."


Nekem meg úgy tűnt, hogy éppen Te beszéltél magad ellen. Figyeld csak, mit is írtál az eggyel ezelőtti hozzászólásodban:


"Én is genetikailag full vékony voltam, nem híztam sose.Mostmeg,figyelek rá, hogy mit eszek, és feljött rám 10kg.."


Milyen furcsa ez. :)


"naszia kiscsillag:D"


És még te írod, hogy a túlsúlyosak lekezelőek. :)

2010. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:

ma 18:06


"Akkor meg minek írod, hogy 50kg vaságyastól?"


Én nem írtam ilyet, nem tűnt fel? :)


"Mi genetikus?"


Az a genetika, hogy hiába figyeltél oda, hogy mit eszel, mégis felment 10 kg. Ceteris paribus, tudod. :)

2010. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:

ma 18:07


"Ez nem összekeverés volt a részéről, hanem egy általánosság,"


Általánosítani pedig baromira nem méltó intelligens emberhez. :)


"Mi van nem tudsz fogyni azt ideges vagy?:D"


Eszemben sincsen idegesnek lenni. :)


"Jo..Tudom..Te pont 45 kg vagy:D:D:D"


Férfiként nemigen szeretnék 45 kg lenni. :)

2010. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:

"MINDIG a vékony, jól kinéző csajokat szólják le ezek


Ez nyilvánvalóan nem igaz. :D"

Nemigaz?:D Dehogyisnem..Mindig ők a r*bancok, meg stbstb..Ez a női irigység, tudod?:)


"Ha leszólod azt, aki téged leszól, akkor lesüllyedsz az ő szintjére. Ez nem tűnt fel még?"


Ott volt egy "ha".:)

Tudod, én nem szólom le, azt írtam le, HA.:)


165 cm-hez 40 kg? Férfiként mondom neked a véleményemet: ez NAGONY kevés."


Én is tudom.Inkább mindenki vékony a családba, szóval elvileg nekem is ilyen genetika jutott.Mégis tudtam hízni,mert akartam.:)


"Ha hiszed, ha nem tökéletes alakja van."


Szeritned. De ugye nem gondolod, hogy a tökéletes alak a világon mindenkinek ugyanazt jelenti? :)


Ne köss már bele mindenbee..:) Milyen egy ellenszenves ember lehetsz te..:P Teljesen formás.Olyan pont ideál, hidd csak el.:) Van, aki még ha neked ez nem is tetszik, oda tud magára figyelni.Mert oda AKAR.:)


"Gondolom még nem hallottál arról, hogy a cigarattának az egyik legerősebb mellékhatása az, hogy csökkenti az éhségéérzetet és fogy is tőle az ember, illetve, nem hízik el. Majd, ha leszokik, akkor próbálkozzon meg azzal, hogy megtartja a súlyát. :) Addig miről is beszélünk?"

Jaajjj nemáááár:D Hányan cigiznek akik "enyhén" túlsúlyosak, ők miért nem vékonyak akkor?:D


"Tulajdonképpen te miről beszélsz? :D Arról volt szó, hogy vannak, akiken a genetikájukból adódóan van némi felesleg. Ebbe kötöttél bele. Senki sem mondta, hogy a többség ilyen."

Deigen..TE fogsz mindent a genetikára:D Genetika, genetika, genetika.Falra mászok ettől:D Genetika-.-:D


"Talán azért, mert rosszul értelmezed az elhízottság fogalmát. :)"


Mit kell ezen értelmezni?Körül kéne csak nézned.:)


El kell, hogy keserítselek, a világ jelenlegi állapotában bizony arra tendál, hogy a házasság és a gyermekvállalás is akár 30 éves korig, vagy még tovább tolódik. :)


Jó, és?Előtte is lehet ismerkedni, és nyilván egy túlsúlyosnak kevesebb az esélye.Meg is érdemli:D


Nekem meg úgy tűnt, hogy éppen Te beszéltél magad ellen. Figyeld csak, mit is írtál az eggyel ezelőtti hozzászólásodban:


"Én is genetikailag full vékony voltam, nem híztam sose.Mostmeg,figyelek rá, hogy mit eszek, és feljött rám 10kg.."


Milyen furcsa ez. :)"


Hol itt az ellentét?Te a genetikára fogsz mindent, én meg cáfolom, hogy hiába vagy genetikailag szélsőség, tudsz tenni ellene.


18:24-re..De én azért figyeltem oda, hogy hízzak..-.-


Az utolsót nem olvasom el, nincs már kedvem hozzád.

2010. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:

"Nemigaz?:D Dehogyisnem..Mindig ők a r*bancok, meg stbstb..Ez a női irigység, tudod?:)"


Nem tudom, mondtam, hogy férfi vagyok. :)


"Tudod, én nem szólom le,"


Dehogynem.


"Mégis tudtam hízni,mert akartam.:)"


Miért, nem voltál elégedett magaddal?


"Ne köss már bele mindenbee..:)"


Tudod, ebben az országban minden embernek alkotmányadta joga van a véleménnyilvánításhoz. :)


"Milyen egy ellenszenves ember lehetsz te..:P"


Örülök, ha elviselhetetlen vagyok a számodra. :)


"Teljesen formás.Olyan pont ideál, hidd csak el"


Már hogy hinném el? Sohasem láttam még édesanyádat. Mellesleg, hogy mi az "ideál", az egyéntől függ. Mindenkinek teljesen mást jelenthet.


"Van, aki még ha neked ez nem is tetszik, oda tud magára figyelni.Mert oda AKAR.:)"


Ebben tökéletesen egyetértek veled. :)


"Jaajjj nemáááár:D Hányan cigiznek akik "enyhén" túlsúlyosak, ők miért nem vékonyak akkor?:D"


Genetika, tudod. :)


"Deigen..TE fogsz mindent a genetikára:D"


Ha tetszik, ha nem, az emert alapvetően meghatározza, hogy mit örökölt a felmenőitől. Én is akarhatnék mondjuk világbajnok atléta lenni, de nincsenek hozzá adottságaim. Ennyi. Ettől függetlenül nem MINDENT fogok a genetikára. De bizony, jelentős része van az ember életében, akár el tudod ezt fogadni, akár nem.


"Genetika, genetika, genetika.Falra mászok ettől:D Genetika-.-:D"


:)


"Mit kell ezen értelmezni?Körül kéne csak nézned.:)"


Én bizony körül szoktam nézni. És azt látom, hogy aki eltér az átlagtól, azt ma már leszólják emiatt. És ezt nagyon nem tartom jó dolognak.


"Jó, és?Előtte is lehet ismerkedni, és nyilván egy túlsúlyosnak kevesebb az esélye.Meg is érdemli:D"


Miért érdemelné meg? :) Pusztán azért, mert az emberekbe belesulykolják, hogy a külső a MINDEN, és emellé még azt is, hogy az a nő a valaki, akinek vékony vagy átlagos a testalkata? :) Ezt a dolgot, amit a média és divatot meghatározók csinálnak, agymosásnak hívják, és a magam részéről nem fogom követni az ilyenfajta útmutatást.


"Hol itt az ellentét?Te a genetikára fogsz mindent, én meg cáfolom, hogy hiába vagy genetikailag szélsőség, tudsz tenni ellene.


18:24-re..De én azért figyeltem oda, hogy hízzak..-.-"


Rendben, félreértelmeztem, amit írtál. El is ismerem. ;)


Ettől függetlenül, te a magad épülése céljából tetted. Nem kellene mások felett ítélkezned, amiért ők másként érik el a saját épülésüket.


"Az utolsót nem olvasom el, nincs már kedvem hozzád."


Talán irritál a közöttünk lévő véleménykülönbség, vagy mi? :)

2010. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
19.05 nekem eszméletlen szimpi vagy :) és biztos nem volt benned ilyen szándék, de köszönöm... :) és amit én is fontosnak tartok még amellett, amit már eddig is leírtam ehhez a kérdéshez, az az, amit te is közvetítettél: nem kéne szétrombolni azok énképét, önbizalmát, álmait, akik nem felelnek meg az _épp aktuális_ trendeknek. Még akkor sem, ha a változás előnyükre válna (legalábbis egészségileg). Jó lenne, ha vége lenne már a boszorkány üldözéseknek.
2010. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:

"Nemigaz?:D Dehogyisnem..Mindig ők a r*bancok, meg stbstb..Ez a női irigység, tudod?:)"


Nem tudom, mondtam, hogy férfi vagyok. :) "


Az biztos, h jobb ha a genetikával foglalkozol, mert a nőkhöz olyan hülye vagy mint a pi*csa!

2010. nov. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a 19.05-nek NORMÁLIS hozzáállása van legalább ehhez a témához, és feltehetően a nőkhöz. fejezzétek be a mocskolódást :)
2010. nov. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:

ma 00:42


"Az biztos, h jobb ha a genetikával foglalkozol, mert a nőkhöz olyan hülye vagy mint a pi*csa!"


Az nem baj, én nem is akarok pusztán a hozzád hasonló, szimplán nőnemű emberekhez érteni, csakis a NŐkhöz, így, nagy betűvel. :)

2010. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, mondtam, hogy férfi vagyok. :)"


Akkor minek írod h nem igaz?:D


Miért, nem voltál elégedett magaddal?


És ha de?Vagy nem lehet változni előnyünkre, vagy mi van?Tudod, én teszek azért, hogy jobban nézzek ki, ellentétbe az elhízottakkal, akik mindent a genetikára fognakk..:)


Tudod, ebben az országban minden embernek alkotmányadta joga van a véleménnyilvánításhoz. :)


Hidd el nem vágsz földhöz a véleményeddel, csak mikor 20adszor küzdesz magad ellen már unalmas kicsit.:)


Örülök, ha elviselhetetlen vagyok a számodra. :)


Ez túlzás..:) Vannak nálad sokkal idegesítőbb emberek, de te inkább beleesel a nevetséges kategóriába, mint az elviselhetetlenbe.Főleg amikor egyik szavaddal ütöd a másikat:D


Már hogy hinném el? Sohasem láttam még édesanyádat. Mellesleg, hogy mi az "ideál", az egyéntől függ. Mindenkinek teljesen mást jelenthet.


Örülök, hogy még nem láttad.Meg szerintem ő is örül, hogy még nem látott:D

Mellesleg, mégha ez a te köreidbe nemis fordul elő ( tökéletes alak:)) ), nálunk igen.És lehet belekötni, mivel pont te írtad, hogy nem láttad még, írhatsz akármit nekem lesz igazam.:))))


"Jaajjj nemáááár:D Hányan cigiznek akik "enyhén" túlsúlyosak, ők miért nem vékonyak akkor?:D"

Genetika, tudod. :)


Télleg?:D Az előbb anyám még a cigi miatt volt vékony:D Most se beszélsz magad ellen, igazad van.:)


Ha tetszik, ha nem, az emert alapvetően meghatározza, hogy mit örökölt a felmenőitől. Én is akarhatnék mondjuk világbajnok atléta lenni, de nincsenek hozzá adottságaim. Ennyi. Ettől függetlenül nem MINDENT fogok a genetikára. De bizony, jelentős része van az ember életében, akár el tudod ezt fogadni, akár nem.


Jolvan..Genetika:D


"Mit kell ezen értelmezni?Körül kéne csak nézned.:)"


Én bizony körül szoktam nézni. És azt látom, hogy aki eltér az átlagtól, azt ma már leszólják emiatt. És ezt nagyon nem tartom jó dolognak.


Aki lusta, hogy fogyjon, meg is érdemli.A társadalom mindig is kilökte, és ezek után is kifogja lökni azokat, akik nem felelnek meg a társadalmi normáknak.


Ettől függetlenül, te a magad épülése céljából tetted. Nem kellene mások felett ítélkezned, amiért ők másként érik el a saját épülésüket.


Ezt szerintem meg én döntöm el, hogy ki felett ítélkezek és ki felett nem."Tudod, ebben az országban minden embernek alkotmányadta joga van a véleménnyilvánításhoz.":))))


Talán irritál a közöttünk lévő véleménykülönbség, vagy mi? :)


-Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!


-Azonkívűl, mivel csak lesajnálni tudom az olyan embereket mint te, hogy nem tudják elfogadni más véleményét, és megrögzötten mennek a saját igazuk után, nem szeretnék velük/veletek tovább foglalkozni.:)

2010. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!